27.1.2021 | Svátek má Ingrid


Selhání státu

24.10.2007

Koupit si krabičku aspirinu dokáže jednotlivec. Hájit se proti neonacistům nedokáže jednotlivec.
Jelikož je u nás vše na hlavu postavené, stát raději rozdává peníze z veřejných prostředků, tedy z těch peněz, které vyždíme z úzké skupiny subjektů tvrdě pracujících a podnikajících ve stále užších mantinelech státní šikany, a to, co by dělat měl, nedělá vůbec nebo špatně.

Takže to došlo tak daleko, že na chystaný útok neonacistů svolávají pražští Židé na pomoc cosi jako domobranu, sportovce a vojáky. Nemohou si být jisti, že je tento stát ochrání před oslavou Křišťálové noci, jedné z nejhnusnějších událostí v dějinách lidstva.
Je to strašná hanba, strašné pomyšlení.

Bohužel je to logické, v zemi, kde každý pátý člověk podporuje komunisty, kde bratři Mašínové jsou oficiálně pokládáni za zločince a kde pohraničníci, kteří na německém území postřelili našeho občana a zavlekli ho do komunistického lágru, dostali podmínečný trest s odkladem na tři roky.
 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.