Středa 17. července 2024, svátek má Martina
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

Šalba vizuální prezentace

Co z toho plyne? Deset ku jedné? Papouškování kremelské propagandy na Václaváku? Závěr vidím jediné: držet principy parlamentní zastupitelské demokracie.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
PD

Zase ta Džamila !!!

Stehlíková už pohřbila Ramzana Kadyrova ...a ten se zatím prochází v děšti a zpívá si ....Singing in the Rain .....n-.tssss

0 0
možnosti
PS

Kadyrova už včera pohřbila Džamila Václavíková.

0 0
možnosti
LN

Už je nelze ignorovat. Záhadné záblesky předpovídají zkázu, objeví se minuty před ní (zemětřesení)

Zhruba tři minuty před zemětřesením, které postihlo minulý týden Maroko, nahrály kamery podivné světelné úkazy na obloze. Vědci tvrdí, že "světlo zemětřesení" vídali lidé od nepaměti, stále ale hledají uspokojivou odpověď, o co se vlastně jedná. ...

... Ještě před nedávnem bylo snadné tyto jevy ignorovat, ačkoliv se o nich mluví už stovky let. Jednoduše pro ně nebyl důkaz. S rozvojem moderních technologií, kdy jsou kamery (ať už v mobilech nebo na budovách) prakticky na každém kroku, už si jsou ale vědci jejich existencí jistí a podrobují je zkoumání. ... (pokračování v článku)

https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/nad-marokem-se-pred-zemetresenim-objevilo-zahadne-svetlo-jeh/r~c65bef3a53b111ee8980ac1f6b220ee8/

0 0
možnosti
SL

Myslím, že je nikdo neignoroval, ale záhada to je, to je fakt.

0 0
možnosti
PD

Když jsem dnes viděl Fialu se Síkelou u těch převzatých zásobníků s plynem a v ochranných helmách, uvědomil jsem si, že ..... demokracie prostě potřebuje slaboduché!!

Ale tak akorát ...musí být s inteligenty v rovnováze. Když je moc inteligentů, je to špatné, protože do všeho moc kecají. Když je naopak mnohem více slaboduchých idiotů .....je to, jak to vidíme poslední dva roky !! .....tak co s tím ????

0 0
možnosti
Foto

8 miliard, co by za to učitelé dali!:-/

0 0
možnosti
MP

Výsledek průzkumu: „Strach ze změn klimatu má většina – oteplování se bojí tři čtvrtiny Čechů. ... Nejmenší ochota uskromnit se panuje v omezení masných a mléčných výrobků, což odmítá 52 % lidí. Cestovat MHD místo osobního automobilu odmítá více než třetina respondentů (36 %).

0 0
možnosti
LN
FD

Russáci už žadoní u mezinárodního soudu v Haagu, aby zamítl žalobu Ukrajiny vůči nim.

0 0
možnosti
Foto

Za chvíli v Bruselu budou žadonit Ukroši, aby potrestali Polsko, Slovensko a Maďarsko, že odmítají jejich skvělou nezávadnou a hlavně levnou pšenici!;-)

Jak psal Aston v pátek: Ať každý každého žaluje!

0 0
možnosti
JP

J70a83n 46P85o76l14e42s85n28y

18. 9. 2023 18:00

Russ je I dnes hnus.

0 0
možnosti
VZ

Ryss i zítra bude slizz.

0 0
možnosti
LF

Polsko, Slovensko, Maďarsko a začíná dusno v Bulharsku.

0 0
možnosti
JP

J39a60n 83P35o44l27e83s89n44y

18. 9. 2023 17:59

Léto a dusno končí...;-D

0 0
možnosti
VZ

Bulharští zemědělci zablokovali dopravu kvůli ukrajinské konkurenci. V úterý chtějí paralyzovat Sofii

Tak nejen Poláci, Slováci a Maďaři. Nejvyšší čas aby Brusel vyhlásil sankcééé.

0 0
možnosti
Foto

No tak on Zelenka rozšíří žalobu, žádný problém. :-)

0 0
možnosti
MM

Astone, už i levicová a provládní novinářka Uhlová pochopila, že záměrné snižování počtu účastníků demonstrací (v sobotu asi 10x) povede pouze k vyšší ndůvěře v mainstrémová média. Pouhé porovnání s demonstrací milionu chvilek (kde nám tvrdili, že šlo o 150000 účastníků) napovídá, že kecáte.

0 0
možnosti
Foto

Jiná kapitola je situace na frontě, kde mají Rusové díky mohutnému letectvu a sofistikovaným vrtulníkům převahu ve vzduchu. A přes pole posetá minami a příkopy nelze prorazit ani skvělými německými tanky Leopard či americkými obrněnci Bradley.

Potvrzuje se, že Rusko má mohutné zdroje a je schopné svůj potenciál obnovovat. Umí obcházet sankce a vyrábět (i když pomalu a s obtížemi) nové rakety. Vycvičené posily pro frontu a běžná obrněná technika nejsou problém vůbec žádný. Ruská ekonomika válku utáhne, do izolace se země nedostala, naopak si umí hledat nové partnery.

Kongres projednává poskytnutí další vojenské a humanitární pomoci ve výši až 21 miliard dolarů (v přepočtu takřka půl bilionu korun). Jde o polovinu celkového objemu toho, co již Američané poskytli (43,7 miliardy dolarů), osm miliard činí humanitární podpora, 13 miliard pomoc vojenská.

Ti amíci jsou tak hodní a starostliví, to by nikdo jiný nedokázal.

Ještěže jsme se zavázali, že ty ukrajinské dluhy spoluzaplatíme, jinak by chudáci Ukrajinci byli dlouho o chlebu a vodě.

Zdroj: https://www.lidovky.cz/nazory/volodymyr-zelenskyj-valka-na-ukrajine-rusko-ukrajina-usa.A230917_180344_ln_nazory_hud

0 0
možnosti
Foto

🐃..plesk, plesk kravinec búú..R^

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz