Úterý 23. července 2024, svátek má Libor
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

Rusko je teroristický stát

Aktuální bombardování Kyjeva je jasný akt teroru. Násilnými prostředky se tu napadá civilní obyvatelstvo, zřejmě v naději, že zoufalí Ukrajinci začnou tlačit na vládu, aby vyjednala konec utrpení. Za jakou cenu? Tady je volné pole k fantazii.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
PO

Osm roků uplynulo, z Ukrajiny zkorumpované je dneska Ukrajina zdevastovaná, rozkradená, vybrakovaná a zadlužená mezinarodnima zbrojařskými agenty tak, že to nemůže už nikdy splatit. Ukrajincům už nepatři nic. Stali se cizinci ve svoji vlastni zemi. Prohráli všechno. Jestli za to může porušeni mezinarodniho práva a rusky utok na Ukrajinu, anebo jsou za tím cilené aktivity Západu, si domyslete sami, podle vašich politickych preferencí a podle toho, jestli poslucháte žumpy typu ČT a dalšich probruselskych krmítek, nebo použivate vlastní hlavu ....je to na vás !!! .....n-tssss

0 0
možnosti
PK

Aspoň že jsme vyhráli nad americkým broukem, Odložile !

0 0
možnosti
Foto

Sumó (japonsky: 相撲; česky doslova: bránit se) je sport, starý více než 1 000 let, mající svoje počátky v japonském šintoismu.[1] Japonským národním sportem se stalo sumó během období Edo (1600–1868). První zmínka o tomto sportu se však objevuje již v kronice Kodžiki z roku 712. Jedná se o sport plný tradic, precizních pravidel a symbolů, ale především pevně daných obřadů.

https://cs.wikipedia.org/wiki/Sum%C3%B3

;-)

0 0
možnosti
OH

O21l15g62a 65H67á29v39o88v34á

24. 11. 2022 17:44

Haiku je lyrický útvar, většinou s přírodní tematikou, který je tvořen zvukomalebným trojverším s počty slabik 5–7–5, dělicí pauzou a zařazovacím slovem. Jde o nejznámější formu japonské poezie.

https://cs.wikipedia.org/wiki/Haiku

0 0
možnosti
PO

Vrchní prasečkář Jurečka chce asi rozložit vládní pětidemolici zevnitř ??? ......navrhuje jednat o zvýšení daní ....no toto ?!

0 0
možnosti
TD

Doufám, že nevíte co znamená slovo prasečkář.

0 0
možnosti
PO

Rusko je teroristický stát, zvolala dnes v krámu paní Karásková a jako důkaz svého tvrzení si odmítla koupit ruské vejce ......statečná to žena, řekla by babička !!!

0 0
možnosti
PM

P43e10t94r 28M27a81n77d94a

24. 11. 2022 16:57

máte ještě nějakou podobnou historku ?

0 0
možnosti
Foto

Tahle válka se může táhnout do nekonečna. Ruská výroba jede na plné pecky, infrastruktura Ruska je nenarušena. I kdyby Ukrajina ruská vojska vytlačila zcela mimo území Ukrajiny, Rusové mohou Ukrajinu opět a opět ostřelovat a de facto rozbít celý její průmysl, potažmo civilní objekty, aniž by na ukrajinském území operovaly. Jediné rozumné východisko vidím v odstavení Putina, je už jedno jak, a věřit, že bude tím odstavena i Putinova skvadra. Nespokojenost obyvatel v Rusku postupně roste, dnes si už Putin nemůže např. dovolit uspořádat manifestační mítink jako na počátku války, na němž byl oslavován.

0 0
možnosti
PD

Jo, na plné pecky. Včera jsem dokonce zahlédl, že byla obnovena výroba Moskvičů, po odchodu Renaultu.

Zřejmě bude obnovena i stará přezdívka této značky, "Leninovy saně".

Akorát neříkali, co Rusáci okopčili (všechny Moskviče byly nějaké kopie) a kdo dodá čipy a pokročilejší prvky konstrukce.

0 0
možnosti
LF

Peskov z Kremlu: "Splňte co chceme a utrpení Ukrajinců skončí".

"No ty známé, co jste požadovali, ty přijatelné po nás v žádném případě nejsou, zní z Kyjeva.

Ty nové požadavky nejsou uvedeny.

0 0
možnosti
JF

Rusáci jsou v DEFENZÍVĚ, tedy si nemohou diktovat. Zvláště nepřijatelné a nereálné podmínky ukončení jejich ZLOČINNÉ AGRESE. Podmínka konce jejich napadení Ukrajiny je přece jasná - stažení jejich okupantů z celého území Ukrajiny na stav před jejich anexí Krymu, a reparace všech škod jimi napáchaných na Ukrajině... Jak snadné, a hlavně SPRAVEDLIVÉ, že ano....

0 0
možnosti
SL

Kdo odmítá při každém Rusy zabitém Ukrajinci zároveň zmínit i Američany zabitého Syřana, Libyjce, Jugoslávce atd... je neseriózní a nevyvážený diskutér a bude mu ihned nastaveno zrcadlo!

0 0
možnosti
Foto

Popřípadě bude označen za duševního kripla.

0 0
možnosti
JJ

J77u78r77a 17J33u43r75a53x

24. 11. 2022 16:02

A teď vidím v TV Kadri Simonsovou, eurokomisařku přes energie. Navrhuje energetickou krizi léčit mj. další instalací solárních panelů, tedy tím, co krizi spoluzpůsobilo.

To střízlivý nevymyslí.

0 0
možnosti
Foto

Zničme FVE panely, budeme ven z energetické krize!

0 0
možnosti
JS

Co takhle Irák, Jugoslávie, Afghánistán, Sýrie, Jemen, Libye, Súdán, atd.? Astone?

0 0
možnosti
PD

Všude tam měli prsty buďto sověti, nebo Rusáci.

0 0
možnosti
FD

Orbán pootočil a plně podporuje nezávisloszt Ukrajiny i vstup Švédska a Finska do NATO.

0 0
možnosti
PD

Nejspíš mu dochází peníze ....

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz