5.12.2020 | Svátek má Jitka


Diskuse k článku

Rozhodli jsme se odložit to

Na výzvu Miroslava Pocheho, aby mu sociální demokracie konečně řekla rozhodné slovo stran jeho nominace na ministra zahraničních věcí, odpověděl Jan Hamáček v pátek ráno, že na Pocheho nominaci trvá, a odpoledne rázně a jednoznačně prohlásil, že věc není tak žhavá, aby nepočkala po volbách.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Hofman 1.9.2018 7:25

Re: Dojem

Asi jste si nepřečetl, pane Fridrichu, mou poslední větu.

Astonovo tvrzení je však klasické chucpe. Jako když vrah svých rodičů požaduje na soudu soucit, neb je sirotek.

P. Dvořák 1.9.2018 8:15

Re: Dojem

Ty církevní mise nám byl čert dlužen stejně tak jako třeba Lékaře bez hranic a vůbec všechny ty "humanitární" neziskovky.

P. Kučera 1.9.2018 6:54

Pedofilní gayové

Jsou určitá povolání či aspoň koníčky, které je třeba sledovat ostražitěji. V případě pedofilních gayů jsou to sportovní trenéři mládeže, vedoucí a jejich pomocníci v letních táborech, vedoucí kroužků (dramatických a zvláště baletních) v různých těch liduškách a domech mládeže... ale prim tu hraje právě povolání kněze, potažmo jejich celibát - to je přímo dar z nebe: 1) Nikdo se neptá, proč se neožení. 2) Je to to přece vzdělaný patron čisté morálky, má na to papíry. 3) V kostele mu celebrují vybraní chlapečci, navíc každoročně se obměňující. 4) Katolická církev je přece jednou provždy prohlášená za svatou, takže mezi věřícími každý útok proti její svatosti je vlastně kacířstvím. Není tedy divu, že mezi kněžími je pedofilních gayů řádově víc než v běžné populaci. František to opravdu nemá lehké.

Přeji dobrý den.

V. Hájková 1.9.2018 7:32

Re: Pedofilní gayové

Dnes jste mě zklamal p. KUČERA! On totiž je někdo bud gay - nebo pedofil !

P. Boublíková 1.9.2018 7:51

Re: Pedofilní gayové

Ale prdlačky, víte o tom houby.

Naopak dnes pan Kučera napsal příspěvek, se kterým můžu výjimečně souhlasit.

F. Šimek 1.9.2018 8:15

Re: Pedofilní gayové

já též.

J. Holíček 1.9.2018 8:41

Re: Pedofilní gayové

On totiž Hájek je primitiv nejen způsobem vyjadřování s tisícem vykřičníků, ale i hlubokými neznalostmi. :-))

P. Han 1.9.2018 8:16

Re: Pedofilní gayové

Nebo oboje.

P. Manda 1.9.2018 8:16

Re: Pedofilní gayové

:-))))))

P. Kučera 1.9.2018 10:46

Re: Pedofilní gayové

Paní Hájková, vím na co narážíte. Nedávno totiž (dokonce ve sněmovně) napadl nějaký člověk (tuším že to byla žena) komunitu gayů, že jsou to všechno pedofilové. To je samozřejmě ohavný čin, takto obvinit celou komunitu bez rozlišování. Ale to ještě neznamená, že mezi pedofily nejsou jsou jak hetero, tak homosexuálové, přičemž ti "hetero" nejsou ani o zlomek milimetru méně nebezpeční. Znalci pak musí rozlišit zda jde o chorobu, kterou člověk nedokáže ovládnout a musí se izolovat a léčit, nebo ne. V druhém případě je to trestný čin. A propos - i mezi ženami se najdou pedofilky, jistě i v tomto dvojím druhu, tedy lesby a hetero.

J. Fridrich 1.9.2018 6:13

K Pochemu, Hamáčkovi - tedy k socdemákům celkově, je

K Pochemu, Hamáčkovi - tedy k socdemákům celkově, je škoda dalších slov.. Co je krásné a příjemné je to, že oni na své likvidaci pracují nádherně sami.

Nebýt křest'anství a jeho kultivačního vlivu na lidstvo, tak se tady v Evropě lidé ještě " houpou na stromech ". Samozřejmě trochu nadsazeno - i když někteří diskutující na těchto anonymních Internetových žumpách z těch stromů ještě ani nyní nespadli. Jak by vypadaly bez křest'anství vztahy mezi lidmi, architektura měst i obcí atd. lze docela dobře předpokládat. Na mnoha lidech u nás je do současnosti zřetelně vidět to devastační " dílo soužek učitelek " na základních školách za komunistů, kdy se obecně deformoval vývoj světa nejen v oblasti křest'anství... Dnes je třeba chápat křest'anství na Západě jako " pomocnou " hráz proti islámu a jeho muslimským nájezdníkům přicházejícím Evropu rozvrátit zevnitř. Nynější papež František pracuje na likvidaci křest'anství a podvolení se barbarskému islámu..

V. Kotas 1.9.2018 6:36

Re: K Pochemu, Hamáčkovi - tedy k socdemákům celkově, je

Ten kultivační vliv křesťanství, neupírají ani ateisté. Jen občas připomínají, co všechno za tím stálo. Takže i na vzniku komunismu, má jistý podíl i katolická církev.

P. Hofman 1.9.2018 7:06

Re: K Pochemu, Hamáčkovi - tedy k socdemákům celkově, je

A co kdyby to bylo tak, že nebýt "kultivačního vlivu" náboženství (bez rozdílu) na lidstvo, tak jsme dnes o míle dál?!

V. Kotas 1.9.2018 7:14

Re: K Pochemu, Hamáčkovi - tedy k socdemákům celkově, je

Jak kde na světě.

P. Dvořák 1.9.2018 8:08

Re: K Pochemu, Hamáčkovi - tedy k socdemákům celkově, je

Obecně vzato všude. Jakákoliv církev nikdy nikde neměla jakékoliv zásluhy na poznání. Někdy někde byla do jisté míry pouze nositelkou poznání.

Ovšem i to platilo pouze pro velice úzkou skupinu vybraných a oddaných jedinců.

J. Fridrich 1.9.2018 9:02

Re: K Pochemu, Hamáčkovi - tedy k socdemákům celkově, je

Soudruh Dvořák toho o vývoji světa v posledních cca 2000 létech mnoho neví. On má ve své hlavičce tvrzení komunistických soužek učitelek ze základky o " zlém Koniášovi " co pálil knihy - komunisti je s filmy, které se jim nehodili dávali ještě nedávno do trezorů. On o lidech typu našeho skvělého MNICHA Mendela a tisíců jiných - a v jiných zemích žijících křest'anských vědcích-badatelích neví NIC.. Tak jen pro vás, soudruhu Dvořáku, citace z Wikipedie - " Gregor Johann Mendel byl přírodovědec, zakladatel genetiky a objevitel základních zákonů dědičnosti. Působil jako mnich a později opat augustiniánského kláštera na Starém Brně."

Jen tak mimo hru- nejlepší fyzici a astrofyzici zabývající se pátráním po vysvětlení vzniku Vesmíru a " mikrokosmu " - od Einsteina, přes Edwarda Tellera, Nielse Bohra, Enrico Fermiho a mnoha dalších velikánů se přiklání k tak zvanému INTELIGENTNÍMU PLÁNU - vzniku Všehomíra..

Tak asi tak, pane Dvořák.

P. Dvořák 1.9.2018 9:25

Re: K Pochemu, Hamáčkovi - tedy k socdemákům celkově, je

Maličkost, chytrolíne. Církev není totéž co pár jedinců, vymykajících se oficiální doktríně.

Církev je pro mě dnešní papež-blbec, umývající nohy vrahům a podporující zničení evropské civilizace. Církev je pro mě černokněžník Halík.

Církev není Mendel, bádající nad dědičností, místo aby kázal o stvoření světa. Církev není ani Einstein.

P. Kučera 1.9.2018 10:57

Re: K Pochemu, Hamáčkovi - tedy k socdemákům celkově, je

Pane Fridrichu, nevím o žádném opravdu špičkovém věřícím přírodovědci, který by vyznával tzv. inteligentní plán, což je jen primitivně jednoduchá mystifikace pro masy.

P. Han 1.9.2018 8:17

Re: K Pochemu, Hamáčkovi - tedy k socdemákům celkově, je

Na vás je to vidět.

J. Vobr 1.9.2018 5:55

RANNÍ ROZCVIČKU VEDE ALEŠ ČEPEKŮ

K vlajce hléééď !!!

A. Čepek 1.9.2018 6:05

Re: RANNÍ ROZCVIČKU VEDE ALEŠ ČEPEKŮ

Na stráž!

V. Kotas 1.9.2018 6:08

Re: RANNÍ ROZCVIČKU VEDE ALEŠ ČEPEKŮ

Dejte s tím pokoj, je sobota.

F. Žůrek 1.9.2018 4:31

Ke krizi Vatikánu (Svatého otce Františka)

Málokdo je tak pravdomluvný a přitom dobře viditelný jako současný papež František. Možná je Vatikán v krizi, ale současný Vatikán usiluje o pravdu!

Nedávno jsi Astone říkal "zatloukat a zatloukat a zatloukat..." Klamat, podvádět veřejnost. To skutečně Svatý otec František neprovádí. A řekl bych, že při tom není ani slaboch.

Jde o to, zda špína ve společnosti má mít převahu. NOVINÁŘI, mnozí takoví velmi často milují špínu, pokud nejsou věřícími lidmi, řekněme si to zase na rovinu. Špinavé peníze dnes mnohokrát vítězí. (V mediích stálá "černá kronika", ale žádná upřímná kritika). Zdař Bůh!

J. Babjak 1.9.2018 3:33

Problém s Římsko-Katolickou Církví není primárně v tom, že nějaké procento kněží zneužívá děti (i když to samo o sobě je hnusné) ale hlavně v tom, že to její vysocí představitelé tutlají a bagatelizují jak jen se dá...

V. Kotas 1.9.2018 6:10

Re:

Ono bude také tím, že káží vodu a sami pijí víno.

M. Šurgot 1.9.2018 1:01

Krize Vatikanu

Budouci vladcove Evropy zaridi, aby se na Vatikan zapomnelo....

B. Baron 1.9.2018 0:09

Jsem nevěřící ale v tomto případě si myslím že oslabení křesťanů je záměr. Čím slabší bude křesťanství, tim lepší pozici bude mít islám. Nebo si mylíte že se mýlím?

M. Prokop 1.9.2018 0:28

Re:

Mýlíte.

Nejde o náboženství, jde o prachy.

I. Kellner 1.9.2018 0:45

Re:

V tom případě by byly církevní restituce vyhozená investice..

T. Kohout 1.9.2018 4:33

Re:

Bingo!