11.5.2021 | Svátek má Svatava


Reformy do dalšího kola

27.6.2007

Nestalo se tak. Vinu hledejme v politicích, kteří nedokázali veřejnost dostatečně přesvědčit o nutnosti reforem, ale vinu hledejme i ve veřejnosti samé. Každý národ má takovou vládu, jakou si zaslouží a náš národ si už jednou vykoledoval komunismus po roce 1945 a 1948 a koleduje si o totéž znovu.

ODS teď začne vyjednávat se zbytkem koalice o nutných změnách reformy. Bohužel to nejspíš bude vyjednávání o okleštění okleštěné reformy, neboť ten "zbytek koalice", lidovci a zelení, se budou chtít vlísat do přízně publika. A jsme zase u začátku. Kdyby to publikum...
Kdyby jsou chyby. A chybu dělá ten, kdo si od nadcházejícího vyjednávání slibuje něco pozitivního - pokud za pozitivní jev nebere zrození nedochůdčete.Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!


 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.