Diskuse
Quo vadis, Polsko
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
J92a10r61o49m87i90r 13N19o35v83a25k
Co se Astonovi nezdá na pohánění hutí vodíkem získaným elektrolýzou za pomoci energie získané z větrných elektráren ? To všechno by bylo zcela v pořádku
Za určitých podmínek ..
J15a39r47o90s25l58a49v 96M64a70t21u92š61k54a
POLSKÉ PREZIDENTSKÉ VOLBY: LIBERÁLOVÉ NA KONI
... Ta totiž volila spolu s Rafalem Trzaskowskim mimo jiné: – Green deal a uhlíkovou neutralitu, – rozvoj klimatologie v osnovách základních a středních škol, – legislativní posílení stejnopohlavních svazků, – zvláštní fond podporující nevládní organizace, – vznik zvířecího ombudsmana, – zvláštní právní úpravu sociálních jistot umělců, – založení občanské rady pro kulturu, která by poskytovala názory na kulturní politiku.
Zastánci svobody a demokracie by si proto konečně měli začít klást otázkou, jak budou hodnoty, které stále jsou zdrojem společenské stability a ekonomického blahobytu, opravdu prosazovat. Co udělají pro to, aby nebyly potlačovány, abychom se nevrátili do direktivně, kvótami řízené, společnosti upřednostňující zájmy některých skupin před zájmy všech občanů.
Samotný fakt, že v Polsku, které bylo považováno za baštu společenského konservatismu, mohl Rafal Trzaskowski tak výrazně uspět, je pro liberály jistě důvod k oslavě.
Pro skutečné konzervativce se však jedná o důvod ke každodenní práci, k dennodenní mobilizaci, k stálé připomínce nepohodlného Reaganova odkazu, že svoboda se nedědí s krví, že se na ni a pro ni musí každodenně pracovat.
U konzervativní politiky totiž nelze donekonečna spoléhat na moudra typu „lidé nejsou hloupí“ a „lidé mají selský rozum“.
Tentokrát – v Polsku – to opět vyšlo. Pokud ale budeme pouze nečinně a lhostejně vyčkávat, mohlo se jednat o vítězství na dlouhou dobu poslední. https://isde.cz/polske-prezidentske-volby-liberalo.../
V98i65k22t14o58r 78S37e14m65b78e86r
Že vás ta dennodenní mobilizace baví, pane Matuško.
M64a91t98h32i10a64s 94S81t42e42i43n54e41r
Kdo si myslí, že něco existuje, se hluboce mýlí. Existuje pouze NIC, což přímo vyplývá z teorie spontánního řádu.
J34a89n 15P75o15l86e11s73n67y
Babiš si potřebuje zvýšit preference, tak odsouhlasí prý i ozbrojení všeho lidu.
P14r59o66k50o73p 63S16t25a20r28o22n65o21v80ý
Nic proti tomu. Ovšem přemoudrá EU si žádá spíš oDzbrojení.
I46v80a68n 77K82e53l96l79n64e96r
2019: Šok! Bohuš Matuš (45) si nechal vystavit potvrzení, že jeho přítelkyně Zuzanka (16) je panna!
2020: Šok! Bohuš Matuš (46) se dočkal a stane se tátou! Lucinka (17) čeká miminko!
___________________________________
Rok 2020 už může skončit.
J85a37n 17V21o67b84r
Já mám mikinu z Chicaga a je na ní Indián ... můžu to vůbec nosit ???


M67a94r45t18i27n 29K70o34l94á68ř
Tak zde na Lidovkách čtu, že vláda podpořila návrh na zakotvení ústavního práva bránit se zbraní. Toto udělat u národa, který vytváří masově minimálně dvě nebo více neslučitelných politických kultur, je opravdu velmi prozíravé.
S39t75a53n56i95s44l71a80v 94L34a53z39á69r11e91k
U nás to zůstane v rodině, brácha má firmu na výrobu zbraní a já jsem pacifista
I25v48a41n 82Š82t25í87p83e11k
Quo vadis nezodpovědný Hřibe! Jeho ego propojené s mizivým IQ se rozhodlo vzít peníze od EU na inovace a dát je (zkorumpovat!) těm, kdo údajně dlouho čekají na peníze od státu. Teď se prsí, jak to skvěle vymyslel, chudák, nejzoufalejší primátor Prahy v dějinách, a to myslím i ty, jejichž jména jsme ani nezaznamenali za komoušů.
S90t33a39n46i23s50l24a12v 21L51a38z19á23r58e69k
Dobře vám tak, já tu trpím se Zemanem, vy si tam trpte s Hřibem, vesmírná síla je v rovnováze.
J61a18r10o37s87l64a37v 35M44a26t11u79š39k50a
Před chvílí jsem se vrátil ne z Hradu, ale z Císařského ostrova z Jízdárny. Vypil jsem jedno velké a dvě malé. Přečetl jsem si článek Z EU už útoky na Polsko! A z Česka volání do akce, na který jsem dával odkaz.
Zaujala mě na zvolení Dudy prezidentem mimo jiné, slova šéfredaktora Plesla: „Na Dudově vítězství považuju za nejstrašlivější to, jak teď nejrůznější analytici pořád dokola melou o konci demokracie v Polsku. DUDA PŘITOM JEN VYHRÁL DEMOKRATICKÉ VOLBY. A V TĚCH DALŠÍCH VYHRAJE NĚKDO JINÝ. Obecně je tohle ultimativní strašení stupidní a kontraproduktivní, přispívá jen k dalšímu prohlubování příkopů ve společnosti. Jestli něco nejlíp slouží Kremlu, tak je to tahle primitivní a lživá propaganda.“
Stavěl jsem se na hlavu kvůli tomu, když se Špidla, Paroubek, Babiš stali premiéry? Právě střídání různých vlád, různých prezidentů, dokazují,že Česká republika, ale i Polsko jsou demokratickými státy.
![[>-]](http://1gr.cz/u/disk/vlajkaCZ.gif)
=pohoda
V67l53a20s50t27a 28M71o81k12r89ý
Přitlučte jej hřebíky, co jste čorli při ukřižování Krista a utíkejte ! Radí Romům Samková
parlamentnilisty.cz/aréna/monitor
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz