5.6.2023 | Svátek má Dobroslav


Diskuse k článku

Prsty v mandlu a bude z toho cenzura

Vládní zmocněnec pro oblast médií a dezinformací Michal Klíma je mimo jakoukoli pochybnost demokrat a slušný člověk a osvědčil to za minulého režimu i veškerou svou činností po jeho pádu a jistě má ty nejlepší úmysly i teď. Měl by ale odložit brýle ,mámení a nahlédnout realitu: ať vznikne co vznikne, bude to interpretováno jako cenzura.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
H. Kotaz 4.2.2023 6:02

JSME !

Ale nejen Aston, to hází na Babiše.

R. Franz 4.2.2023 5:04

Dezinformace vychází buď od dezinformátorů, kteří je vymýšlejí nebo dezinformovaných lidí ted jejich obětí, které jim uvěřili. Zakážu li dezinformace, nezmizjí, ale vyvolají debatu.

R. Franz 4.2.2023 5:06

A budou mít odvolací instanci jako vražda nebo krádež. A to je v pořádku.

R. Franz 4.2.2023 5:07

Stejně jako ji má násilí na ženách.

M. Šurgot 4.2.2023 4:57

Nejde jen o pana Klimu, bohuzel.

Postupne se ukazuje, ze nejvetsi “hvezda jasna” v dobe parlamentnich voleb a tesne po nich, Vit Rakusan, ktereho tehdy nekteri videli az jako budouciho prezidenta, vyhorel do sediveho prumeru a nedostatek politicke schopnosti chce z titulu funkce mu sverene nahrazovat novymi zakony. Do toho patri i nekriticke prebirani bruselskych nesmyslu.

V jeho osobe zatim nejvetsi zklamani z vladnich politiku.

B. Liborek 4.2.2023 4:31

Souhlas. Jen to, že je čistá lež o Pavlovi a válce ukáže čas. A Ověřovna v námi placeném veřejnoprávním médiu Český rozhlas je odstrašujícím příkladem snahy vytvořit institut jediné pravdy.:-/

K. Pavlik 4.2.2023 2:37

Nechapu proc se kazdy boji toho co nekdo napise. Lidovky to resi tim ze jen ten co diskutuje musi platit a pak lidovky vyhodi to co se jim nehodi.. Muze to omezit i tim ze ten kdo plati muze mit x prispevku k clanku. . Ale aby vyhodili muj jediny prispevek je cenzura anebo by mne meli vratit penize s tim ze se mnou nekamaradi.

A. Renjascu 4.2.2023 1:37

Indický LGBT pride tak nějak nevyšel úplně podle představ organizátorů...

https://t.me/uk100a/29896

J. Šamalík 4.2.2023 1:10

Co je lež ukáže čas. Ať ta slova řekl Petr nebo Pavel. (Jak různá rčení mohou nabývat zvláštních podob...)

V. Pavelka 4.2.2023 0:48

Český Prezident Pavel , je vlastně Populistický kandidát ! Náhle se objevil Kolář ho prostrčil ! Ani strany Pětikolky ho nebrali jako kandidáta nikdo !

T. Hraj 4.2.2023 0:47

Kdyby tak šlo jen o prachy, to by bylo ještě dobré. Rezignovaně bychom mohli mávnout: ať se klidně udáví, čerpači!

V Istambulské dohodě (a všech podobných dokumentech) jde ale o mnohem víc. A sice o postupné prosazení ohavné nihilistické levicové ideologie.

Jste proti násilí páchaném na ženách? Tak nám zde podepište, že gender je sociální konstrukt, že jakékoli násilí spáchané na ženě je VŽDY sexismem (podobně jako praštit černocha je VŽDY rasismem), že násilí na ženách je problém strukturální, tj. muži ho páchají protože jsou muži (toxická maskulinita) a je třeba k nim podle toho přistupovat atd., atd.

Jedinou správnou odpovědí všem těmhle jezinkám (jen dva prstíčky...) , co nám podstrkují podobné dokumenty je: ANI CENTIMETR!

H. Kotaz 4.2.2023 6:04

R^

J. Procházka 4.2.2023 0:42

Amen!

P. Diviš 4.2.2023 0:20

Jo, to sedí jak Jandák na hrnec.

O. Zuckerová 4.2.2023 1:36

Taky souhlas. Ale ještě bych připomněla jeden rozměr těchto chystaných opatření: nebetyčnou drzost, s jakou si dovolují čerství absolventi politologie na předních krajských univerzitách (ještě s kouskem skořápky na zadku) mistrovat a poučovat veškerou populaci včetně spisovatelů, akademiků, ale i lidí třeba neškolených, ale zformovaných léty těžkého života a nepotřebujících jejich rozumy. Mám "při plném vědomí" prožitu 2. světovou, která mne postihla hned první den zatčením matky; viděla jsem přijíždět do naší země německé i ruské tanky, rozchvácení českého majetku při příležitosti, která dělala zloděje, po devětaosmdesátém. Mně tedy rozhodně nikdo nic vykládat nebude, poučovatel je pro lidi, kteří nestrkají hlavu do písku, zbytečným tvorem. A je pravda, že jde zase jen o urvání peněz z našich daní a ten, kdo je hodlá takto rozhazovat, by měl být totálně ignorován, a když to nepomůže, potrestán.

F. Žůrek 4.2.2023 1:45

Ano, je to tak, vážená autorko. Někdo bude na tom zase vydělávat a občany je zapotřebí vždy klamat. Pravdu mají pokaždé ti lepší, a to jsou ti, co nám vládnou...

R. Langer 4.2.2023 5:49

No, na to vám řeknou, že stejně brzo umřete, tak vás to vlastně vůbec nemusí zajímat... :-(

J. Majzlík 4.2.2023 9:57

Kdo nezažil alespoň konec války, nepochopí, i kdyby se o to snažil.