5.12.2023 | Svátek má Jitka


Diskuse k článku

Prsty v mandlu a bude z toho cenzura

Vládní zmocněnec pro oblast médií a dezinformací Michal Klíma je mimo jakoukoli pochybnost demokrat a slušný člověk a osvědčil to za minulého režimu i veškerou svou činností po jeho pádu a jistě má ty nejlepší úmysly i teď. Měl by ale odložit brýle ,mámení a nahlédnout realitu: ať vznikne co vznikne, bude to interpretováno jako cenzura.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Havelka 4.2.2023 9:59

@seznam

Prezidentská kancelář zařídila, aby se nikdo nedozvěděl podrobnosti, proč a v kterých kauzách chce Miloš Zeman zastavit policejní vyšetřování svých nejbližších spolupracovníků. Dokument nechal Hrad zanést do režimu „Tajné.“

Hajzlbanda🤢🥶

P. Spáčil 4.2.2023 10:02

Jsme v Čechách, tady se všechno vykecá. Takže můžete být v klidu, dobře informovaný zdroj to nějakému pisálkovi vyzvoní.

P. Odložil 4.2.2023 9:58

Zrušte soudní jednání kolem otravy Bečvy !!

Pravý viník se stejně nikdy nenajde. .....a kde je ta voda? ...voli jí vypili, a kde jsou ti voli ? .....ve vládě !!

L. Beneš 4.2.2023 10:01

R^

J. Havelka 4.2.2023 9:57

Zvolený prezident začal možná aktivně, ale ani MZ před 10 lety ve stejný pozici nezahálel. Navštívil Václava Klause, prohlásil, že oba zkrásněli a že se na Hradě za Havla kradlo...🤣

R. Toman 4.2.2023 10:01

A zeptal se Klause kam schovali popelníčky, které tam zanechal Havel

P. Odložil 4.2.2023 9:54

Osudová odpověď Andreje BAbiše, která mu prohrála volby ???

Jste pro manželství stejnopohlavních buzíků a leseb ?? .....ANO !! ......jedna chybka a co to udělá ??

J. Majzlík 4.2.2023 10:05

I mistra přetvářky je možno zahnat do kouta, z něhož není úniku.

P. Odložil 4.2.2023 9:52

Kdo tvrdí, že Česko chudne ??? ...to by snad lidé nedali do sbírky těch Tří králů 155 milionů ???

Fialo, vládo ....můžete šrouby ještě utáhnout !! ..n-tssss

L. Písařík 4.2.2023 9:52

Astone, neměl byste zabrzdit? Je tolik výživnějších temat než AB. Je to jak mletí stejné mouky stále dokola. Ve vašem případě nevěřím, že vám za to někdo platí.

M. Hromádko 4.2.2023 9:49

Lidi potřebují profesionálně zpracované informace, aby uvěřili, že je to pravda i když je to profesionálně zpracovaná pravda.

A. Nový 4.2.2023 9:48

M. Šejna 4.2.2023 9:23

NKÚ zveřejnil informaci, že na Hradě k žádným nezákonnostem, které by měly formu trestně činnosti, nedocházelo.

----------

Nevím kam chodíte na ty informace, soudruhu Šejno. Ale je všeobecně známo, že prezident Zeman žádal dopisem premiéra o podepsání abolice pro hraní squadru. Takže jste ochoten stále tvrdit, že se na hradě neděli žádné nepravosti?

J. Havelka 4.2.2023 9:51

Depák! A i kdyby prezidentt může fšecko!;-D

S. Lazárek 4.2.2023 9:52

Dokonce přiznali dopisy dva, ale aby se nevědělo koho se to týká (tvl to je tajemství jako blázen) uvedli je do režimu tajné.:-)

M. Šejna 4.2.2023 9:56

Soudruhu Nový,

všeobecně je známo, že tato informace o žádosti o abolici je novinářská kachna.

Zeman to popřel, Fiala to popřel a ani Rakušan se k potvrzení této novinářské kachny nehlásil.

Dokonce ani soudruh generál Sjednotitel o tom radši nemluví, protože mu jeho loutkovodič nejspíš řekl, že tohle je kachna.

S. Lazárek 4.2.2023 10:00

Opravdu soudruhu?:-)

https://www.novinky.cz/clanek/domaci-zeman-zadal-od-fialy-podepsani-abolici-40421974

M. Šejna 4.2.2023 10:04

Tak znovu, soudruhu Lazárku,

abolice se týká zastavení trestního stíhání, případně se týká osvobození již odsouzeného.

Mohl byste nám tady , soudruhu Lazárku, sdělit, proti komu z Hradu vede policie trestní stíhání?

A. Nový 4.2.2023 10:11

Malý detail jste zapomněl, soudruhu Šejno. Abolice je také o tom, že nebude zahájeno vyšetřování a následné stíhání osob/y pro již spáchaně trestní činy.

M. Šejna 4.2.2023 10:17

Tak jo, soudruhu Nový,

a už víte, kdy to trestní stíhání bude zahájeno? Když tedy soudruh Signál odmítl Zemanovu žádost už loni v létě, tak proč tedy Rakušanova policie furt otálí a nezačala ani vyšetřovat, natož trestně stíhat?

S. Lazárek 4.2.2023 10:17

Osvobození již odsouzeného se zove milost soudruhu Šejno a tu může Vašnosta udělit sám bez kontrasignace, premiéra, viz takový Balák. Abolice je buď zastavení probíhajícího trestního stíhání, případně jeho nezahájení a to byl tento případ soudruhu Šejno, jenže na to Vašnosta potřebuje ještě podpis premiéra a v tom byl ten vořech.

Takže tady to máte sdělený tak, jak jste chtěl, soudruhu Šejno, navíc to Hrad i sám přiznal, jak se v mém odkazu můžete dočíst. Soudruhu Šejno:-)

M. Šejna 4.2.2023 10:22

Soudruhu Lazárku,

už máte informací, kdy bude zahájeno to vyšetřování trestného činu, které váš premiér Signál odmítl už loni v létě předem formou kontrasignace zastavit, aniž by bylo doposud zahájeno?

Doposud se nic neděje. Tak se ptám, kdy se zahájí to vyšetřování trestného činu.

S. Lazárek 4.2.2023 10:26

No to nemám soudruhu Šejno, jak bych mohl mít? Každopádně vy už víte, že existence oněch dopisů není žádná novinářská kachna jak jste tvrdil, ale Hradem přiznaný fakt a to byl můj primární cíl:-)

M. Šejna 4.2.2023 10:32

Tak znovu soudruhu Lazarek,

Fiala prý loni v létě odmítl Zemanovu žádost o abolici. Prý odmítl zastavit zahájení vyšetřování.

Vyšetřování ale nebylo doposud zahájeno nebylo. A to máme únor 2023.

Tak se ptám, když vy jste dobře informovanej o tom, že Zeman žádal o abolici a Fiala prý odmítl podepsat, proč tedy policie furt nic nedělá a nevyšetřuje?

P. Spáčil 4.2.2023 9:59

Pěknej pokus o odklon, dobře Vás na farmě vycvičili.

A. Nový 4.2.2023 10:05

Odklon od čeho, komoušku?

P. Odložil 4.2.2023 9:48

Hezkou sobotu všem. Včera se to v hospůdce trochu rozkapalo, takže bylo naváto. V noci totiž sněžilo.

A co se mi líbilo ??? .....nevyzývejme mluvčí Řehákovou k rezignaci, takových bude teď na Hradě víc !!

J. Fridrich 4.2.2023 9:43

Zajímavé informace o českých lidech a jejich zásluhách :

"Zpátky ni krok" je původně sokolské a legionářské heslo. Antonín Holý významně přispěl k léčbě AIDS. Čech Jan Jánský objevil, že krev se dělí na čtyři skupiny. Čechy a Morava byly za První republiky jednou z nejvyspělejších zemí na světě Češi byli po Američanech a Sovětech třetím národem v kosmu. Češi patří mezi nejlepší jezdce na koloběžkách na světě. Češi vynalezli kontaktní čočky. Česká republika je největší výrobce gramofonů v Evropě Česká republika je v současnosti největším producentem gramodesek na světě Česká republika se může pochlubit nejstarší potrubní poštou. Česká tisícikoruna vydaná v roce 2008 byla nejlepší bankovkou světa. České země na rozdíl od Polska či Slovenska existovaly přes tisíc let. Česko je světovou špičkou ve výzkumu a výrobě nanovláken. Česko má nejhustší turistickou síť v EU a jednu z nejpropracovanějších na světě Česko má nejhustší železniční síť na světě Československý tank LT-38 je považován za nejlepší lehký tank druhé světové války. Český lyžařský svaz je nejstarší na světě. Čeští lékaři úspěšně vyhrávají nad zákeřnou leukémií. Čeština dala světu slova robot, pistole, dolar, houfnice nebo chřipka. Do zpěvníků světa se dostala česká píseň Škoda lásky. Evropská unie chrání české výrobky jako špekáčky, hořické trubičky nebo syrečky. Ferdinand Porsche se narodil v severních Čechách. Hřídel Londýnského "oka" byla vyrobena v České republice. Jednotka nadzvukové rychlosti se jmenuje podle rodáka od Brna. Mach. První skladba, která zazněla na povrchu Měsíce, byla Dvořákova "Novosvětská". Karel Klíč vynalezl hlubotisk. Legendární "Slovenskou strelu" od Tatry trumflo až Pendolino. Lodní šroub je český vynález. Náš rozhlas vysílal jako první v kontinentální Evropě. Otto Wichterle vynalezl silon Podkarpatská Rus se chtěla v 90. letech k Československu znovu připojit. Pozdrav "čest práci" vymyslel Baťa.

M. Šejna 4.2.2023 9:50

Ano, Československo bylo třetí zemí, jejíž kosmonaut byl ve vesmíru. Jen jste zapomněl dodat, že novodobí demokraté pravdolásky by jméno Vladimír Remek nejradši vymazali z dějepisu. ;-)

S. Lazárek 4.2.2023 9:51

Není důvod, naopak a to jsem prosím pravdoláskař takže vím o čem mluvím.:-)

J. Fridrich 4.2.2023 9:54

To jsem nechal na vás. Věděl jsem, že to od přátel SSSR-ruska zazní, tak jsem se nemusel namáhat.. Rusomilů a kolaborantů máme i zde na NP dostatek.