Úterý 16. července 2024, svátek má Luboš
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

Prsty v mandlu a bude z toho cenzura

Vládní zmocněnec pro oblast médií a dezinformací Michal Klíma je mimo jakoukoli pochybnost demokrat a slušný člověk a osvědčil to za minulého režimu i veškerou svou činností po jeho pádu a jistě má ty nejlepší úmysly i teď. Měl by ale odložit brýle ,mámení a nahlédnout realitu: ať vznikne co vznikne, bude to interpretováno jako cenzura.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Foto

Moje poznámka ke zprávě: "Je tu velká skupina....". Nuže tento blábol o ohrožení zdravých sil ve společnosti se vyrovná legendárnímu "Poučení z krizového vývoje. " :-):-):-)

0 0
možnosti
Foto

Příjmy ruského rozpočtu z ropy a plynu v lednu klesly nejníže od roku 2020. Meziročně klesly o 46 procent, oproti prosinci se příjmy snížily dokonce o 54 procent.

oenergetice.cz/komoditni-trhy...

...Tak có kucí ušatý z nižší soutěže...🤣

0 0
možnosti
ZL

No do pytle a voni furt válčí a válčí jako by se jich to netýkalo.

0 0
možnosti
LF

Návrat z hory Praděd a jeho podhůří ve zdraví. Slíbené nakouknutí do diskuze na NP i nejen tam v se nic nezměnilo, ani v zasypávání příkopu a nesjednocování i když nově zvolený prezident úřadující v Herzánském paláci v blízkosti Pražského hradu. nasadil sprint.

Také jsem zaznamenal snahu ČR přibližovat se k západním zemím. No nejvíce na západ od kotliny české je Německo. Jenže snaha je věnována spíše v negativních příkladech jako nenovější návrh připlující od nejneprotivnější osoby Markéty Pekarové Adamové, která nebýt chtivosti vládnout Petra Fialy, zásah exkomunisty ústavního soudu P.Rychetského vedeného pomstichtivostí provedené uspěchané změny ústavy, by skončola v zapomění, která prej není proti odchodu do důchodu začínající husákovými dětmi až věkem 68 roků. V uvedeném Německu to je 67 roků.

Jo k tomu exkomunistovi předsedovi ústavního soudu P. Rychetskému, který předeslal, že úřadující prezident Zeman nemůže jmenovat do funkce nikoho, když je tato obsazena a bude uvolněna v srpnu tohoto roku.

V ústavě ČR není uvedeno jestli může, či nemůže, je napsáno jmenuje předsedu ústavního soudu.

Pro mne je také snaha Zemana jmenovat předsedu ústavního soudu z takovým předstihem nesrozumitelná, ale zase fofr nasazený krátce po zvolení nového prezidenta bez jakýchkoliv pravomocí se schází s nejvyššími politickými představiteli, šéfem NKÚ nevyjímaje mne je také uspěchaná.

0 0
možnosti
PO

Je doslova otřesné, když nejvýše postavení a zároveň nejlépe placení politici, redukují problém penzijní reformy jen na prodloužení odchodu do penze !!!

Lidé sice žijí díle, ale život ve "zdraví" se nijak neprodloužil ....asi tak !!! .....zeptejte se doktorů ...n-tsss

0 0
možnosti
DM

Takže vy to máte od malička? Chudáčku!

0 0
možnosti
VM

Stigma první dámy.

Seznam.cz

Část jejího životopisu i manžela.

0 0
možnosti
DM

Tam nabízejí část jejího manžela? Kterou?

0 0
možnosti
Foto

OVM: Pavel Rychetský ke jmenování předsedy ÚS: "nový prezident může, dokonce musí, ignorovat rozhodnutí předchozího prezidenta - funkce nemůže být, mimo jiné, obsazena, když se ještě neuvolnila" ..

..takže Lihoš má smůlu, už doškodil...🙃

0 0
možnosti
VM

Nějak zapomněl na to, že už měl dávno odstoupit sám, jak sliboval.

!

0 0
možnosti
VC

Jak je to s kvalifikací dezinformace, ukazuje i tento článek na Babišově "dezinformaci", že nás Pavel vtáhne do války.

Pavel není šílenec, ale Čínu s telefonem na TajWan a Rusko s Ukrajinou v NATO by Babiš velmi pravděpodobně neprovokoval. Pavel ať už je to dobře, nebo ne, to udělal. Babiš popisoval diskusi s Macronem o plánu zkusit nějaké společné řešení Ukrajiny západními lídry. Přestože myslím, že s masovými vrahy se jednat nedá, a usmiřovat Putina je přání, ne realita, má samozřejmě smysl válku ukončit, protože každý lidský život má cenu. Vyhrožování válkou s Pavlem proto za dezinformaci tak úplně považovat nemůžu. Spíš z kontextu vytržená informace a ne moc férová kampaň. A takové informace by chtěl někdo cenzurovat.

Smysl má samozřejmě bojovat s cizí propagandou, informacemi od Rusů, Číňanů a jejich placených nohsledů. Na to ale snad máme rozvědku, ne? Ti musí umět sledovat vazby a tok korupčních peněz.

Pak je samozřejmě možné dezinformace vysvětlovat přes argumenty. Kdo ale má platit weby které budou toto dělat, aby nebyli závislí? Tak jak máme státní televizi, má možná smysl vytvořit státní antihoax stránky, fungující zároveň se soukromými stránkami (a takové už existuji).

Bez vzdělávání lidi ke kritickému myšlení to ale stejně nefunguje. To znamená učit lidi informace srovnávat.

0 0
možnosti
DM

Babišovi by pravděpodobně tchajwanská prezidentka negratulovala, nebo by to popřel.

0 0
možnosti
Foto

Šel do politiky, protože strašně rád pomáhá lidem. Jenže prezidentské volby projel a vidina premiérského křesla, z nějž by opět mohl přidělovat dotace sám sobě, je vzdálena v mlhách. Takže se na politiku zřejmě definitivně vysséére, čímž vlastně poprvé opravdu pomůže lidem.🤣🤣

0 0
možnosti
ZL

Máte naprostou pravdu!

0 0
možnosti
Foto

@dzamilastehlik

Putinův nákupčí ruského vlivu v Evropě Jakunin zval Zemana na rhodské fórum už od r.2003,v r.2016 Zeman byl hlavním řečníkem.Zeman byl hvězdou Putinovy páté kolony v Evropě.Dle J.Felštinského dostaval Zeman za každou návštěvu Rhodosu desítky tisíc dolarů.

0 0
možnosti
JU

J50a51n 88U37r78b67a45n

5. 2. 2023 20:14

ktery nasledne prochlastal.

0 0
možnosti
Foto

@spolukoalice

Výsledek prezidentských voleb je jasný – lidé odmítli chaos, lhaní, populismus, oligarchizaci společnosti, střet zájmů a směřování naší země na Východ!

0 0
možnosti

No, Odmítli, zejména ti Mladí, ale uvidíme, Jak dlouho jim to vydrží....;-D

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz