Úterý 16. července 2024, svátek má Luboš
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

Protesty od řeky k moři

Dobře učinil. Můžeme být pyšní a zároveň šťastní že se něco takového mohlo stát.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
KZ

"Je to zázrak, že vyhrál rozum nad snahou státu diktovat lidské životy," komentoval Klaus zrušení pokuty udělené mu za nenošení roušky během covidové pandemie v r. 2020. Klausovský zdravý rozum nadále vítězí na celé čáře: „...Klaus se s covidem léčil už v únoru 2021...“ a „Klaus rodině zesnulého Karla Schwarzenberga zaslal svoji osobní kondolenci. Sobotní zádušní mše se nezúčastní, protože se stále ještě zotavuje z covidu, se kterým byl v posledních dnech léčen na infekční klinice pražské Ústřední vojenské nemocnice.“

0 0
možnosti
OV

Ano je každýho věc, jakou míru rizika přijme. Někdo může se zavřít kvůli obavám z virózy do protiatomového krytu a vylézat jen v plynové masce, jiný se rozhodne, že raději bude žít a bude chodit na koncerty, do restaurací, na zábavy s tím rizikem, že může občas něco chytit. Měla by to být každého volba, jak se svým životem naoží. ABY VŠICHNI ŽILI JAKO TEN PRVNÍ JE ALE CIVILIZAČNĚ TĚŽKO UDRŽITELNÉ, I KDYŽ SE O TO MOCNÍ TOHOTO SVĚTA DVA ROKY SNAŽILI.

0 0
možnosti
JU

J81a28n 10U80r68b90a83n

6. 12. 2023 8:59

Putinova generála zabili vlastní vojáci. Šel se projet ukradeným tankem, mysleli, že je Ukrajinec.

extra.cz

Njn. Vědeli - ale dělají, že nevěděli.;-D

0 0
možnosti
RM

Astone malá oprava: v budoucnu bude celá Země zaplavena těmito lidmi--takže žádní učenci o zkáze evropské civilizace bádat nebudou...protože žádní učenci zkrátka nebudou existovat... takže asi tak.8-o

0 0
možnosti
Foto

A když se i objeví, šmyk a hlava je pryč. ;-(

0 0
možnosti
MS

Modifikace hesla vhodná na proizraelské demonstrace:

Through the river from the sea

Hamas tunnels will be free!

0 0
možnosti
Foto

Je fakt, že ty tunely se měly nechat, byly by zajímavé pro turisty. Něco jako Canal du Midi ve Francii - kanál dvou moří. Středozemního moře a Atlantiku. Například Brno postupně zpřístupňuje svoje bohaté a zajímavé podzemí. :-)

0 0
možnosti
LF

Doživotní renta pro lékaře, jakou mají vojáci a policajti?

Kdo bude další, napadají mne učitelé.;-D

Národ rentiérů.

0 0
možnosti
Foto

Lékaři i učitelé si zaslouží dobré platy. Svěřujeme jim to nejcennější, co máme - svoje zdraví a duše našich dětí. Očekáváme špičkovou kvalitu jejich práce, která nemůže být levná.

Ale doživotní renta lékařům - to jako proč? Riskují snad denně zdraví a život jako policista nebo jako voják v případě válečného konfliktu? 8-o

IMHO to přepískli.

0 0
možnosti
Foto

To tak dopadně, když se vydává slabost za projev pochopení, inteligence a moudrosti. Moje babička z otcovy strany měla na to svoji filozofii: V levé ruce u srdce Bible, a v pravé meč. A já bych jenom dodal: dobře nabroušený.

0 0
možnosti
LF

Ty demobstrace by se měly striktně zakázat. Vždy někoho obviňují, urážejí,;-D

0 0
možnosti
VM

To je povrchní pohled. Musíme jít je kořenu věci a tím kořenem je islám. Je to ideologie, která je neslučitelná s evropskou civilizací a tak by se ní mělo být v Evropě zacházeno. Nechme muslimy, ať si žijí v muslimských zemích podle svých pravidel.

Na případu Izraele vidíme, jaký problém vytváří soužití těchto dvou kultur vedle sebe.

Na příkladu západní Evropy vidíme, jaký problém nastává, když si pustíme islám dovnitř.

Řešení těchto problémů bude tím krvavější, čím víc se bude odkládat.

0 0
možnosti
Foto

Kořen věci je, že když jich tu bude více a více, tím více a více bude upadat naše odhodlání, jelikož se jich budeme bát. Islám je neslučitelný s křesťanstvím, ne s evropskou civilizací! Evropská civilizace křesťanství de facto zavrhla pod heslem sekularismu. V Bruselu je slovo křesťanství de facto zakázáné používat. Typický projev slabosti.

0 0
možnosti
LB

Prezident Pavel pokládá dohodu s lékaři za nesystémovou. Hlavně, že za systémové považuje zvýšení požitků, jež čerpá jako prezident. Pro mne je šikovný chirurg důležitější než prezident.

0 0
možnosti
Foto

Slovo systémovost se používá, jak se komu hodí. Ovšem pokud se někoho zeptáte, co to vůbec znamená, bude vám jenom něco blábolit. Již několikrát jsem si to otestoval.

0 0
možnosti
FK

Pane Církvo, velmi se mýlíte. AI v oblasti medicíny je nesmírně perspektivní a zajímavý směr vývoje. Ve spojení s přístrojovou a neinvazivní medicínou dosahuje vynikajících výsledků. (https://www.ibm.com/topics/artificial-intelligence-medicine). Ale také zaznamenává úspěchy při využívaní chirurgických robotických metod. Samozřejmě je to jen vysoce účinný nástroj a obecně vzato, člověka nahradit nemůže. Rozhodovat musí on. Přehlížet však tento trend v medicíně bude znamenat další úpadek české společnosti. Jako kdyby toho nebylo málo. A jinak, progresivisti se rekrutují úplně jindy, to je další Váš omyl.

0 0
možnosti
Foto

Jistě, s robotizací chirurgických metod máte pravdu. Problém je, že často i tyto metody zvyšují nároky na kvalifikaci a praktické znalosti obsluhy. Asi znáte, např. numericky řízené stroje, ovšem ty vyžadují někoho, kdo je naprogramuje. A programování není běžná znalost, a hlavně vyžaduje praxi, zkušenost. Takže nepřeceňovat!

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz