1.10.2023 | Svátek má Igor


Diskuse k článku

Pro zasmání, ale je třeba ostražitosti

Rozhodnutím Nejvyššího správního soudu se celá vládní pandemická strategie proměnila ve frašku. Když čteme výčet novinek tohoto pondělka, vypadá to jako humoristický román. Do hospody smí jen podle míst k sezení: jak to bude ve fastfoodech?

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Pavlíček 31.5.2021 22:43

Tak ten Feri - pokud se mu prokáže znásilnění - soud a trest. K tomu obtěžování chci dodat:

Když mi bylo 16, je to nějakých 60 roků, na čundru na Doubravce, byly večer i holky z Pardubic, a s nimi oslnivá rusovláska. V hospodě pár piv. Byla pod párou, chtěla, abych s ní šel spát. Odmítl jsem - kamarádi by mi vyhoudali, že jsem dal před nimi přednost holce. Spali jsme v lese, šel jsem s partou. Ráno jsem s lítostí zjistil, že holky spaly o 5 borovic vedle. Dodnes mne to štve, ale napadá mne - je to promlčený? Neměl bych ji žalovat za obtěžování? Vždyť je to pro mne trauma na celý život. Taková příležitost - k breku!

PP.

V. Sember 31.5.2021 22:57

Ženský jsou potvory, pane Pavlíčku, s nimi je třeba zaobcházet velmi opatrně. Pokud je neuspokojíte, dostanete po držce hůř, než kdybyste dostal petardu od Muhammada Alího. Na ženskou platí pouze tvrdá psychologie. Musíte si ji psychicky zotročit. Jinak nefunguje a dostanete do držky:-P

P. Szirotný 31.5.2021 23:02

Hezký příběh, ale s Ferim to asi nemá moc společného. To není žádné Me too v tom smyslu, že si dáma po 40 letech vzpomene, že jí sáhl na zadek. Toto jsou obvinění z celkem nedávných skutků (poslední ani ne rok starý) a to ze skutků poměrně závažných, které by ho mohly dostat "do tepláků". Ctím presumpci neviny, ale fakt že se okamžitě omlouval za nevhodné chování a tak rychle se pakoval z veřejných funkcí ve mě vyvolává dojem, že má na hlavě minimálně půlkilovou Ramu :-)