Diskuse
Přímá volba prezidenta... by mohla být od čtvrtka
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
J. Jílek
heslo "Náš exodus do politiky - váš exitus?" bude přijatelné?
Langer, Šťastný, Sobotka, Cabrnoch, Heger a spousta dalších jsou lékaři....a léčí snad někoho?
R. John
Ano, léčí, celý stát najednou, jsou to machři nad machry, to se musí nechat.:-)
R. John
Docela se bojím,
aby vláda necouvla vyděračům , to by pak nezbylo na minometné vozy za tři miliardičky, tedy pro začátek , což tak v zájmu vlasti dohodli Kopřiva a Jindra, jo "ten", co tak veleúspěšně organizoval Katku a to lyžařské MS v Liberci. Abych to "genderově" vyvážil, tak ta buchta, co jí zasypává odměnama ten min. škol. a pěstuje si jí na ministerstvu asi na semeno, prý má strašný organizační talent. No, když to vidí u předsedy vlády, co by nezasypával. Tak mě napadá, Stalin byl také zběhnutý seminarista, tedy vyloučený, abych byl přesný. A jakou karieru ještě udělal.
K. Janyška
Re: Docela se bojím,
Máme velmi erudovamého a skvělého předsedu vlády ! Dzp.
P. Hofman
10 tisíc majorů Zemanů
10 tisíc příslušníků Veřejné bezpečnosti odejde ze služby. Společnost ABL Bonaparta Bárty se stane největším zaměstnavatelem v ČR.
To už pak diskuse o tom, jestli má být John ministrem vnitra, budou přebytečné. Chránit a pomáhat bude rovnou Bárta. Ministerstvo vnitra se stane jen jednou z divizí v jeho Bílém lvu.
J. Václavíková
Re: 10 tisíc majorů Zemanů
A bude to dobře, nebo špatně? :-)))
K. Janyška
Kam ti "chytří" zmizeli ? Zrovna mám na ně slinu ....! Dzp.
P. Boublíková
Re: Kam ti "chytří" zmizeli ? Zrovna mám na ně slinu ....! Dzp.
Jdu si psát blogísek:-)
K. Janyška
Jsem zvědav ! Jsem i pro zrušení nabídky lékařům a rozdání jejich mezd těm zbývajícím ! Dzp.
L. Zlobil
Konečně dobrá zpráva : "Zdroje jsou" :-)))
Špidla: Na důchody vezmeme z daní
http://www.ceskamedia.cz/article.html?id=369529
Zbude i na třinácté Vladimíre Iljiči Špidlo ? :-)))
K. Janyška
Re: Konečně dobrá zpráva : "Zdroje jsou" :-)))
To je vůl, co ?! Dzp.
J. Jílek
Premiér zopakoval, že vláda ani o píď neustoupí v tom, že by se ze státního rozpočtu nalily do zdravotnictví peníze.
to je hňup, o tom nebyla nikdy řeč.... :-))))
K. Janyška
Re: Premiér zopakoval, že vláda ani o píď neustoupí v tom, že by se ze státního rozpočtu nalily do zdravotnictví peníze.
Vždy ! A hňup jste Vy ! Dzp.
L. Zlobil
Re: Náš exodus - váš exitus?
Vy taky léčíte ?Kůůůrwa máte záběr :-)))
K. Janyška
Okopávači kotníků, hloupí lidé, Jílku, Lazárku, Gellnere, Čepku, Hájová. a vůbec všichni levičáci zde. Co to jsou 3 velká negativa a co je to pravé právo soukromé ?! Dzp.
K. Janyška
Re: Okopávači kotníků, hloupí lidé, Jílku, Lazárku, Gellnere, Čepku, Hájová. a vůbec všichni levičáci zde. Co to jsou 3 velká negativa a co je to pravé právo soukromé ?! Dzp.
Kurwa, tak co je to ? Hloupí lidé ?! -))) Dzp.
E. Seibert
Dole jsem se upsal a odběhl - oprava
Přímá volba zřejmě neprojde a je to tak dobře. Nejspíš máš pravdu.Nicméně přímé volby jsou nutné k ponížení moci pol. stran a hlavně korupce s tím spojené. Pol. strany jsou dnes jen mafiánské spolky. Musí to být ale změna celého systému voleb. Občana nezajímá tolik prezident, ale přímá volba starosty (napsal jsem prezidenta), hejtmana, soudce, SZ, policejního ředitele a podobných institucí (řed. FÚ...) a hlavně poslance - prezidenta až na konec.
M. Prokop
Re: Dole jsem se upsal a odběhl - oprava
Prostě většinový systém.
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz