19.6.2024 | Svátek má Leoš


Diskuse k článku

Premiér Fiala vycenil zuby (10 miliard)

Vy budete vyskakovat a budete hrozit omezením péče? Já vám ukážu, zač je toho loket! Zacpu vám ty vaše huby deseti miliardami a ještě moc rádi zalezete do boudy!

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Kulheim 1.12.2023 0:37

Žádný lékař v ČR nedělá práci přesčas.

Pokud by dělali přesčas, tak by jejich pracovní náplň po normální pracovní době, byla stejná jako byla stejná jako v dopoledních hodinách t.j. v pracovní době.

Dělají pohotovostní služby. A to je úplně něco jiného. Pracovní náplň je jiná. Někdy je práce víc jindy méně. Někdy spí celou noc. Navíc mají po službě volno na odpočinek.

P. Hatina 1.12.2023 0:26

Ale né, ono je to horší, ale asi to spoustě lidí nedocvaklo, ani politikům /krom Kalouska, a ani tom ne úplně), ani novinářům a komentátorům.

On totiž Fiála doktorům nedá ze státního ani kačku. On jim prosím slíbil že těch deset miliard navíc na platy, dostanou -a přečtěte si to pořádně ".v rámci úhradové vyhlášky". Jinak řečeno, z vybraného zdravotního pojištění , které proplácejí zdravotní pojišťovny.

Takže, soráč, buď na úkor jiné zdravotní péče /halt bude třeba miň operací, když to půjde na platy,nebo na úkor obvoďaků? bůh suď). A nebo si asi Fiala myslí že maj pojišťovny ty prachy v rezervě, což nemaj.

No a docela sranda je, že úhradová vyhláška na příští rok je už dávno hotová, takže tohle se prý bude, dle Fiály, projednávat jako doplněk...

Kolem toho bude ještě bengál, a není vyloučený že Fialovi jde jen o to aby doktoři teď nestávkovali aby jim potom mohl říct, soráč nejde to, nedostanete nic,,

Z. Jemelík 1.12.2023 0:14

Nejde o prostředky ze státního rozpočtu, milý Astone:-)