Středa 24. července 2024, svátek má Kristýna
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

Premiér Fiala vycenil zuby (10 miliard)

Vy budete vyskakovat a budete hrozit omezením péče? Já vám ukážu, zač je toho loket! Zacpu vám ty vaše huby deseti miliardami a ještě moc rádi zalezete do boudy!
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
PB

P15e75t28r 72B52r93e91c16í47k

2. 12. 2023 20:43

Astone, i ty si musíš utřít hubu o vidláka ? Sepiš to a vydej jako Antividlák chartu. Dostal jsi se fakt daleko. PS: https://cz24.news/vidlak-vskutku-prorusky-narativ/

0 0
možnosti
OM

O80. 26M23.

2. 12. 2023 20:01

Premiér má samozřejmě víc možností než pouhý ministr. Zatímno MZd je limitovaný tím, co mu dá MFin, premiér může nařídit MFin, aby dal víc peněz MZd.

A o finance jde až v první řadě. Je to prosté, milý Watsone. Bude-li na platy doktorů víc peněz, bude víc doktorů ochotných neodcházet do zahraničí, tudíž nebude potřeba tolik přesčasů.

0 0
možnosti
PS

Ono doktoři, to je taková docela zvláštní kasta. Jak říkal pan Cikrt: jsou tak mocná skupina, která si může zajistit naprosto cokoliv. Součást této skupiny je i nevolnictví těch, kteří potřebují atestace. :-)

0 0
možnosti
JP

No, Fiala ty peníze nemá a prohlásil, že to zajistí pojišťovny. Ty to berou jako podraz, protože s nimi nikdo nejednal a v současné době hospodaří v červených číslech. Takže Fiala se opět předvedl jako slibotechna, žvanil, lhář a podrazák. ;-O

0 0
možnosti
ZK

No, Fiala těch 10 miliard samozřejmě nemá a půjčit si nechce. Tak, kdo myslíte, Astone, že těch 10 miliard zaplatí?

0 0
možnosti
JF

"Do důchodu až v 67 letech a později. Penzijní věk má prudce růst." -

Tak to bude fajn, to u nás hóóódně ubude důchodců... Proč ? Protože se důchodu mnoho lidí nedožije. Ale opět Jurečka opakuje tu svou oblíbenou lež, že budou lidé žít 21 roků v důchodu. Tedy dle něj se lidé v Česku dožívají 88 roků délky svého života.... To se demografové umlátí smíchem...

0 0
možnosti
LN

Putinova prolhaná dezinformační PÁTÁ KOLONA aktivní na NP nejenom v posledních týdnech:

L. Kolman , V. Zadák , P. Odložil = P. Dachmeister , A. Renjascu , J. Černý , P. Černý , D. Černý , A. Mohela , P. Spáčil , V. Čermák , I. Pávek , Z. Linda , K. Filip , V. Pavelka , F. Pavelka , O. Vorálek , V. Kuhaj , J. Novak , L. Beneš , L. Zídek , P. Brich , K. Nový , J. Drobný , J. Pšenička, D. Hubáčková , J. Karza , M. Varadinková , M. Moravcová , I. Kučerová , R. Sorge , J. Rybník , P. Pepax , J. Rejzek , A. Jaroš , Z. Babek , P. Boublíková , P. Boleloucký , J. Vlček , J. Sedláček , P. Brecík , I. Teren , K. Křivan , F. De Winter , Z. Babek , A. Teply , M. Hoblík , J. Kratochvíl , M. Boháček = M. Zasazabanovaný, J. Kostelanský , J. Krásenský , L. Hančar , R. Langer , R. Gramblička , P. Nešvara , F. Navrátil , S. Vozka , V. Šťastný , V. Damec , P. Zeman , R. Lávička , J. Blahová , J. Dvořák , D. Laurencikova , M. Grundmann , J. Bárta , P. Vychodil , J. Fialová , V. Machálková, J. Krejčová , T. Kubín , V. Němec , J. Tulejová , I. Hermanek , F. Pokorný , O. Kaucký , S. San , Z. Grabec , J. Vrška , D. Rakous , L. David , B. Liborek , S. Ševeček , J. Trubač , J. Hanzal , F. Žůrek , E. Hlinovský , M. Šejna , R. Vacek , V. Podracký , M. Malovec , O. Hávová , K. A. , P. Vavruch , J. Uher , R. Woloszczuk , O. Seliger , Š. Hašek , R. Nešpůrek , P. Kozelský , L. Svoboda , J. Matuška , J. Červený , J. Kalina , A. Schneefelderová , ...

0 0
možnosti
JP

A už jsi to nahlásil Rakušanovi? Udávat se sice nemá, ale hlásit se to musí!!!!!!

0 0
možnosti
JM

Belgický soud nařídil plnit přísnější klimatické limity. Vlámové nesouhlasí

0 0
možnosti
Foto

Já bych je, ty Vlámové, nahnala do jednoho koutu a zakázala jim dejchat. Když soud, tak soud.

0 0
možnosti
Foto

Ten zoufalec Fiala už musí být úplně mimo. To s těmi lékaři bude ještě větší průšvih než ta Nutella. Ajne gróse katastrófe. Tak ještě na závěr dnešního dne slušně poděkujme zdejším bandoleros, kteří nám navolili pětiocasou juntu, a odebéřme se na lože. Snad nebudu muset ráno odklízet kopce sněhu. :-/

0 0
možnosti
JF

A třeba se budou výše platů lékařů nyní uvádět za normální pracovní dobu, jak všude jinde u jiných profesí - tedy 8 hodin denně, 40 hodin týdně, a pzhruba 176 hodin za měsíc. A ne za o víc jak 80 hodin za měsíc VÍCE, jak pracují lékaři. Vy jste někdo dělali o 2 týdny za jeden měsíc víc, než je cca 160 roků v civilizovanému světě vybojovaná 8 mi hodinová pracovní doba denně ? Jó, vybojovali ji v Americe. To pro naše NEZNÁLKY.

0 0
možnosti
JM

Ad 21:17 ... Dříve prý bývaly v Paříži problémem krysy, ale teď jsou tam všude štěnice. Nejen v postelích levnějších hotelů, což bylo vždycky, ale dnes i v normálních kavárnách, barech a restauracích, stejně jako ve vlacích, kinech a divadlech.

Dříve prý bývaly v Paříži problémem krysy, ale teď jsou tam všude štěnice. Nejen v postelích levnějších hotelů, což bylo vždycky, ale dnes i v normálních kavárnách, barech a restauracích, stejně jako ve vlacích, kinech a divadlech.

Václav Klaus: Pár postřehů z krátké cesty do blízkého zahraničí

0 0
možnosti
Foto

Běžné štěnice, co trápí běžné Francouze.

0 0
možnosti
JU

J54a96n 82U47r77b53a90n

1. 12. 2023 22:39

Putin nařídil zvýšit počet ruských vojáků skoro o 170 000 lidí, informovala agentura TASS.

No je to zase blbost, pochopitelně. Putin akorát potřebuje dorovnat to, co na Ukrajině pochcípalo.

0 0
možnosti
Foto

Tak jemu se to možná podaří, horší to bude s Ukrajinci. I když Zelenský zakázal zveřejňovat jakékoliv informace o ztrátách ukrajinských vojáků. A vojaček, protože těch bojuje 43 tisíc. Tam asi platit nebude, že pokud se to nebude zveřejňovat, nebudou ani žádné ztráty.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz