Čtvrtek 18. července 2024, svátek má Drahomíra
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

Premiér Fiala vycenil zuby (10 miliard)

Vy budete vyskakovat a budete hrozit omezením péče? Já vám ukážu, zač je toho loket! Zacpu vám ty vaše huby deseti miliardami a ještě moc rádi zalezete do boudy!
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Foto

Někdy stačí titulek a máte " jasno! " 🤔

0 0
možnosti

Někdy stačí i jméno autora a můžete to napsat za něj...;-D

0 0
možnosti
Foto

FIALA neví co činí a slíbil nerealisovatelné. Vyděšený ministr zdrav. Áťa Válek raději ze sebe udělal vola, jen aby mohl zůstat ve vládě ;-D;-D;-D

0 0
možnosti
Foto

Když teď zemřel Henry Kissinger, začetl jsem se do jeho názorů, návrhů, doporučení, co chtěl prosadit jako americký ministr zahraničí, a do čeho mudroval i později. Byl to dobrý kujon a hodně to vypovídá o americké politice a strategiích, které se pranic časem nezměnily. Tak v první řadě se Kissingerovi dává za vinu, že svou politikou neúmyslně přispěl ke vzrůstu Číny, pak usilovně hledal protiváhu proti rostoucímu vlivu ČLR. Hned se snaži využít ruskou kartu proti Číně, pak zase naopak. "Existující spolupráce Moskvy a Pekingu? Pokud jsou spolu, je to smrtící kombinace." Kissinger prosazoval strategii, která neměla končit objímáním Rusů a Američanů. "Tohle je byznys s mocí - o tu Američanům jde, ne o Rusko, případné zlepšení vztahů s Moskvou není konečným cílem, jde o změnu mocenských poměrů v Asii tak, aby vzestup Číny neohrožoval mocenské pozice Spojených států." Šéf americké Rady pro zahraniční vztahy: "Chápeme ideu kolektivního přístupu s cílem přitlačit Čínu ke zdi a pokoušet se integrovat ji do systému, který odpovídá našim zájmům." Zkrátka všechno co se ve světě děje, musí odpovídat americkým zájmům. Přitom hegemon, jsa přesvědčen o morální čistotě svých úmyslů, považuje státy, které se mu nechtějí podřídit, za nemravné bořitele světového řádu.

0 0
možnosti
PD

"Zkrátka všechno co se ve světě děje, musí odpovídat americkým zájmům."

Nemusí, ale obvykle je to tak lepší.

0 0
možnosti
Foto

I socky se mohou edukovat co je to PASTRAMI !!!!!!

https://cs.wikipedia.org/wiki/Pastrami

A TO MÁM DNES K OBĚDU !!!:-P:-P:-P

0 0
možnosti
Foto

Dudíku, jak se řekne cizím názvem karbanátek s bramborovou kaší a chutným salátem? Ať jsem také zajímavý. Na to se zase chystám já. A před tím si dám ještě hutný kuřecí vývar.

0 0
možnosti
JF

Dnes opět neměl Aston-Neff dobrou formu, když napsal - "Taky by se k věci měl vyjádřit ministr Válek a asi bude odpovídat na pitomé otázky, jak to, že to pan premiér dohodl a on ne. Sám se pytlíkoval s problémem měsíce a Fiala to vyřídil za dvě hodiny. Buď je tedy Válek k ničemu, nebo Fiala má pravomoci v rámci vlády o kterých zatím nikdo netušil." -

Astonovi by měli prozradit, že Válek chodil opakovaně - čtyřikrát na ta dohodnutá jednání s lékaři se stále STEJNÝMI NÁVRHY, tedy je to hlupák. A také musíme Astona upozornit že Fiala je premiér, tedy šéf vlády a jejich ministrů, a má tedy jasně vyšší-nejvyšší pravomoci. A také to, že Válek vyprodukoval ten návrh, který doktorům zvyšoval jejich přesčasové hodiny z více než 400 hodin ročně na dvojnásobek, tedy přes 800 hodin. To dělá cca 80 hodin přesčasů na jeden měsíc nad normální pracovní dobu. A i školáček ví, že to jsou celé DVA TÝDNY práce měsíčně navíc. A také to, že i médii uváděné platy lékařů jsou vždy s jejich velkými přesčasy - a ty když nebudeme počítat, tak si vydělají o 45 - 50 % méně, než jak se uvádí.. Nevím, jak by se vám líbilo, kdyby vám váš budoucí šéf řekl, že si vyděláte měsíčně 40 000 korun, ale bez přesčasů to bude 20 000 korun měsíčně...

0 0
možnosti
PD

Těžko mohl přijít s jinými, v rámci zákony a rozpočtem daných omezení.

Ty přesčasy lékaři běžně dělali, jen to bylo bez zákonného posvěcení. I v době Burešových "orlojových" ministrů.

0 0
možnosti
JU

J10a71n 42U73r11b47a13n

1. 12. 2023 12:02

Hele, voni prej ruSSáci plánujou nějakej tunel na Krym? To je skvělej nápad! A ještě lepší by byl, kdyby se celý ruSSácko zahrabalo někam pod zem.R^

0 0
možnosti
Foto

To víš, zlý mužik z Kyjeva má ten most jako trn v oku a neustále na něj útočí ze vzduchu i z vody, tak je třeba vybudovat něco, na co bude krátký. Ale možná to ani nebude potřeba až se dostanou do Oděsy.;-)

0 0
možnosti
JJ

J85u79r61a 30J31u51r78a79x

1. 12. 2023 11:57

K úvodníku - jo, to je politika! Za pouhých 10 miliard je ve špitálech klid a nemocničnímu personálu ubude přesčasů nebo co ... kdo umí, umí! :-/

0 0
možnosti
TK

Money talks. To přece nepřekvapuje.

0 0
možnosti
MM

Za chechtáky už nebudou zdravotníci unavení, nebo dojde i k úpravě pracovní doby? Vypadá to, že o všem rozhoduje premiér, přeci není možné, aby všichni ve vládě byli rozumově nedostateční. To vypadá na jednoho postiženého a zbytek poslušných.

0 0
možnosti

Třeba jich bude míň utíkat za lepším na západ.

0 0
možnosti
Foto

Jen ať tam tu belgickou nymfomanku Lidovky nechají, ještě by se místo toho mohl objevit titulek, že nám něco zdražuje o nižších 25 procent. A navíc ten případ trvá, vězni ji tam prý drží jako rukojmí. Aspoň si holka pořádně užije, než ji zašijí. ;-D

0 0
možnosti
Foto

Maďarský ministr zahraničí Péter Szijjártó považuje za nerozumný návrh České republiky omezit pohyb ruských diplomatů v schengenském prostoru.

Knedlík má problém a na tu dovolenou na Krymu může zapomenout.:-/

0 0
možnosti
Foto

I já považuji takový návrh za nerozumný a Lipavský by měl dělat něco jiného,čemu rozumí. Omlouvám se. Nic takového není. :-):-):-)

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz