30.10.2020 | Svátek má Tadeáš


Představení pokračuje

9.10.2019

Ono se říkalo, že kriminál nebo emigrace je součást kvalifikace pro prezidenta – a skutečně, jen Václav Klaus a Miloš Zeman se z toho vymykají, Emil Hácha dostal kriminál až po výkonu funkce. 

Zdá se, že trestní oznámení bude nezbytností i pro nižší šarži. Obdařen byl premiér Andrej Babiš, aby po víceletém úsilí kauza slehla do písku. Ale nevadí, show must go on, představení musí pokračovat, sněmovní vyšetřovací komise chystá trestní oznámení ve věci vytunelování OKD. Týká se to Bohuslava Sobotky, Milana Urbana a Vladimíra Dlouhého. Nejtemnější stín padá na podnikatele Zdeňka Bakalu, známého mecenáše, který podporuje tisk šířící slušnost a morálku, jako je Respekt a Hospodářské noviny.

Pokud bude Zdeněk Bakala coby majitel zmíněných periodik trestně oznámen, jestlipak nastane hromadný exodus čestných novinářů, kteří by pak nesnesli pracovat v listu vlastněném padouchem okrádajícím stát a nebohé hornické rodiny, jako se to stalo v listech Mafry, když padlo trestní oznámení na Babiše?

Ale to je vše v říši bájí, jak je to zvykem, když jde o výsledky činnosti poslaneckých a senátních komisí.

Aston Ondřej Neff


Velké testování s Dr. Oetker! Rozdáváme 250 pudingů různých příchutí
Velké testování s Dr. Oetker! Rozdáváme 250 pudingů různých příchutí

Kdo by neznal pudingy v prášku od Dr. Oetker, který je s láskou vyrábí už od roku 1923. Nyní má padesátka z vás možnost vyzkoušet pět různých...


 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.