19.8.2022 | Svátek má Ludvík


Prchnul pavián Heiko

22.9.2007

Pavián zdrhnul, když v brněnské zoo vypnuli proud z ohradníku, prchnul a zatím se ho nepodařilo chytit. Pamatujete, jak před lety utekla kráva, proskočila oknem (!!!) a pak ji policajti naháněli, přeplavala řeku a dělala divy udatenství ve stylu Ramba? Heiko jde v jejích šlépějích.

Tohle má být politický úvodník. Ale je víkend, nastalo babí léto... takže se přiznám k sympatii k prchajícímu paviánovi: prchnul ze spárů státu, toho spolku neschopných zlodějských idiotů, kteří dokonce nedokážou ani "dosáhnout na peníze nabízené Evropskou unií"! Pavián Heiko uprchnul a opustil pohodlí klece a pravidelnou stravu a péči veterináře. V podstatě šel tedy do horšího - materiálně, rozhodně ale šel do lepšího pocitově. Na internetu před časem koloval takový nápad - že by se člověk vzdal jakýchkoli "požitků" ze strany státu a stát by za to od něho nic nechtěl. Ve světě lidí zůstalo jen u řečí, u legračního povídání na webu. Heiko konal, od Heika vidíme čin. Kéž ti ta svoboda dlouho vydrží, Heiko!Léto venku s eMiminem: Na co se těšit v 7. soutěžním týdnu?
Léto venku s eMiminem: Na co se těšit v 7. soutěžním týdnu?

Léto venku s eMiminem je tady! Každý týden budeme soutěžit o fantastické ceny v celkové hodnotě 298.000 Kč. Sdílejte své letní zážitky, hodnoťte...