7.12.2019 | Svátek má Ambrož, Benjamin


Prchnul pavián Heiko

22.9.2007

Pavián zdrhnul, když v brněnské zoo vypnuli proud z ohradníku, prchnul a zatím se ho nepodařilo chytit. Pamatujete, jak před lety utekla kráva, proskočila oknem (!!!) a pak ji policajti naháněli, přeplavala řeku a dělala divy udatenství ve stylu Ramba? Heiko jde v jejích šlépějích.

Tohle má být politický úvodník. Ale je víkend, nastalo babí léto... takže se přiznám k sympatii k prchajícímu paviánovi: prchnul ze spárů státu, toho spolku neschopných zlodějských idiotů, kteří dokonce nedokážou ani "dosáhnout na peníze nabízené Evropskou unií"! Pavián Heiko uprchnul a opustil pohodlí klece a pravidelnou stravu a péči veterináře. V podstatě šel tedy do horšího - materiálně, rozhodně ale šel do lepšího pocitově. Na internetu před časem koloval takový nápad - že by se člověk vzdal jakýchkoli "požitků" ze strany státu a stát by za to od něho nic nechtěl. Ve světě lidí zůstalo jen u řečí, u legračního povídání na webu. Heiko konal, od Heika vidíme čin. Kéž ti ta svoboda dlouho vydrží, Heiko!
 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.