16.5.2021 | Svátek má Přemysl


POLITICKÝ CIRKUS: Trapný nesmysl jde do finále

26.10.2005 23:16

To, že si včas neuvědomil limity své moci a pokusil se Ratha prosadit "přes spáleniště a krvavé řeky" coby "výkonného náměstka", to je alarmující a směšné zároveň. To mu přece nemůže v normálně fungujícím státě projít. Kdyby ano, pak bychom opravdu byli banánovou republikou bez banánů. A dále: to, že David Rath na tento opovážlivý nesmysl přistoupil, ho diskvalifikuje coby soudného člověka. Přece si nemohl myslet, že se tento opovážlivý nesmyl mohl realizovat. Je jediné řešení - že se vzdá funkce prezidenta České lékařské komory a na pár měsíců zbývajících do voleb vezme post ministra zdravotnictví, na němž si dosud všichni jeho předchůdci narazili nos, odřeli uši a všechny ostatní vyčnívající údy. Anebo se vzdá nabídky z rukou premiéra a přidrží se jistoty.

Je to taková malá zkoušeka inteligence. Malé měření IQ.Čistá podlaha včetně všech rohů? S mopem Vileda Spin & Clean to zvládnete snadno
Čistá podlaha včetně všech rohů? S mopem Vileda Spin & Clean to zvládnete snadno

Přihlaste se o testování lehkého a praktického mopu od Viledy Spin & Clean. Zaujme nejen kulatou rotační hlavou, ale hlavně pak unikátní konstrukcí...


 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.