16.5.2021 | Svátek má Přemysl


POLITICKÝ CIRKUS: Protiptačí tažení

21.10.2005 19:12

Chystají se kontroly osob při pohybu mezi členskými státy EU a budou se desinfikovat vstupy do chovů a síťovat větrací otvory. Možná, že by bylo možno vyhlásit všeobecnou povinnost hlášení tahu ptáků.

Nečekám, že by armáda zřídila antištěbencovou brigádu, protože to dá moc práce. Zato obyvatelstvo by bylo možno zapojit do prevence, vzhledem k tomu, že se blíží pandemie, v níž zemře 150 miliónů lidí. Každý by měl mít povinně prak a kdo by byl přistižen, byl by pokálen úředním holubem.

Jen to doufejme, že nebude vydáno nařízení o povinném vybíjení ptačích mozků, mohli bychom přijít o polovinu parlamentu a státní administrativy!Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!


 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.