26.5.2020 | Svátek má Filip


Piráti k Macronovi?

3.4.2019

Eurovolby se blíží. Nezájem valné části veřejnosti se dá očekávat. Je to škoda, protože vše naznačuje na hluboké změny v rozložení evropského parlamentu. Ten má zásadní vliv i na to, co se děje u nás. 

Na výsledcích voleb záleží, zda bude pokračovat dosavadní levicová politika, která ignoruje základní ekonomické zájmy společenství, anebo zda se unie přikloní ke strategii, která by mohla čelit rostoucímu ekonomickému tlaku Asie, zejména Číny: to je principiální otázka příštích deseti, dvaceti let.

Podle informací našeho rozhlasu francouzští emisaři hledali v Praze podporu pro Macronovy projekty. Oslovili piráty, starosty, topku a Hlas. Ona se totiž může situace vytříbit tak, že bude záležet na každém hlasu. I v našem parlamentu nastala podivuhodná situace, kdy ve volbách rozdrcení komunisté mají vliv neúměrný svému faktickému významu.

Je tedy dobře vědět, jakým směrem mají namířeno strany vstupující do voleb. Tak tedy k Macronovi. Překvapující to není.

Aston Ondřej Neff


BIO příkrmy zdarma? Zapojte se do našeho velkého testu s Nestlé
BIO příkrmy zdarma? Zapojte se do našeho velkého testu s Nestlé

Rozdáváme 50 kusů vanilkové a 50 kusů banánové kaše, spolu se 100 ovocných kapsiček v šesti příchutích. Vyberte si, kterou kaši a kapsičku byste chtěli dostat (od každé kapsičky máme omezený počet kusů, takže vám může přijít i jiná příchuť). K oběma produktům pak musíte do 14 dnů od jejich obdržení napsat recenzi na stránky eMimino.cz. Na podrobnostech se s vámi domluvíme v soukromé zprávě.


 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.