Pondělí 22. července 2024, svátek má Magdaléna
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

Petr Pavel vyhrál. A co dalšího?

Vítězství bylo očekávané každým kdo se spoléhal na průzkumy voličských preferencí a tentokrát se odhady pozoruhodně blíží konečnému výsledku. V následujících dnech se budeme, ptát jak se stalo že zvítězil muž, který je v politice nováčkem a jeho jméno znali jen specialisté zaměření na vojenskou politiku.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
AJ

A40l66o80i75s 60J18a31r79o50š

29. 1. 2023 23:06

Když jsem se dozvěděl, že v Praze v Bohnicích vyhrál AB, tak jsem si pomyslel, že v té Praze mají aspoň ti chovanci z Bohnic rozum a ono to už neplatí, mám po radosti!

0 0
možnosti
JM

Patnáct důvodů, proč Ukrajinci musí porazit Rusko: zastavení genocidy, právní řád, obrana míru v Evropě

0 0
možnosti
Foto

ano, je jich opravdu 15

0 0
možnosti
JM

Historik Timothy Snyder: Nepřejte si onemocnět v Americe

0 0
možnosti
PD

Mám zprávy přímo od lidí, kteří tam žijí. A nejsou už nejmladší a taky ne milionáři. A to lékařské zaopatření si dost chválí.

0 0
možnosti
Foto

BABIŠ 3x poslán v prdel!

VÍTEJ ZLATÝ HATTRICKU!

🤣

0 0
možnosti
OS

Maličkost pro p. Macha. Ruská vojska byla na Krymu od roku 1945 vždy, protože tam mají svoji námořní základnu. Po osamostatnění Ukrajiny byla za tučnou úhradu podle smluv Rusku pronajata. Jak psal denní tisk. K zhoršení vztahů došlo z důvodů jež popisuje US stratég George Friedman. Doporučuji seznámit se je na YouTube.

0 0
možnosti
DM

D74a61n34i70e94l 41M66a45c94h

29. 1. 2023 22:57

Russká okupační vojska obsadila celý Krym v březnu 2014. Co na tom rozporujete? Že se váž zdroj mýlí? Ale to je u lhářů běžné, nebo ne?

0 0
možnosti
Foto

Zatímco v ČR včera slavila kavárna své vítězství, svět Česko nezajímalo a ubíral se svým vlastním směrem, který se pražské kavárně líbit nebude. Podle Goldman Sachs a dalších bankéřů, je letos od roku 2011 nejvyšší pravděpodobnost, že se splácením US dluhu začnou problémy, a bankéři, investoři a globalisté už jsou prý nervózní. Wall Street dokonce už varoval před blížící se katastrofou! Ani u našich sousedů není klid. Maďarský ministr zahraničí Szijartó varoval Německo, aby si nezahrávalo s Maďarskou trpělivostí. Putin v Maďarsku staví jadernou elektrárnu Paks. Její bezpečnostní řízení ale má podle smlouvy dodat německo-francouzské konsorcium. A nastal problém. Německá vláda prý nechce dát svolení k výrobě německých komponentů!

Vzhledem k tomu, že Rusové v posledních týdnech převzali na celé frontě iniciativu a soustavnými útoky si vylepšují své nástupní pozice před Dněpropetrovskem, jižně i severně od Bachmutu, tak se zdá být pravděpodobné, že brzy začne očekávaná ruská ofenzíva, a to směrem na Dněpropetrovsk a po obou stranách Bachmutu směrem ke Slavjansku. Západní tanky už tuto bitvu nestihnou, protože do léta potrvá vycvičit jejich posádky.

0 0
možnosti
DM

D50a20n52i34e76l 97M76a15c47h

29. 1. 2023 22:43

Hele, nácku, ta elektrárna stále nemá stavební povolení, a Russáci zvládli postavit jen kadibudky. To staví na černo? A k čemu Maďarům bude čtyři holé stěny?

0 0
možnosti
JM

Včera odpoledne P. Pavel nám jako občanům slíbil, (volně opakováno, že se zasadí o to, aby se nešvary jeho předchůdce již nikdy neopakovaly. Nebo něco v tomto smyslu slova. To stojí za krátké zamyšlení.

0 0
možnosti
VP

Nešvary ? Zavede jinné nešvary ! Drnda...

0 0
možnosti
Foto

Mladí volili Petra Pavla. Že on jim neřekl, co je to mobilizace?

Ukrajinizace, debilizace, mobilizace, likvidace!

0 0
možnosti
PD

Postup vytvoření jarouška komouška.

0 0
možnosti
Foto

168....KAMPÁŇ!🤣

0 0
možnosti
Foto

Drob búú není Černý a Bureš vyhrál volby🤣

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz