Diskuse
Paroubek zůstal za dveřmi do Stačilo!
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
D27a48n94i51e62l 54M46a73c82h
Stovka expertů z oblasti psychologie a psychiatrie podepsala otevřený dopis slovenskému premiérovi Robertu Ficovi, v němž ho vyzvali ke zvážení jeho odchodu z politiky. Experti konstatovali, že mají obavy o ohrožení demokracie na Slovensku. „Doufáme ve schopnost vaší sebereflexe a možnosti korekce vašeho politického chování, včetně zvážení odchodu z vrcholové politiky,“ uvedli odborníci.
https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-evropa-ag...
Tak už si všimli ...
M72a66r56t85i98n 47K71o49l50á91ř
Byl jste rychlejší o nějakých 5 sec...
V32l39a49s27t73a 35M93o62k23r21ý
NOVINKY.cz
Babiš chce sloučit Českou televizi s Českým rozhlasem.
Prý je to však špatně i přes to,
že by to bylo podle BBC
V37i41k16t32o95r 72S44e42m32b34e59r
Marečku, podejte mi pero! Klasika. Václavu Klausovi se jistě líbí.
I54r92e77n31a 31B25ř68í90z32o61v12á
Smím požádat? Ten první film s Beatles. Jak Ringo seděl sám a byl smutnej. Já tu písničku nemůžu nikde najít
A17. 87R42e96n40j32a14s53c80u
Advokát a předseda strany PRO Jindřich Rajchl se po vzoru Petra Fialy nechal vyfotit při virtuálním hovoru s Elonem Muskem.
„Dnes jsem si coby jeden ze dvou světových lídrů z České republiky telefonoval s Elonem Muskem a probírali jsme vyslání české mise na Mars.
Shodli jsme se na datu startu ze zbrusu nového kosmodromu, jenž u nás plánujeme ještě tento rok postavit namísto zcela zbytečných dálnic, a na kompletním složení posádky.
Tu budou tvořit:
Dominik Hašek - optimální kandidát pro navázání komunikace, neboť už déle než 4 roky mluví jako Marťan. A to zcela plynně.
Věra Jourová - hned po přistání je totiž třeba zahájit boj proti dezinformacím a ruské hybridní hrozbě, jež se už nyní snaží ovlivnit příští demokratické volby, které se na Marsu uskuteční.
Otakar Foltýn - aby ihned začal s hloubením příkopů, pokud by se ukázalo, že Marťani jsou svině.
Jsme přesvědčeni, že mise bude úspěšná a že česká noha bude tou první, která zanechá stopu na povrchu rudé planety.
Hned potom se vrhnu na ty platy, abychom dostihli a následně o 93% předstihli to Německo.
P.S. Zapnutého fotoaparátu na mém mobilním telefonu si prosím nevšímejte. To je u nás, světových lídrů, během telefonování zcela běžná věc. Máme holt mobily, které při uchopení zapnou automaticky kameru, aby snímala naši vzácnou dlaň,“ napsal na svém facebookovém profilu Rajchl v reakci na premiérův "PR" snímek s telefonem, kdy údajně hovořil s rakouským protějškem...
M39a38r34t22i84n 66K13o96l89á78ř
Pan Rajchl má známý problém se slušností a korektností... Tedy to také nemá v životě jednoduché...
L77a57d39i28s67l94a89v 92F46r79y10d70r70y52š34e34k
.......všici kradou, nejvíc Babiš.
Kdo je policejním prezidentem? Kdo je ministr vnitra, kdo je ministr spravedlnosti
Nebudou to nějací lemplové
A28. 88R98e41n21j38a78s53c29u
Co to na tom seznamu zase vymýšlejí za fejky o Bearbock a Scholzovi. Prý mu utekla z focení. Na tom Seznamu či přímo Novinkách už nevědí, jak manipulovat se čtenáři...
A26l68o65i45s 63J22a71r11o53š
Fico:Vláda, kterou vedu, nikdy nepodpoří členství Ukrajiny v NATO, protože by to vedlo jen a jen ke třetí světové válce. Robert Fico je slovenský premiér, a ne ukrajinský sluha, vláda rovněž nikdy nenavrhne vyslání vojáků na Ukrajinu, aby měli otočené zbraně proti Ruské federaci,“ řekl
I60r48e23n96a 57B66ř49í78z85o97v50á
Nejdříve jsem nechápala, proč Václav pozval zrovna Maláčovou, ale už mi to došlo. S Jurečkou mají asi stejně procent oblíbenosti.
P36a34v57e81l 66S38p69á26č68i78l
Já myslel že mají stejně inteligence.
V56l57a24s96t91a 81M70o15k72r60ý
JEDNOBAREVNÁ VLÁDA Babiše 
Aj tak možno, když na tom bude 5kolka, nadále pracovat jako stachanovci, no
V58i86k77t84o25r 98S73e52m85b43e74r
Partička v čele s Fialou mě tak nasrala, že to v nadcházejících volbách hodím Babišovi, ačkoli toho člověka nesnáším. Dal bych mu nicméně příležitost, aby za nepřítomnosti covidu ukázal, co umí. Jsem pro jednobarevnou vládu ANO. Nějaké motoristy, konečníkové Stačilo nebo STAN jako přílohu nechci.
V90i70k33t74o25r 80S84e15m51b97e49r
Mléko je základním zdrojem výživy hlavně pro mláďata, která z tzv. mleziva získávají potřebné protilátky a vitamíny pro upevnění své imunity. Zvířata konzumují mléko až do doby, dokud nejsou schopna trávit pevnou stravu (píce, plíce, maso).
U lidí to funguje stejně, s tím, že dospělí lidští jedinci konzumují mléko jiných zvířat - kravské, kozí, ovčí, lamí, koňské, losí, velbloudí, zaječí, sloní, žirafí, jaguáří, gepardí, hyení, oškobrží, myší, netopýří, sobí, GE, a jiné, např. velmi vzácné mléko krokodýlí. Člověk je tak vzácným druhem označovaným zvířaty jako dospělé mimino, protože prostě nemůže nechat jejich bradavky na pokoji. Kravští konspirační teoretici ale polemizují, že pití zvířecího mléka je u některých lidí zdrojem sexuálního vzrušení. Známý kokůtek Filip Grznár toto odmítá rčením "Potřebuješ bílkoviny, ty podvraťáku."
Klasické mléčné výrobky jsou např. tvaroh, kyška, sýr, máslo, tvarůžky, romadur, jogurt a další. To byly pravé kulinářské skvosty, po kterých se mohla široká obec konzumentů umlátit. Kde jsou ty časy!
Dnešní doba hypermarketů klasickým výrobkům tvrdě zatrhla tipec. Ne že by se mléčné výrobky na pultech nevyskytovaly, to ne, ale z čehože jsou to vyrobeny, to snad neví pořádně ani sám výrobce. Dokonce se stejně jmenují, jako origoš. Při jejich výrobě zdatně sekunduje především chemický průmysl, bez jehož sloučenin, nazvaných šifrou E s příslušným číslem, jsou mlékaři ztraceni.
J22a17n 14P89o98l10e65s84n77y
Blbost. Zákazník rozhoduje kde a co nakoupí...
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz