Pátek 19. července 2024, svátek má Čeněk
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

Olga Richterová má jasno

Na svém čerstvém příspěvku na Twitteru (nebo iksku, nebo jak se tomu bude říkat) klade rovnítko mezi manželstvím homosexuálů a příslušností k Západu. Kdo si myslí něco jiného než ona, kdo je toho názoru, že manželství je svazek muže a ženy, patří k Rusku.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
VM

JAKÝ RŮST EKONOMIKY

vykazuje Čína při těch problémech, no ?

A jaký růst ekonomiky vykazuje ČR, pod tím vedením 5kolky, co !

0 0
možnosti
MK

Porovnávat takto naší ekonomiku s výkonností okolo 31000 USD na obyvatele s čínskou ekonomikou, která dává nějakých 13000 USD na obyvetele nemá příliš smysl..

Pokud jde o současnou českou vládu, ta převzala ČR v mimořádně nestabilním stavu a dle toho je třeba věci posuzovat.. Již se ČR ekonomicky stabilizuje, zahraniční obchod, ceny zklidněné, státní finance se začínají pomalu stabilizovat také.. Hospodářský růst lze čekat ve druhé polovině příštího roku..

0 0
možnosti
JP

Každý den na Telegramu můžeme vidět aktuální záběry ničení ukráiynské (západní) techniky a živé síly pořízené armádní technikou. K tomu jen minimální komentáře, co, kde, jak a kdy. Ze strany opačné tu máme květnaté slovní průjmy proukráiynské propagandy, podle kterých ofenzíva pokračuje druhou fází, jen to jde trochu pomaleji než Zelenka naplánoval, protože nepřítel nečestně vytvořil minová pole. Čímpak to, že blábolení není doplněno obdobnými záběry ničení ruských pozic? Důvodem bude nejspíš vrozená skromnost banderovců. Na závěr jedna perlička. Záběry podvalníku přepravujícího ukořistěné francouzské BVP k umístění před francouzskou ambasádu v Moskvě. Na rozdíl od kultivovaného západu rušští sstepní sskřeti místo rozstřílených a ohořelých vraků mnohdy se zaschlou krví vystaví 1 ks nepoškozeného BVP.

0 0
možnosti
JF

Chudáku. Duševní. Ale dnes nemáš formu ani jako filolog....

0 0
možnosti
JF

"Čínská ekonomika v problémech. A není jich málo. Svého vrcholu vývoz dosáhl v prosinci 2021, kdy vygeneroval 340 miliard dolarů (téměř 7,5 bilionu Kč), letos v květnu to bylo o 60 miliard dolarů méně. Odhady tvrdí, že export bude klesat dál, a to kvůli vysokým úrokovým sazbám v USA a Evropě. Dalším znepokojivým znamením v čínské ekonomice je nezaměstnanost mladých lidí od 16 do 24 let. Ta v červnu v městských oblastech přesáhla 21 procent, a je tak čtyřikrát vyšší než celková míra nezaměstnanosti v zemi." -

Tak si poplačte naše číňanomilky spolu s Milošem Zemanem... Vaší říši středu a Zla se nedaří, Ameriku bude předhánět 70 roků jak Chruščevovo rusácko....

0 0
možnosti
Foto

Už to sem ráno cpal Polessny. Ani stokrát opakovaná lež se nestane pravdou!:-/

0 0
možnosti
VM

Začalo pršet - takovej ten zahradnickej déšť.

Asi dlouho nevydrží, takže na houby zase nic !

0 0
možnosti
Foto

Lepší špatné počasí než žádné.

0 0
možnosti
JM

Rádio Universum

JAN JIRÁK Díl 1/4

Svoboda slova existuje pouze, když ji lidé chtějí. Ovšem při nezájmu chřadne, a toho jsme svědky

https://1url.cz/7uQGx

0 0
možnosti
JF

"Slováci jsou zase napřed. Co si od nich ještě půjčíme? V jednom z předchozích Šuplíků jsem se samozvaně domáhal, aby se místo krkolomného „lajkovacího tlačítka“ zavedlo nějaké lepší slovo. Dal jsem do placu třeba „líbítko“. Já trouba tehdy nevěděl, že se dobývám do otevřených dveří: vždyť Slováci už mají svůj páčik!-

Hezký článek o našich Slovenských přátelích na Novinkách.

0 0
možnosti
RT

Gejza báči, nech sa páčí pri koláči.

0 0
možnosti
Foto

Skvělá vláda moudrého státníka Petra Fialy se činí a i to globální oteplování se jí podařilo o něco snížit. Super! Kéž by to tak vydrželo celé léto, všichni ji pak budou volit až do nekonečna, nebo co. Tedy kromě chcimír-kolaborant-Putin-dezolátů, ti jsou zatvrzele nepoučitelní.

To za Babiše by bylo čtyřicet nad nulou až do září a ještě by chyběl plyn k topení na zimu.

Oi!

0 0
možnosti
ZL

EU Fizztzi, i u Pospíšila se mu daří to oteplování, ovšem víc a víc.

0 0
možnosti
Foto

Hlavní bulvár v nové pražské rezidenční a komerční čtvrti Smíchov City, která má vyrůst na pozemcích bývalého nákladového nádraží, ponese pojmenování po americké političce českého původu Madeleine Albrightové.

"Slyšeli jsme, že zemřelo půl milionu (iráckých) dětí. Myslím, že je to více dětí, než zemřelo v Hirošimě," zeptal se Stahl, "A víte, stojí ta cena za to?"

"Myslím, že je to velmi těžká volba," odpověděla Albrightová, "ale cena, myslíme si, že cena stojí za to."

Jen tak dál moji milí pražáci, ještě byste mohli pojmenovat nějaký ten bulvár po Ádovi nebo Stepanovi!:-(

0 0
možnosti
VM

NA TO,

kolik na tom následně vydělala, tak ta cena asi stála za to.

Pro Američany i mnohé jiné - lidé 2.kategorie !

0 0
možnosti

J89a31n 96Č14e75r28n93ý

30. 7. 2023 9:25

Česká kvete, že i Tchajwanci čumí ;-D

0 0
možnosti

J24a28n 82Č27e21r96n92ý

30. 7. 2023 9:16

Příští týden bude u nás v létě nejstudenější za posledních 120 000 let.:-)

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz