Čtvrtek 25. července 2024, svátek má Jakub
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 49  Kč / 1. měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Chceme pro vás bezpečné a kvalitní diskuse, proto mohou diskutovat pouze přihlášení uživatelé.

Využijte nejrychlejší přístup do diskuse pomocí přihlášení přes Bankovní identitu.

Přihlásit / Registrovat

Foto

Dovoluju si malou poznámku. Zdalipak se tu bude řádně zoabrazovat ten seznam pana L.Nováka. Poslední dobou mi pan L.Novák dokonce naznačil, že bych mohla být přiřazena. Tak Jsem zvědava.

Foto

Má na to 2000 znaků, tak se snad vejde.

JN

J34a12n 61N88o30v28y

10. 7. 2024 23:32

Petr Macinka. „V posledních dnech slyšíme na adresu nové frakce, že to je frakce, která má prosazovat jakési ruské zájmy atd. Tímto bych rád vyzval předsedu vlády ODS, přestaňte parazitovat na ukrajinské válce, přestaňte parazitovat na utrpení, které se tam děje. Vy nemáte žádný jiný program než tuto válku. Pokud by tato válka skončila, vám se vytratí smysl vaší existence. My se tady všichni můžeme dívat na výkon předsednictví v Radě EU Maďarska, kdy už tady druhý týden sledujeme Viktora Orbána, který se skutečně snaží dělat světovou diplomacii. Snaží se dostat k jednacímu stolu obě válčící strany. Když jsme sledovali výkon Petra Fialy, když byl před dvěma lety předsedající v Evropské radě, tak tam jsme viděli, že ten pouze plnil zelené úkoly zadávané z Bruselu a nic jiného.

PD

Kdy prohrál v Bruselu válečný narativ ???

Mno, přece když vznikla frakce Patrioti .....přidali se všichni, o kterých se šuškalo ..... prostě paráda !!

PS

Jo, to bylo keců, když tam byli jen zakládající členové, že to na 7 států nedotáhnou. Vondra je za trubku.

PD

Český prezident si prej u večeře rozumněl s Bidenem ?? ....to věřím !

A mám také vzkaz pro první dámu ČR ....hlavně, ať nemluví !!

DM

D46a22n34i65e66l 56M45a74c95h

10. 7. 2024 19:56

Zemanová už není první dáma. Jestli dáma někdy byla.

MM

M39a88r10y29s 19M70i34k

10. 7. 2024 20:02

Tomu se říká globalismus. Opakem je vlastenectví.

Foto

To už je fakt pozoru hodné, že ti naši boháči tak rádi rozdávají peníze do ciziny a problémy zdejších lidí je tolik nezajímají. Pak tady sami potřební po stokorunách přispívají na vozíčky pro nepohyblivé, nákladnější léčení dětí v zahraničí apod. Jen bych připomněl, že Babišův Agrofert má vlastní nadaci, která přispívá na léčbu hlavně dětí. Např. přispěl 50 tisíc na pobyt nemocného hošíka v léčebném zařízení, aby s ním mohli být i jeho rodiče. A to není jediný případ, o kterém vím.

SL

A co je ti do prdele do toho, co si kdo dělá se svými penězi? Máš bolševický manýry dodnes.

Foto

Je to marné není obrany, naši noví evropští spoluobčané se sem dostanou tak jak tak. Dílem jako následek mírových misí v režii Američanů, dílem nesnesitelných životních podmínek. Jen jim to budou někteří ještě usnadňovat. Naše současná vláda národní zkázy bohužel patří v tomto směru mezi ty nejaktivnější. Nepamatuji, že by přímo ukázkový evropský lokaj Petr Fiala udělal něco přínosného pro řadové občany této země.

PD

Jezte česnek, jaroušku komoušku. Pomáhá.

PD

Je to k vzteku .....když už se začne jejich ČT dařit, vyvracet ty dezinformace .....tak nějaký český žoldák, jménem Filip Siman přizná, že se podílel na inscenování mrtvol v Buče ?? .....co s tím ???

JM

Ad 20:00 Podle odkazů se asi potvrzuje axiom Karla Pacnera, že tajné služby nepřipustí pravdivý obraz toho, co se událo...

Foto

Vrazi dětí jsou lidský odpad, říkají Ukrajinci. Mohli by upřesnit, jestli to platí obecně, nebo jen v určitých případech. A proč každoročně oslavují své hrdiny, kteří vyvraždili zvěrským ba přímo nelidským způsobem stovky až tisíce dětí a ještě se jim dostalo postavení válečných veteránů a jejich vůdcové se stali národními hrdiny, stavějí se jim pomníky a na jejich upomínku se pořádají každoročně ohňové pochody.

Foto

Takových zvěrstev se dopustili už jen Japonci v Číně. No a vidíte, dnes jsou to i s Němci opory demokratického Západu. A nejspíš se mezi ně sama považuje i Ukrajina.

JN

J67a57n 10N19o79v15y

10. 7. 2024 18:44

Tak bombardovani nemocnice uz bylo.

Ted jeste uziti chemicke zbrane.

Scenar jak od Aleppa.

JN

Doufejme ze to Nutellak nezneuzije k zatazeni CR do valky.

Foto

Zaspal jste. Chemické zbraně už ti ruští teroristé dávno použili. Stejně, jako v Sýrii.

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz