Pondělí 22. července 2024, svátek má Magdaléna
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

Odstup, jsi-li demokrat

Ve slovenských přímých volbách do prezidentského úřadu došlo k ojedinělé události. Jeden z favorizovaných kandidátů Robert Mistrík z voleb odstoupil ve prospěch sobě názorově blízké Zuzaně Čaputové a ta nakonec vyhrála a prezidentkou se skutečně stala. Že by příklad pro naše matadory demokracie?
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
PO

Nerozumím těm, kteří požadují stažení ruských vojsk z Ukrajiny ??? To chtějí, aby pokračovala genocida a vyvražďování místních obyvatel ???

To opravdu trpí Kolář, Václavíková a další takovou amnézií, že si nepamatují, jak to všechno bylo ??? Jak Američané zinscenovali převrat na Majdanu a pak začali Banderovci systematicky likvidovat civilisty na Donbase?

Amíkům zabíjení daleko od jejich domova vyhovuje, ale to opravdu nevíme, kdo tu válku začal ?? ....neuvěřitelné !!

0 0
možnosti
Foto

POdložil z Forejtovny se zřejmě kompletně vožral;-D

0 0
možnosti
PD

Už to tu bylo, tak ty poznámky také zopakuji:

Plyn neprodávají USA, ale firmy z USA. Takže nevydělávají USA, ale tamní firmy. To by měl vědět i představitel EU (pokud to nebyla ta Kadri, u ní věřím všemu).

Podpora evropské veřejnosti Ukrajině nemá moc společného s USA. To je zájmem států EU mnohem víc než USA, aby Rusko neovládlo Ukrajinu.

Co se týče transatlantické spolupráce, v té mají máslo na hlavě obě strany. Pokud je výhodná pro obě, spolupracují. Pokud jen pro jednu, chybí někdo nebo něco, kdo by dokázal vyjednat kompromis.

Američané (americké firmy) vydělávají na neochotě států EU vyhledávat a těžit plyn. V USA těží, tak mají.

Podpora takzvaného zeleného průmyslu je tunel. USA tunelují za Bidena také, ale přece jenom ne tolik.

Že USA s EU nekonzultují, to není divu. Není prakticky s kým.

A jedna perlička na závěr: „Desítky let byly naše vojenské jednotky trestuhodně zanedbávány a decimovány, a to zanechalo stopy,“ prohlásila už v létě ministryně obrany Christine Lambrechtová v parlamentu. Německu totiž dochází munice. Jak dlouho ministrovala "Flinten Uschi", s kterou by nyní zřejmě měly USA "konzultovat"?

0 0
možnosti
FD

Donald hostí ve svém floridském sídle čelné představitele antisemitského hnutí.

0 0
možnosti
PO

Povedlo se .....zdejší J. Urban se dotáhl do skupinky zdejších mentálních gigantů ( Mach, Polesný, Ganaur, Havelka, Ilsner ...a pár dalších) , o kterých je známo, že mají více zubů, než mozkových buněk !! ....blahopřejeme !!

0 0
možnosti

Dnes jsem sice ho nesledoval, ale včera svojí perličkou, že Babiše do KSČ přihlásila maminka, mě dost překvapil. Pávka pak nejspíš tatínek. Tím ovšem všechny ty giganty strčil do kapsy. Dávám mu svůj hlas.....;-D

0 0
možnosti
Foto

Koukám se na zápas Nizozemsko versus Katar a mám pocit, že se dívám na okresní přebor:-)

0 0
možnosti
Foto

Stal se zázrak. Holanďani dali gól:-)

0 0
možnosti
PO

Když se řekne pokrytectví !!

Západ [NATO] rok 2022: Požadujeme, aby Rusko okamžitě zastavilo útoky na ukrajinskou energetickou infrastrukturu. Je to nelidské, takto nelze postupovat.

Mluvčí NATO Jamie Shea rok 1999: „Skutečnost, že světla zhasla na 70 procentech země (Srbsko), ukazuje, že NATO má nyní prst na vypínači. Můžeme vypnout elektřinu, kdykoli potřebujeme a kdykoli budeme chtít.“

0 0
možnosti
PO

Děti a dospělé civilisty zabité silami NATO při bombardování Srbska Jamie Shea označil jako „náklady na porážku zla“.... „Úmrtí civilistů je nezbytná cena“

Česká Madlenka se odpovědi raději vyhnula .....aneb - když dva dělají totéž, není to totéž !! ......n-tsssss

0 0
možnosti
JU

J52a73n 61U45r25b17a25n

29. 11. 2022 16:05

Ruský velvyslanec ve Vatikánu Alexandr Avdějev protestoval proti výrokům papeže Františka, který v rozhovoru s americkým jezuitským časopisem odsoudil krutosti ruských jednotek na Ukrajině. Inu, ruSSácký kkt, jeden z milionů, Avdějev:-/

0 0
možnosti
RS

To je velvyslancova práce ...

0 0
možnosti
Foto

A z jakého matrošu ty ručníky byly? Když už, tak musíme jít do detailu. A co rozměr, barva?

0 0
možnosti
Foto

Jsi li mlada vdova

Ručníku ti třeba

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz