Sobota 13. července 2024, svátek má Markéta
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

Odstup, jsi-li demokrat

Ve slovenských přímých volbách do prezidentského úřadu došlo k ojedinělé události. Jeden z favorizovaných kandidátů Robert Mistrík z voleb odstoupil ve prospěch sobě názorově blízké Zuzaně Čaputové a ta nakonec vyhrála a prezidentkou se skutečně stala. Že by příklad pro naše matadory demokracie?
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
PO

Nerozumím těm, kteří požadují stažení ruských vojsk z Ukrajiny ??? To chtějí, aby pokračovala genocida a vyvražďování místních obyvatel ???

To opravdu trpí Kolář, Václavíková a další takovou amnézií, že si nepamatují, jak to všechno bylo ??? Jak Američané zinscenovali převrat na Majdanu a pak začali Banderovci systematicky likvidovat civilisty na Donbase?

Amíkům zabíjení daleko od jejich domova vyhovuje, ale to opravdu nevíme, kdo tu válku začal ?? ....neuvěřitelné !!

0 0
možnosti
JU

J62a63n 25U38r68b20a56n

29. 11. 2022 19:21

Nejkrutější vojáci na Ukrajině jsou Čečenci a Burjati, řekl papež František v rozhovoru pro časopis America. Jeho komentář spustil lavinu kritiky ze strany ruských představitelů.

ČlánekPapež František, který opakovaně vyzývá k ukončení války na Ukrajině, odsoudil praxi ruských jednotek na frontě. Za „nejkrutější“ vojáky označil příslušníky menšin, čímž pobouřil nejen jejich zástupce, ale i samotnou vládu nebo ruského velvyslance ve Vatikánu.

0 0
možnosti
PO

Nejdříve rozkvět, poté stagnace a nakonec rozvrat a úpadek !! ......Evropská unie se rozhodla následovat osud Římské říše ......více vysvětlí pan Mařák .....n-tssss

0 0
možnosti
JU

J84a77n 19U61r28b28a71n

29. 11. 2022 19:20

Vdova po ruském plukovníkovi Vadimu Bojkovi napsala otevřený dopis prezidentu Vladimiru Putinovi. Stěžuje si v něm, že si armáda z jejího muže udělala obětního beránka a k sebevraždě ho v půlce listopadu dohnala. V pondělí na to upozornil ruský nezávislý server Meduza. Vypálil do sebe 5 ran....5ti násobnej sebevrah!

0 0
možnosti
PO

že to psali na Seznam.cz, trdlo ??? .....jistě ...

0 0
možnosti
PO

Důchodci by měli jít do rakve hubení .....to je jasné ....a zároveň i motto současné vlády.

Jenomže to nikdo neřekne nahlas. Přesto si MPSV zadalo analýzu u soukromé společnosti, za 837tis. Kč na téma, ......jak by bylo možné spoplatnit sociání služby pro důchodce, aby je nemusel hradit stát ??

0 0
možnosti
PO

Počítá někdo, kolik raket dopadlo na Ukrajinu ??

Fascinuje mě zpravodaj ČT, který stojí někde u Chersonu vedle díry v zemi a papouškuje něco, co vysílá Kyjev ..... neuvěřitelné !!!

0 0
možnosti
LF

To nelze spočítat, pouze odhadovat.

0 0
možnosti
IP

I41g44o27r 90P94á18v50e73k

29. 11. 2022 19:06

To majstrovsto sveta vo futbale je už nechutné. Dojde to tak, že tam začne třetí světová válka bez Ruska -

0 0
možnosti
Foto

iránský hooligans se chystají zítra udělat provokaci... prý vtrhnou na hřiště a budou masakrovat americké mužstvo

0 0
možnosti
MP

Došlo k případu, možná i k několika případům, že vlastník elektromobilu Tesla vrátil elektromobil Tesla a vyměnil ho za elektromobil firmy Volkswagen.

Proč? Ten zákazník, či několik zákazníků, tak protestovali proti tomu, že Elon Musk koupil Twitter (a nabídl možnost zveřejňovat své štěbetání Velkému Donaldovi).

Pozor! Ke změně automobilu došlo nikoliv proto, že elektromobily Tesla by snad byly technologicky horší!

Jak vidíte, i v USA se politika promítá do obchodních vztahů. Nejen v přepolitizovaném Česku.

0 0
možnosti
Foto

Došlo k případu, možná i k několika případům, že vlastník elektromobilu Tesla umřel.

0 0
možnosti
JU

J70a41n 59U18r85b62a93n

29. 11. 2022 19:02

Ruský miliardář a obchodník s kryptoměnami Vjačeslav Taran zahynul v pátek po pádu vrtulníku. V pondělí to potvrdila ruská ambasáda v Paříži. Helikoptéra s třiapadesátiletým Taranem na palubě se zřítila za jasného počasí nedaleko vesnice Eze, poblíž Villefranche-sur-Mer, letoviska na Francouzské riviéře. Hmmm....

0 0
možnosti
LN

Kolikátý už to letos je? Třicátý? ;-D

0 0
možnosti
LF

Putin dle NATO využívá zimu jako zbraň.

No to SSSR, potažmo Rudá armáda činila totéž, ono to opravdu zbraň je.

Ale pojďme k příjemnějšímu. Ukrajinský ministr zahraničí Dmytro Kubela je přesvědčen, že Ukrajina s pomocí NATO, je schopna Rusko porazit. No bylo by chybou kdyby ne.

Jens Stoltenberg: "Žádné státy by neměly podporovat nezákonnou válku.

No říkejte to těm, co nezákonnou válku vedou. A vůbec, nezákonné války by být neměly a v důsledku žádné války. Ale minulost, přítomnost a určitě i budoucnost na to ohledy neberou a bráti nebudou, bohužel. Válčilo se v zaostalé prvotně-pospolné společnosti válčí se i v moderní společnosti.

Motto: Válka je vůl a kdo ji vede je" korunovanej" vůl.

0 0
možnosti
IP

I37g60o14r 25P87á32v37e66k

29. 11. 2022 18:58

Jaké je z té přípisky poučení?

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz