Pátek 19. července 2024, svátek má Čeněk
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

Odstup, jsi-li demokrat

Ve slovenských přímých volbách do prezidentského úřadu došlo k ojedinělé události. Jeden z favorizovaných kandidátů Robert Mistrík z voleb odstoupil ve prospěch sobě názorově blízké Zuzaně Čaputové a ta nakonec vyhrála a prezidentkou se skutečně stala. Že by příklad pro naše matadory demokracie?
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
PO

Volíš Losnu, nebo Mažňáka ???

Vzhledem k tomu, že až 50% lidí u nás jsou idioti, tak je to stejně jedno. A já navíc, jako monarchista nemohu volit prezidenta ....asi tak !!

0 0
možnosti
JA

To je vtipné. Ale ta situace je myslím opravdu v Evropě a v Číně trochu jiná. Čímž se nijak nezastávám nechutného nátlaku na očkování při vrcholení covidové krize někdy cca před tím rokem, kdy se přišlo s tím, že testy nebo očkování budou povinné (nejen pro návštěvu kina či bazénu, ale třeba i abyste směl chodit do práce), ale testy už nebudou hrazené, a zároveň se neuznávaly třeba testy protilátek. To bylo za mě dost zásadní pochybení a bylo asi nejblíž tomu, co se snaží realizovat Čína.

0 0
možnosti
PO

Bývalý ukrajinský premiér Nikolaj Azarov, který byl ve funkci v letech 2010 až 2014, poskytl před dvěma dny rozhovor v ruské televizi, kde označil Volodymyra Zelenské za falešného Žida, který se židovstvím pouze maskuje a ve skutečnosti je to jenom žido-banderovec, který vyznává nacismus a je doslova karikaturou a kopií postavy Mankurta z ruského románu Čingize Ajmatova “Bouřlivá stanice”. Mankurt je v románu otrok, který ztratil vlastní vůli, zapomněl na svoji minulost, na historii své rodiny a stal se jen vykonavatelem cizí vůle svého pána. Je to naprosto dokonalý popis Zelenského, protože právě před několika dny se to potvrdilo v přímém přenosu. Zelenský se totiž sešel s britským ministrem zahraničí.

Ministr James Cleverley je černoch a přišel za Zelenským s rukama v kapsách u kalhot, doslova jako dobytek narušující veškeré přípustné diplomatické normy a Zelenský byl zachycen kamerami, jak se před ním hrbí a kloní, doslova jako Mankurt v románové předloze. Rozpad Zelenského osobnosti navíc podtrhuje jeho drogová závislost a neovladatelný tik, kdy si neustále a pořád přetahuje horní ret přes zuby, což je mimovolní reflex konzumace kokainu do úst pod dásně.....viz foto

https://aeronet.news/wp-content/uploads/ZelenskyCleverley1-700x578.jpg

0 0
možnosti
JA

Přesně tak. Na té fotce je navíc jasně vidět, že těsně předtím, než kamera uhnula ze záběru, tak se Zelenský pohnul, což dokazuje, že je to herec.

0 0
možnosti
LN

Rusko ztratilo Evropu jako kupce energie navždy. Sníží těžbu ropy, říká expert

Rusko navždy přišlo o Evropu jako svého největšího odběratele energie, řekl šéf Mezinárodní agentury pro energii (IEA) Fatih Birol. Čeká snížení ruské těžby o dva miliony barelů denně.

https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/valka-na-ukrajine-2022-online-prenos/r~eb84dab46f0611ed93abac1f6b220ee8/

0 0
možnosti
PD

Budou muset natahat roury do Číny a Indie. Je to dál a Číňani jsou tvrdí obchodníci.

0 0
možnosti
PO

Taková normální statistika :

Nerudová – přijaté 82657 – započtené 82 413 – chybných 0,3%

Pavel – přijaté 81329 – započtené 81083 – chybných 0,31%

Diviš – přijaté 61438 – započtené 49884 – chybných 18,8%

Březina – přijaté 64758 – započtené 45894 – chybných 29,12%

Janeček – přijaté 71828 – započtené 48091 – chybných 33%

a) je možné, že všichni voliči Pávka a Danuše jsou velmi pečliví lidé, kteří prostě nedělají chyby, pravděpodobnost, že je to pravda, je od oka asi tak 0,3%

b) je možné, že Pávek a Danuše si najali dobrovolníky a všechny hlasy zkontrolovali a neplatné vyházeli, ovšem dle statistiky dalších tří uchazečů by to znamenalo, že by museli začít se značně vyšším číslem, než kolik je přijatých hlasů a i super optimistický odhad by byl o 10% nutných hlasů do začátku navíc, tedy za předpokladu, že ty další statistiky jsou správně

c) je možné, že Janečka a volí pouze lidé, co berou drogy, neumí se podepsat či mu záměrně chtěli škodit, stejně tak Březinu, ovšem 20 tisíc lidí, to aby teda koordinovaně založili nějakou FB skupinu, či Telegram a nebo nějaká metaverse group, že?

d) Testování hlasů se dělá tak, že se vyberou dva náhodné vzorky z přijatých hlasů, ty se zkontrolují a pokud je chybovost pod 3%, tak se pouze odečtou chybné hlasy z celkového počtu a tím to končí. To znamená, že chybovost hlasů Pávka a Danuše je < 3%, nikoliv ta vypočtená. Jaká je reálná je nemožné zjistit bez skutečné kontroly hlasů. Byť pro přibližný odhad by stačilo sečíst pouze polovinu hlasů a výsledek by měl být poměrně přesný......asi počkáme na Nejvyšší soud ???

0 0
možnosti
Foto

Někde se stává, že nějakej zmetek ukradne cizí text a vydává ho za svůj. Tady jistě ne.

0 0
možnosti
PO

Je šance na příměří ?? ......těžko. Spojeným státům válka naprosto vyhovuje.

Rusové vzkázali ....čekáme, až zamrzne půda a začne ofenzíva. Tak jestli chcete mír, ta si pošpěšte !! ....Ufff

0 0
možnosti
MK

Ruská ofenzíva sotva.. Kopou rozsáhlé zákopy v oblasti okupovaného Melitopolu, Mariupolu a na severním Krymu..

0 0
možnosti
JU

J66a14n 49U56r16b45a35n

29. 11. 2022 20:09

Rusko se dopustilo mezinárodního zločinu nejen vojenským napadením Ukrajiny, ale i tím, jakým způsobem válku na Ukrajině vede. Dnes to před jednáním ministrů spravedlnosti skupiny ekonomicky vyspělých zemí G7 prohlásil německý ministr spravedlnosti Marco Buschmann. Aha, tak nemají jenom onuci Scholze...R^

0 0
možnosti
PS

Vy máte teda starosti. Zase Vás vyhodili pro neschopnost?

0 0
možnosti
JU

J20a63n 33U55r75b17a89n

29. 11. 2022 20:01

Americký Pentagon zvažuje vyzbrojení Ukrajiny raketami s dostřelem asi 150 kilometrů. Informovala o tom v pondělí agentura Reuters s odkazem na zdroje z amerického zbrojního průmyslu.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz