Středa 24. července 2024, svátek má Kristýna
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

Odchod slabé ministryně

Dlouho se na ministerstvu neohřála, nastoupila 8. prosince 2021. Bylo by nespravedlivé jí naházet na hlavu katastrofální stav německé branné moci.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Foto

Mimochodem, ten film je strašně blbej, ale dobře natočenej. Poprvé jsem ho viděl v kině jednoho z největších pražských OC v Letňanech.

0 0
možnosti
Foto

Když byli na Donbasu zabíjeni civilisté, celý svět mlčel. Když začali zabíjet vrahy, celý svět byl rozhořčen.

0 0
možnosti
PD

Chvíli to trvá, než ten celý svět pochopí, že Putin začal už na tom Donbasu a vrahové Wágnerovci to schytali u Soledaru.

0 0
možnosti
PO

A hele .....7000 mrtvých civilistů na Ukrajině, tvrdí OSN.

No tak, jenom pro srovnání ...Irák - 130tisíc, Afghánistán 40 tisíc .....tak jak to vysvětlíte, rusofobové ??

0 0
možnosti
LN

Jak dlouho bojovalo Rusko (SSSR) v Afghánistánu za podporu komunistického Babraka Karmala proti Afgháncům? Kolik tam bylo mrtvých? :-P

0 0
možnosti
Foto

Ještě k tomu ukrajinskému řidiči, který vezl na výměnu, jak sám říkal do kamery, zrekreované a hezky vypadající ruské zajatce, kterým se ani nechtělo domů, jak se jim v zajetí dobře dařilo. Zajímavá věc, že kamera po celou dobu zabírala jen samotného řidiče, z těch dobře vypadajících ruských zajatců neukázali ani nohu. No a zpátky prý vezl zubožené Ukrajince, kteří vypadali jako z koncentráku. Aspoň ty mohli ti filmaři ukázat....!

0 0
možnosti
PO

České televizi se ta jejich arogance vymstila, řekl bych ??

No, co ...tak si Řezníček s Augustovou trochu odfrknou ....a mohou třeba v klidu sledovat seriál "Vyprávěj" ??

PS ....ten má asi stodvacet dílů ......n-tsssss

0 0
možnosti
Foto

O to objektivněji teď budou na ČT o prezidentských volbách informovat? Přesněji o kandidátech. I když objektivněji už to snad ani nejde.

0 0
možnosti
JU

J14a30n 53U83r33b70a88n

17. 1. 2023 20:01

Kazachstán už nebude umožňovat ruským občanům neomezeně dlouhý pobyt na svém území. S odvoláním na novou vládní směrnici o tom dnes informovala agentura Reuters. Rusové, ale i občané dalších států Eurasijské ekonomické unie budou muset opustit středoasijskou zemi přinejmenším na 90 dní poté, co jim vyprší tříměsíční povolení k pobytu.

Nj, nedivim se. RuSSaci tam ted houfne nalezou a za par let zacnou poradat referenda o pripojeni k te jejich vsive risi, co prej nema hranice (podle vajgla).

0 0
možnosti
Foto

Že by to dopadlo stejně jako s Albánci v Kosovu?

0 0
možnosti

J69a20n 66Č15e27r75n85ý

17. 1. 2023 20:01

Trpaslík Mádl co oplodnil nějakou stařenu exibuje

Například herec Jiří Mádl na instagramu prohlásil: „Já myslím, že to dopadne dobře, ale zároveň je třeba pochopit, že 35 % našich občanů opravdu potřebuje mediální výchovu a je třeba počítat s jejich ztracením se v novým, přezdrojovaným světě.“

0 0
možnosti
Foto

Tím myslel voliče Pavla?

0 0
možnosti
PO

Vladimír Putin definitivně rozhodl : ...na Donbase budete s těmi nácky hotovi do konce března !! ...... už si chci vzít konečně dovolenou .....n-tssss

0 0
možnosti
JK

Vajgl myslel původně loňský březen, ale protože to jde všechno podle plánu, tak to bude jiný březen, ale jestli letošní nebo příští, to vám, prejte, asi nesdělil. Aůe tu dovču si vemte, tipnu si, že letošní březen to zase nebude.

0 0
možnosti
PO

Český premier už je fakt na pár facek !!!

Nejvyšší představitel české exekutivy, ministerský předseda české vlády Petr Fiala – tedy člověk s mimořádnou odpovědností za normální fungování naší země - bezprostředně po skončení první kola prezidentské volby: „[Ve druhém kole] půjde o souboj hodnot mezi demokracií, respektem k ústavě a prozápadní orientací proti populismu, lžím a příklonu k Rusku“.

Má to tedy znamenat, že oněch 35 % voličů, kteří dali hlas Andreji Babišovi, jsou jen populisté, hlupáci snadno podléhající lžím, či se dokonce chtějí „přimknout k tomu tam se dubisku“, řečeno s Kollárem?

0 0
možnosti
Foto

No tak to bylo postaveno i při minulých volbách: Zemana volí jen lumpové, v lepším případě tupci. Proč tuto taktiku zkoušejí už potřetí, netuším ;-D

0 0
možnosti
JU

J86a30n 24U17r57b95a37n

17. 1. 2023 19:53

Nj, Gerasimov...to je ten architekt toho ruSSackeho sedmidenniho Blitzkriegu, co se tahne uz skoro rok....vypada, ze radne chlasta....toz ten to jako vrchni velitel na Ukrajine urcite vytrhne.

0 0
možnosti
Foto

Jenže Němci slíbili Ukrajincům, že jim dodají Leopardy až za rok. Není to příliš dlouhá doba?

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz