Sobota 15. listopadu 2025, svátek má Leopold
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 99 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuse

O komunikaci a činnosti pro cizí moc

Ukování kladiva na kolaboranty je o další krok k realizaci.

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

PD

Každému je snad jasné, že dnešní návštěva britského Starmera v Kyjevě, má souvislost s Trumpovou inaugurací !!

A podpis dohody o "stoletém partnerství" ?? .... směšné .....n-tssss

2 0
možnosti

J42a33n 28Č54e74r57n18ý

16. 1. 2025 19:38

Angláni budou vyžírat Ukrajinu 100 let ?

0 0
možnosti

J50a21n 63Č45e73r55n65ý

16. 1. 2025 19:33

Na kolaboranty upozorňoval nejen E. Moravec, pak třeba soudruh Kopecký, Urválek dále soudruzi Indra, Nový,Kojzlar ...a stovky dalších .

Dnes měli poslanci setkání s BIS a většina z nich oceňovala slova o tom jak NATO v Rumunsku rozbilo čínskou ruskou akci při volbě prezidenta Rumunska.

Nejrozumnější by bylo zrušit volby Nebo zavést přísnou kontrolu a osobní zodpovědnost za to jak kdo hlasoval a koho volil. Tím bychom rychle odhalili kolaboranty

3 0
možnosti
PS

Vy jste se odhalil sám a dávno.

2 2
možnosti
Foto

Citace z dokumentace ŠtB k Babišovi:

"Kandidát uviedol, že plne chápe potrebu boja proti činnosti vonkajšieho i vnútorného nepriateľa zameranej proti záujmom ČSSR. .... Zdôraznil, že v minulosti po prvom kontakte uvítal možnosť kompetentným orgánom poukázať na nedostatky, s ktorými sa pri svojej práci stretáva a ktoré poškodzujú naše národné hospodárstvo. Vyjadril spokojnosť s doterajším spôsobom stretávania sa, ale súčasne vyjadril obavu z odhalenia styku s Bezpečnosťou, čo by mu značne poškodilo v práci."

"Po tomto bol kandidát vyzvaný, aby sa vyjadril, či chce naďalej spolupracovať s orgánmi kontrarozviedky, s čím menovaný súhlasil. Po vyjadreniu súhlasu bolo menovanému oznámené, že spĺňa predpoklady kladené na spolupracovníka čs. kontrarozviedky a bol mu predložený k podpisu písomný záväzok, ktorý bol zakamuflovaný v propagačnej brožúre. Kandidát po prečítaniu záväzok bez ďalších otázok a súhlasil, aby bolo i naďalej používané krycie meno Bureš."

2 4
možnosti
Foto

Kdyby někdo chtěl zapomenout, co za krysu nám chce vládnout.

2 5
možnosti
SL

Tak ten co sám schytal čtyři do břicha doporučuje v tomto případě tři přes hubu. Je to lidumil.

0 1
možnosti
PD

Když se dnes zase tak oháníme tím Janem Palachem, říkám si, zda někoho kromě kladení věnců a velkých slov skutečně ta demokracie a svoboda zajímá ???

Takže neblbněte s nějakým odkazem ....prostě sirky nepatří do ruky dětem !!

0 0
možnosti
JP

J78a72n 93P62o91l11e18s21n50y

16. 1. 2025 19:27

Tak si je neber , demente.

0 0
možnosti
Foto

No jo, bývali stalinističtí komunisti, jako je komunista Petr Pavel, mají lepší životopis a kádrový profil než dnešní komunistka Konečná. No, proskočte se, vy bývalí a přesto stálí komunisti. Je vás tady šest půlek. A my celoživotní nekomunisti tušíme, o koho jde. Nemám vás ráda.

Nikdy jsem komunisty nevolila a volit nebudu. Proto neberu ani vás.

3 0
možnosti
JP
Foto

Tento střízlivý komentář ovšem tak populární jako ta vyhecovaná hysterie už nebude.

0 0
možnosti
VH

Proč Konečnou? Snad Fialu a jeho vládu, která naprosto otevřeně pracuje ve prospěch cizí moci a ke škodě českého národa.

0 0
možnosti
Foto

Vás zcela přesně popsal Orwell.

0 0
možnosti
PD

Ukrajina je na posledním místě v Evropě z hlediska úrovně inteligence (IQ) svých obyvatel !!

Jak známo, pojem „inteligenční kvocient“ zavedl německý vědec William Stern v roce 1912. IQ je kvantitativní hodnocení úrovně inteligence člověka (koeficient mentálního rozvoje). V užším slova smyslu - poměr tzv. mentálního věku ke skutečnému chronologickému věku dané osoby. Určuje se pomocí speciálních testů. IQ je pokusem o odhad koeficientu obecné inteligence. Hodnota IQ nižší než 70 je často kvalifikována jako mentální retardace. Právě na této úrovni se podle studie ocitli obyvatelé Nězaležnoj.

PS ....prostě ti lepší odešli, zůstali jen chudí a póvl .....co naděláš ?!!

0 0
možnosti
JP

J94a88n 54P16o63l50e52s89n21y

16. 1. 2025 19:29

Tebe neměřili.

0 0
možnosti
VM

Dachmeister 18:54

MĚLA, NEMĚLA -

způsobil to zákaz kouření v hospodách,

bez toho, by takové předzahrádky neexistovaly

1 0
možnosti
PP

P47e20t83r 20P91a29v40e35l

16. 1. 2025 19:19

Pitomost, předzahrádky existovali i předtím zákazem. Akorát fungovaly jenom v létě, když neexistovaly ty plynové zářiče.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz