Středa 24. července 2024, svátek má Kristýna
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

O benzínu a nestoudnosti

Hlavní argument proti Babišově vládě je její konání při covidové pandemii. Hlavní argument proti Fialově vládě je její nekonání při inflaci a energetické krizi.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
JM

Jak bude asi dlouho trvat, než dojde k obnovení přepravy zemního plynu pomocí NS1 a uvedení do provozu opraveného NS2? Frakování, stovky tankerů na moři Green Peace nevadí? Zvítězí "pravda a láska"?

0 0
možnosti
Foto

nedojde k obnovení tak dlouho, dokud v rusku bude vládnout nácek jakéhokoliv jména

0 0
možnosti
JF

"Postoj Čechů k válce se změnil. Ruská propaganda nespí, říká režisérka." -

Ano, HLUPÁCI snadněji uvěří lhářům, demagogům, zločincům - prostě rusákům z jejich odporné a barbarské Říše Zla. A jejich páté koloně u nás v Česku - i zde na NP...

0 0
možnosti

J19a85n 10Č96e57r33n69ý

8. 12. 2022 13:11

Nejmenuje se ta režisérka Fridrichová ?

0 0
možnosti
Foto

doc. svoboda /ods, kandidát na primátora/ odmítl rozhovor v Interview plus - už je to také vrtošivý stařík :-)

0 0
možnosti
LN

Jen využil svého práva. Nic víc. Interview plus je co za plátek? ;-)

0 0
možnosti
JF

"Prymula popsal slabiny vakcín na covid a na čtvrtou dávku nejde." -

Tento sebestředný "odborník" Prymula, nyní spíš nebezpečný škůdce, se chce vrátit na mediální výsluní i za cenu, že dostane svým výrokem některé své příznivce do neštěstí... To je dnes chování od lékaře zcela nezodpovědné a nebezpečné pro lidi náchylné všemu na INTERNETU VĚŘÍCÍ - a bez svého zdravého rozumu... A že jich dnes v naší zemi máme, ŽE - VÝHODNÍ PŮJČKAŘI....

0 0
možnosti
JF

Čína sdělila českému ministrovi zahraničí Janu Lipavskému (Piráti), že uzavřela dvě své nelegální policejní stanice, které v Česku fungovaly roky bez povolení. Informoval o tom ve čtvrtek Deník N, který na tuto praxi upozornil ve spolupráci s projektem Sinopsis na začátku října.

https://www.novinky.cz/clanek/domaci-nelegalni-cinske-policejni-stanice-v-cesku-skoncily-rekli-cinane-lipavskemu-40416827

Jak mohli bolševičtí Chanové zrušit něco, čeho existenci doposud vehementně popírali?! Nebo to byly složky, které zde, například v době státní návštěvy medvídky Pů - tedy prezidenta Si - napadali na ulicích lidi s tibetskými vlajkami ve smyslu páně Zemanovy touhy stabilizovat dle čínského vzoru zdejší společnost, a zůstaly - dle vzoru bolševických Sovětů z roku 1968 - zde nafurt? 8-o

0 0
možnosti
JP

J69a18n 41P65o53l72e16s19n73y

8. 12. 2022 12:50

No a mnohým zde se to i líbilo....

0 0
možnosti
Foto

P59a15v25e64l 41M39o25l58í68k

8. 12. 2022 12:32

Pravdou je, že bývalá vláda Babiše příliš propadala covidové hysterii a dopřávala sluchu různým Flégrům a dalším dezinformátorům či podvodníkům. Proticovidová opatření vlády Babiše nadělala hodně zlé krve, připitomělí policajti důsledně až zběsile pokutovali občany, kteří odmítli sdílet úchylnosti respirátorových fetišistů a dalších proroků špatných zpráv a zachovávali si i v nejtěžších časech covidové hysterie soudnost. Covidová hysterie, kterou vyšponovala vláda Babiše do nejvyšších možných obrátek, sebrala Babišovi mnoho hlasů. Slyšel jsem pokutované lidi bez nasazených protivných a lidskou důstojnost omezujících náhubků, jak proklínali Babiše a další darebáky ve službách covidové lobby. Přes všechen Babišův covidový alibismus a další závažné chyby zůstává Babiš tím politikem, který je schopen řešit problémy lépe než současná vláda diletantů pod vedením Fialy.

0 0
možnosti
LN

Blábol jako vždy. Které problémy Babiš vyřešil? Mně připadá, že spíš na problémy zadělal pro vlády, které přišly po něm.

A do své kapsy si samozřejmě zajistil, co bylo třeba. Agrofert už několik let pozpátku pobírá na státních dotacích víc, než zaplatí v daňových odvodech. Je tedy čistý parazit....!!

0 0
možnosti
KZ

„Evropa má největší zásobu břidlicového plynu na světě, jenže ekologické organizace (s programem nápadně vyhovujícím ekonomickým zájmům Ruska) jeho těžbu zatrhly.“. Astonova protizelená zavilost opět vybublala. Takže, jednak ekologické organizace nikde v Evropě ani na celém světě nevládnou, takže taky nic nezatrhávají ani zatrhnout nemůžou. A hlavně: Tohle je úryvek z líčení člověka, který těžbu frakováním v Kanadě důvěrně, podrobně a dlouhodobě poznal. Tady je úryvek z jeho vyprávění, jak vypadá místo, kde taková těžba probíhá:

„Většinou však jde o klasické povrchové doly – obrovské pláně plné černého písku se postupně odvážejí na zpracování největšími nákladními auty na světě. Můžeme si to tu představit třeba jako mosteckou uhelnou pánev v severních Čechách. Samozřejmě jde pouhým pohledem na důl domyslet důsledky těžby a následný dopad na krajinu a lidi žijící v blízkém okolí. Vedlejším efektem těžby jsou pak „tailings“ neboli zbytkové produkty. Bloky síry jsou tak obrovské, že je lehce najdete na Google Earth.“ Šířeji a podrobněji zde: https://a2larm.cz/2019/08/sex-drogy-a-frakovani-reportaz-z-kanadskych-ropnych-pisku/

Chtěl a strpěl by Aston něco takového za svým barákem ve Zvoli? Chtěl a strpěl by tohle někdo z těch, kteří tu jeho nadávání do blbečků lajkují, palcují a adorují? Myslíte, že to v Evropě, což není žádná Kanada ani USA ani Sibiř s liduprázdnými pláněmi, tohle chtěl a strpěl za svým barákem? Nehlaste se všichni!

0 0
možnosti
LN

ZELENÍ IDIOTI vládnou v Německu a "ekologické" organizace už desítky let provozují "tažení institucemi", takže dnes už propagandou (s kořeny v Greenpeace a jejich globálních kampaních) ovládají i státy, kde je nikdo nevolí (jako třeba v Česku).

P.S.: Víte vůbec, co je to hydraulické frakování? 8-o

0 0
možnosti
Foto

K švýcarskýmu "vypínání" el. proudu v krizi: Pokud švýcarská vláda nebo jinej úřad vyhlásí restrikce, tak většina (naprostá většina) švýcarů okamžitě a samozřejmě pochopí, že zapnutím Playstation nebo nabíječky auta odebítá proud třeba životně důležitýmu přístroji v nemocnici. Pokud to udělá česká vláda nebo úřad, tak většina obyvatel ČR si řekne ono typicky český nas.....at, platím si, tak mně každej může .... a naopak si pustí cokoli, na co dosáhne

0 0
možnosti
LN

Rozumná vláda nebude nabádat k vypínání playstation, když ví, že nejvíc el. energie spotřebují topidla a další tepelné spotřebiče (v kuchyni). ;-)

0 0
možnosti
Foto

Astone není co dodat, naprostá pravda. Krešňák

0 0
možnosti
RN

“Centrální banky nakupují zlato nejvíc v historii”

Titulek by mohl znít i takto : Někdo prodává zlato nejvíc v historii.

Co je správně ? Kdo dělá chybu ? ;-D

0 0
možnosti
LN

Zkuste si nalistovat téma v učebnici ekonomie. :-P

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz