Sobota 20. července 2024, svátek má Ilja
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

O benzínu a nestoudnosti

Hlavní argument proti Babišově vládě je její konání při covidové pandemii. Hlavní argument proti Fialově vládě je její nekonání při inflaci a energetické krizi.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Foto

Není třeba " tancovat". Stačí neposlouchat štvavé, bojovníky " za svobody" 😉

0 0
možnosti
JP

J71i68r49i 27P78i52l75n39y

9. 12. 2022 5:48

A protože ten zlý Orbán zastropoval cenu benzinu, což se ukázalo jako špatné, tak naše skvělá vláda zastropovala cenu elektřiny a plynu, což je samozřejmě výtečné? Nějak to nechápu, když to dělá Orbán, je to špatně a když to dělá Fialka, je to debré?

0 0
možnosti
OB

Obdivuji paní Kolářovou, že po max 15 minutách pořad neopustila. Pavlačové štěkání paní Jílkové bylo tentokrát opravdu nesnesitelné. Souhlasím s níže uvedeným názorem, že kdyby si to odkecala sama, ušetří čas "zúčastněných" i diváků. Díval jsem se opravdu, ale opravdu naposledy.

0 0
možnosti
VP

Jílková na ČT, to je zoufalá neštastná kyselina , která se drží svěho starého byznysu ! To vyrábění negace , znervoznování celého auditoria dlouhé monology , Ubožáctví !!!!!!Ta režie , pokud to není ona sama je na prd. Víc jak polovinu programu zabere Jílková svými žásty a nejlepší by bylo , kdyby tam byla sama a odkecala si to ,bez lidí, je zralá na navštěvu Chocholouška i s těmi hustě popsanými červenými taháky ! Ty pořady májí jinný účel , Je to těžká propaganda a svinstvo ! Judr. Kovářová , byla čerstvý vítr normála ..

0 0
možnosti
Foto

JUDr Kovářová byla skvělá, ale u té pavlačové drbny se to nedá. :-):-):-)

0 0
možnosti
JF

"Putin je poraženým roku. Magazín Politico ve středu otiskl svoje tablo takzvané „Třída roku 2023“, ve kterém stejně jako každý rok vyhodnocuje 28 nejvlivnějších osobností evropské politiky. Seznam je pestrý a každému oceněnému přiřkli novináři charakteristické přízvisko. Vladimir Putin tak je „Poraženým“, Robert Habeck „Skutečným kancléřem“ a Volodymyr Zelenskyj „Evropanem“. -

Zpřesníme to - Putin je ZLOČINCEM a AGRESOREM Evropy. A neúspěšným, a to je velmi dobře. Tečka.

0 0
možnosti
PD

Na tečku si budeme muset ještě chvíli počkat. Na to magazíny nestačí.

0 0
možnosti
Foto

Komentáře k plánovanému převratu na německém twitteru.

Ohrožení odvoláno! Říšští občané pouze plánovali ozbrojený převrat, ale nehodlali se nikde přilepovat. "Státní převrat" s 50 důchodci? Neobsadili by ani radnici v San Marinu!" "Byl zátah na říšské obřany "PR akcí" nebo dokonce "show"? Média znala jména obviněných již čtrnáct dní." Německo bylo právě zachráněno před ovládnutím gangem #Rollator (pozn. chodítko). Děkuji, Nancy Faeser (pozn: ministryně vnitra).

Velmi vtipné, takže k zabavení zbraně na slepé náboje bandě důchodců je potřeba 3000 policistů, ale ke svržení vlády stačí 25 důchodců. Chodítko by mělo být dostatečným důkazem, že GSG9 by zde neměl šanci. (pozn.: GSG9 je speciální jednotka).

Die Welt: "Zatím se podařilo najít jen velmi málo." Odpověď: "Peníze byly nalezeny!!! (Zda se jedná o digitální hotovost, zatím není jasné). Jeden měl ve sklepě dokonce několik plechovek raviol !!!

0 0
možnosti
Foto

Zabavili těm důchodcům uhlí ze sklepa, jako důkaz podvracení Green Dealu. :-):-):-)

0 0
možnosti
SL

Šedá je senátorka Kovářová a zelený je strom života....tvl to jsou věci:-)

0 0
možnosti
Foto

Nedokázal jsem dokoukat ani úvodní proslov paní senátorky.

0 0
možnosti
JA

Politolog v titulku kandidátům navrhuje a přál by si bourat genderové stereotypy.

Kandidáti, zřejmě na doporučení svých marketingových rádců, naopak genderové stereotypy naplňují.

A teď má revoluční myšlenka: připadá mi nepatřičné, aby si politolog něco přál. Něco ideologického.

Ten člověk si to přát může, nerozumějte mi špatně, ale pak je to ten člověk. Pokud se v článku prezentuje v roli politologa, měl by se věnovat politologii. Může si přát světový mír a vítězství českého týmu ve fotbale, ale s politologií to nesouvisí.

Nicméně uznávám, že to asi není to nejdůležitější, co by se ve světě dneska domáhalo pozornosti.

0 0
možnosti
JA

Pardon, beru zpět, tím politologem je Lukáš Jelínek. Tak to dává smysl.

0 0
možnosti
JF

Opilý Putin blábolil na veřejnosti.

https://tn.nova.cz/zpravodajstvi/clanek/478398-opily-putin-blabolil-na-verejnosti-rekl-jak-bude-pokracovat-valka

A proč by při tom měl být opilý - vždyť už blábolí stále více - to jako že je permanetně pod parou, tedy ožralý jako ruský mužik? ;-)

0 0
možnosti
PD

Je to horší. Opile blábolil Jelcin, ale nenapadal sousedy (tedy, ne tolik). Putin blábolí za střízliva a napadá.

0 0
možnosti
JF

Proč Vladimir Putin při návštěvě Kerčského mostu řídil západní auto a nejel v ruském? To je jedna z mnoha otázek, které padají na adresu Kremlu. Most v říjnu poškodil mohutný výbuch, který Kreml dává za vinu ukrajinským tajným službám. Putin přes něj nyní přejel v mercedesu. Ruské úřady předtím informovaly, že poškozená část silnice je už opravená.

https://cnn.iprima.cz/video-s-putinem-na-kercskem-moste-vyvolava-otazky-proc-ridil-auto-ze-zapadu-194869

A proč přes ten rekonstruovaný úsek jel jen osobákem a ne jako při první slávě těžším kamionem? ;-)

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz