Pátek 19. července 2024, svátek má Čeněk
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

O benzínu a nestoudnosti

Hlavní argument proti Babišově vládě je její konání při covidové pandemii. Hlavní argument proti Fialově vládě je její nekonání při inflaci a energetické krizi.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
JM

“ Nestoudné nejsou zisky. Nestoudná je blbost”

Vždy záleží na úhlu pohledu a na tom kdo se dívá. To už víme.

0 0
možnosti
Foto

Německu nehrozí nebezpečí z pravicového politického spektra, ale od přistěhovalců. Na twitteru to napsal poslanec protiimigrační Alternativy pro Německo (AfD) Petr Bystroň, který je českého původu. Ve středu zadrženou skupinu lidí včetně soudkyně a bývalé poslankyně AfD považuje za skupinu důchodců, která by neobsadila ani radnici v San Marinu. Podle vyšetřovatelů ale zadržení plánovali převrat a ozbrojené útoky proti německému státu.

0 0
možnosti
LN

Pokolikáté už to sem kopírujete? 8-o

0 0
možnosti
JP

Já to mám s Babišem trochu jinak. Jeho dávná minulost i nedávná minulost covidová, jeho současná drzá snaha, při tom co má na triku, být hlavou sousedního státu a z toho odvozená předpokládaná budoucnost. Asi to jako starobní důchodce z odepsané kategorie 80+ vidím deformovaně.

0 0
možnosti
VP

No dobře vám tak,krátkozrakej Ptáček!;-)

0 0
možnosti
EN

E15v56a 88N62o55v14o79t47n46y

8. 12. 2022 10:58

Vánoční stromek, také vánoční strom či vánoční stromeček, je ozdobený strom, obvykle stálezelený jehličnan jako smrk, borovice nebo jedle, který je jedním ze symbolů Vánoc. Tradice zdobení stromku pochází z území Baltu a Německa a původně byl ozdoben jablky, ořechy a jinými potravinami. V 18. století se přidala tradice zdobení svíčkami. V domácnostech se zdobí malé stromky, které mohou být také nahrazeny umělými stromky, zatímco ve městech se staví velké veřejné vánoční stromy v průběhu adventu. Katolická církev tomuto zvyku původně protestantské církve dlouho odolávala a první vánoční strom stál poprvé ve Vatikánu až v roce 1982.[1]

0 0
možnosti
JA

To je zajímavé, co píšete třeba o té katolické církvi.

Skutečný konzervativec by se tedy měl vánočnímu stromku širokým obloukem vyhnout.

;-)

0 0
možnosti
RN

“Černochová byla ve Vietnamu. Řešil se export českého obranného průmyslu”. ;-D

Tvl., to je jako za minulého režimu - “obranné zbraně”;-D.

Také jsme se za studentských let při výcviku na vojenské katedře ptali, jak je možné, že si na samopal máme nasadit útočný bodák. ;-D Když Varšavská smlouva byla obranný pakt ...

0 0
možnosti
Foto

Varšavská smlouva byla útočný pakt: Berlín, Varšava, Maďarsko, Československo aj. - tam všude útočila VS

0 0
možnosti
Foto

výcarská vláda vymyslela krizový plán pro případ, že zemi zasáhnou výpadky proudu. V krajních případech omezí používání elektromobilů, domácích spotřebičů a herní elektroniky. Echo24

0 0
možnosti
Foto

V Německu se pokusili o puč monarchisté, na Netflixu Harry s Meghan mluví v dokumentu... Těžko říct, co je horší. Echo24

0 0
možnosti
VP

Je těžko uvěřitelné že giga kolaborant Pavel ,potažmo Nerudová s barevnými nitkami přímo do Bruselu a NATO, jsou pražská média a pátá kolona ochotníků za BruselEU ? Ochotna cpát voličstvu každý den , bez špetky studu ! Když většina pochopila, že v Bruselu nás poníží a vycucnou ještě víc !EU!!!!

0 0
možnosti
JF

"S Putinem už není o čem jednat, sám to dal najevo, hodnotí analytici projev šéfa Kremlu." -

Ten nemocný zločinec Putin chce prý jednat, ale jen dle jeho diktátu a jeho podmínek daných Ukrajině a Světu - tedy EU-Evropě, Americe a NATU... Je prostě na zbavení svéprávnosti. Měli by mu ty jeho poddaní nevolníci prozradit, že rusko PROHRÁVÁ, a jeho chrabrá armija se stahuje k Moskvě a za Ural..

0 0
možnosti
VP

Na Yutube , je dost odborníků přes zbraně kteří vám ukaží že z Ukrajiny by nezůstalo nic ,kdyby se Rusové opřeli do opravové války ? Jde o Lidi ,kterých Rusko a ni Ukrajina nemá na zbyt !!

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz