27.1.2022 | Svátek má Ingrid


Diskuse k článku

Netolický vyhozen, hlavolam nevyřešen

Dnes už slavná tiskovka Babiše a Hamáčka o Vrběticích se konala před třemi týdny, v sobotu 17. dubna. Můj sobotní úvodník je hodně rozháraný, jeho část z rána se zmiňuje o Hamáčkovi jako o Kašpárkovi, pokud si myslí, že mu tanec kolem cesty do Moskvy (ta byla oznámena a poté odvolána) zvedne body.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
H. Kotaz 8.5.2021 7:25

R^ !!

P. Jirkovský 8.5.2021 7:28

Jojo, stačí si podrobit Radu ČT a budete zase moci lhát, překrucovat a podvádět, protože už nebude hrozit, že se veřejnoprávní instituce bude pokoušet odhalit a zveřejnit ty vaše šmejdy.

M. Varadinková 8.5.2021 7:41

Lže, překrucuje a podvádí především Vaše oblíbená parta z České televize!

H. Kotaz 8.5.2021 7:52

Tak jest !

Č. Rohlík 8.5.2021 8:11

R^

J. Drobný 8.5.2021 7:46

Jakože teď se v ČT lhaní, překrucování a podvádění ani náhodou nepraktikuje?

Nic proti odhalování šmejdů, ale je třeba takto postupovat u všech a ne jenom u úzké vybrané skupiny lidí.

Ovšem co vy můžete v Lounech vědět, že?:-/

Z. Zatloukal 8.5.2021 7:50

No jo, no.. Co k tomu dodat. Hrdinná ČT tající platy z veřejných peněz, se začerněnými smlouvami a naprosto vyváženým zpravodajstvím..

Je k nevíře, že některým lidem nevadí, jak se nakládá s koncesionářskými poplatky, které jsou navíc vybírány pod hrozbou exekuce..

H. Kotaz 8.5.2021 7:54

Mnozí tomu tleskají téměř vestoje.

M. Vlasák 8.5.2021 8:04

No, ono sledovat televizi je dost nepraktický způsob informováni se. Je to takové druhé ČT 3 šmrncnuté déčkem.

S. Sedlák 8.5.2021 7:32

I vy kujóne.

Jen kobliha-bezmozek může zapomenout na Babišovo plácání o útoku na zboží ve Vrběticích a ostatních lumpárnách, které jsou na knihu.

O zplundrovaném rozpočtu a půjčování eráru za nejhorších podmínek v EU ani nemluvě.

J. Drobný 8.5.2021 7:56

Šelma Sedlák je odhalil! Tak téma na úvod už byste měl, dále doporučuji vyhledat Janka Kroupu a vše dopodrobna sepsat, Hřebejk to pak za peníze koncesionářů převede do několikadílného seriálu v produkci ČT, úspěch a několik českých lvů zaručen! V hlavní roli by se hodil jistý Šídlo.;-)

J. Urban 8.5.2021 7:22

Babis... Babis proste JENOM mlci. Nic nevyvraci, nic nepotvrzuje, nic netvrdi, nic nedementuje... protoze je v tom hamajdove kseftu namocenej, minimalne vedel tolik, co hamajda a co on ted popira a vyvraci, pochopitelne neuspesne. Takze Babis, cokoli by rekl, by byl pru § ..svih. Bud by rekl, ze o nicem nevedel a nikdo by mu to neveril, protoze by to byla sprosta lez, nebo by naopak musel priznat, ze o vsem vedel (jak dlouho vlastne?) a presto nic nedelal - ani na ochranu republiky, ani proti hamajdove kupceni.

Z. Zatloukal 8.5.2021 7:24

Kdepak. Je to už předvolební boj. Prostě v tom nechá Hamáčka vymáchat.

Přesto ovšem prohlásil, že Hamáčkovi věří..

Co by k tomu měl víc dodávat?

J. Urban 8.5.2021 7:26

Hamackovi veri, veril vcera, veri dnes a bude verit i zitra... i kdyz Hamacek kazdy den rika neco jineho;-D;-D

Z. Zatloukal 8.5.2021 7:31

..a v tom je ta politika..

Fiala tvrdí, že bude premiérem, Piráti se STAN si už rozdělují ministerská křesla, Bartoš si domlouvá s prezidentem termín voleb, až bude sněmovna rozpuštěna, ..

Vlci vyjí a karavana kráčí dál..

J. Drobný 8.5.2021 8:02

Kdyby mu věřil, tak to nepůjde vykládat Kroupovi!:-/

P. Kučera 8.5.2021 7:12

Cirkus ČSSD.

Je faktem, že když ČSSD začal klesat trend popularity, rozhodla se to otočit. Ale jak?! Znovu zvolila Hamáčka do čela, vzápětí staronový šéf vykopl nechybujícího Petříčka za to, že si dovolil proti němu kandidovat (a nahradil ho svým veřejnosti neznámým náměstkem). Vyhodil i slušného Blatného a nahradil jej Arenbergerem s máslem na hlavě, a oběma rošádami tak splnil zadání hradního "premiéra", toužícího po Sputniku coby šílené Viktorce a ruských Dukovanech, věda, že na Hrad ho dosadily Mynářovy peníze od Putina. Protože obě rošády moc preferenece nezvedly (tedy pokud vůbec), rozhodl se Hamáček pro tajemnou cestu do Moskvy, a to v době, kdy už znal pravdu o Vrběticích. Dodnes nikdo neví co tam vlastně hledal, když ale posuzujeme jeho poslední aktivity, pak pravděpodobně coby pošťák Miloše Zemana, už definitivně usazeného v jeho očích nedůstojném kolečkovém křesle. Ale co v té poště, proboha, mohlo být? Snad ty Vrbětice a zjišťování, co jako car na to? To jsme přece všichni věděli předem!

No a teď tedy Hamáček "potrestal" (z křesla hejtmana ho nemá jak odvolat) jediného (na žádného dalšího si momentálně nemohu vzpomenout) rozumného člena ČSSD Netolického. Rozumného, proto taky od počátku odpůrce vládnutí s Babišem, a nehodícího se tedy do Hamáčkova předvolebního klání. Já být na jeho místě, tak z té partaje ihned odejdu.

Pokles preferencí ČSSD tím vším se změnil na pád do vývrtky. Je to škoda, nalevo bude po volbách díra. Jediný člověk, který by to mohl ještě otočit, je podle mne Středula, ale ten se ukecat nedá, zdá se, že už míří na Hrad.

Dobrý den.

J. Urban 8.5.2021 7:25

Zeman se rozhodl uz davno, ze cssd znici, za nepodarenou pres. volbu. To jasne, pri jeho mstivosti a zakernosti i pochopitelne. Proc mu v tom Hamacek a nekteri dalsi tak aktivne pomahaji, je mi ale vlastne zahadou.

P. Rajman 8.5.2021 7:11

Jepičí povstání v režii Vlasovců. To je celé slavné Pražské povstání. Ta pachuť nevítězství, jen konce fašismu a začatku bolševismu, je z něj cítit dodnes.

P. Rajman 8.5.2021 7:14

Jiskra svobody, kterou v něm mnozí spatřovali, je zasypána pod sutinami ideologického balastu, který se na něj nalepil ještě než se z Prahy dostal do Roztok a Davle.

M. Mařák 8.5.2021 7:23

V ČR žádný fašismus nebyl a v Německu již vůbec ne. Měl byste si asi doplnit vzdělání a nepoužívat ruskou propagandu jako komunisté.

J. Urban 8.5.2021 7:28

Komunista jinou, nez ruskou propagandu pouzivat nebude.

J. Hrdlička 8.5.2021 7:25

Jasně, nenávist vůči těm, co si dovolili povstat, u vás prostě zase jednou musela ven, jako obvykle ve formě blábolu.

Povstání vypuklo tak, jak bylo logické, když se přiblížily spojenecké armády a udrželo se až do příchodu jedné z nich. Bojovalo se ještě předtím, než zasáhli vlasovci a bojovalo se i potom, co vlasovci odešli.

Ale je hezké vidět, jak vás to povstání strašně štve. :-)

J. Urban 8.5.2021 7:30

R^;-D

P. Kučera 8.5.2021 7:30

Takže: jen, pane H., proboha, žádná fakta!

J. Hrdlička 8.5.2021 7:35

Klidně s sem s nimi, nikoliv jen to rádoby působivě "dobrý den" na konci elaborátu. :-)Valte je, klidně do toho. Zatím jste ale žádné nepředvedl.

V čem jsme se mýlil? Konkrétně?

P. Kučera 8.5.2021 7:28

Ano. A konečně se mluví o šíleném osvobozování ČSR na Dukle, o vojensky naprosto hrubě chybujících ruských velitelích, tlačících frontu jen hrubou silou, nemyslících na lidské životy (SNP!). Je taky faktem, že do 8. května Rusové ovládli jen Ostravu a Brno a marně se o totéž pokoušeli plánovaným tlakem na Olomoc. Území Čech se se stokilometrovou rezervou ani nedotkli, toto pouze Patton. A Pražské povstání? Nepřipravené, s mnoha zbytečnými oběťmi (vedené víc než z poloviny komunisty). Kdyby nebylo pomoci Vlasova (Buňačenka), mohla být Praha celá v troskách. 8. května Němci složili zbraně, podepsali kapitulaci a na Hradě zavlála československá vlajka. Němečtí vojáci už 8. pochodovali do Rokycan pod křídla Pattona, dobře vědíc, že bude 1000x lepší stát se vojenskými zajatci USA ne se dostat okamžitě pod sekeru Salinovi. Rudá armáda přijela 9. do klidné osvobozené Prahy, když předtím zbořila radnici na Staromáku. Jejích 30 obětí, 1% těch z povstání, mají na svědomí zapomenutí Němci v několika činžácích.

J. Hrdlička 8.5.2021 7:43

V SNP byli ruští velitelé???

Dukla byla vynucená operace právě na pomoc SNP, NEMOHLA být dlouhodobě připravená, RA měla za sebou právě dlouhou ofenzívu, byla vyčerpaná. ale muselo se improvizovat, pro pokus spojit se se slovenskými povstalci. Ale v Karpatech stál početný a zkušený nepřítel, proto ztráty.

Pražské povstání nevím, jak jste přišel na hausnumero "více než z poloviny", to je očividně váš výmysl. ale představte si, že ve válce se jen málokdy vše perfektně připraví, aby nebyly žádné zbytečné oběti. Což se týká i akcí západních spojenců, ovšem po bitvě každý generál, že?:-/

J. Fridrich 8.5.2021 7:06

" Kontroluje vojenské zpravodajce: Fakta jsou jasná. Hamáček neobstojí. „Všechna zjištění, která jsem měl za posledních 14 dní možnost vidět a slyšet, mě vždy pouze utvrdila v tom, že Jan Hamáček chtěl realizovat cestu do Moskvy. Chtěl tam udělat vládní návštěvu,“ řekl Lipavský s tím, že tomu naznačuje celá řada věcí jako objednané letadlo nebo instrukce pro velvyslance v Moskvě. Víme, že skrze bývalého předsedu slovenské Národní rady pana Danka tam domluvil dvě schůzky. To prostě není zástěrka. Víme, že o tom mluvil s celou řadou lidí. Potom snaha vydávat to za zastírací manévr prostě neobstojí,“ dodal poslanec.

Sám si přitom v prvních dnech vrbětické kauzy údajně přišel jako blázen, když opakoval, že informace o plánované zastírací cestě do Moskvy není pravdivá." -

Hamáček, vicepremiér a ministr zahraničí a vnitra České republiky je usvědčený lhář a podvodník, který cca 7 dní po tom, co MĚL zprávu o napadení naší země cizím státem se ztrátami na životech a miliardovými škodami na státním majetku i majetku občanů naší země chtěl jet vyjednávat do země, která tento podlý útok spáchala na naši zemi. Nyní vyhazuje lidi z funkcí, aby zametl stopy svého jednání..

P. Kučera 8.5.2021 7:33

R^