Diskuse
Nedělejme blbosti
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
L. Brabencová
Pro zklidnění vášní
doporučuji hudbu. http://www.youtube.com/watch?v=03nNDAqiwzg
V. Hajková
Dotaz- kdo je madam NETZER??????
Autor: S. Netzer Datum: 14.07.2013 9:03
Běžte už do prdele s těmi Vašimi komunisty, náno hloupá! Kdo z vás diskutéru na PSU - OSOBNĚ TUTO ZNAČKU ZNÁ???
P. Hofman
Re: Dotaz- kdo je madam NETZER??????
Tu "značku" známe všichni!
V. Hajková
S. HOFMANE-
jste směšný - starý komunistický fízl! Váš cint jak se Vary seřadily do jenoho šiku - je toho dukazem! :-))))))))))))))))))))))))))))))))
P. Vandas
Bohumil Pečinka popsal současnou popřevratovou situaci tak, jak ji vidím i já.
Je zcela zřejmé, že se kolem nás odehrává cyklická změna režimu. Zdá se mi, že se znovu suneme do sféry ruského vlivu za aktivní účasti naší levice ať už je reprezentovaná ČSSD nebo prezidentem Zemanem. Zdá se mi, že za vším je zápas o Temelín. Rusko strategicky odsunulo, prostřednictvím svých vlivových agentur vládu Nečase, která jí nedávala záruku, že Temelín dostane.
V. Hajková
Re: Bohumil Pečinka popsal současnou popřevratovou situaci tak, jak ji vidím i já.
Děkuji p Vandas! Jen malou poznámku - Temelín není jen jediným duvodem!
J. Slanina
Hofman: "Máte pravdu. Zpochybňování justice a právního státu je velmi nebezpečné. Doufám, že za to budou Nečas and his Bratrstvo kočičí pracky po zásluze potrestáni."
RUDÉ PRÁVO:Uřední zpráva o dopadení teroristické skupiny vrahů na Jihlavsku
Dne 2. července 1951 byla provedena v obci babicích, okres Moravské Budějovice, surová vražda tří členů místního národního výboru. Dva ozbrojení bandité vnikli ve 22.30 hodin do budovy školy, kde zasedala čtyřčlenná rada místního národního výboru.Vrahové, chráněni zvenčí dalšími spolupachateli, donutili členy rady, aby vyšli na chodbu a zde zákeřným způsobem ranami do zad zavraždili předsedu místního národního výboru v Babicích, řídícího učitele Tomáše Kuchtíka, místopředsedu místního národního výboru, lesného dělníka Josefa Roupce, a pokladníka místního národního výboru, dělníka Bohumíra Netoličku. Předseda místního akčního výboru Národní fronty dělník František Bláha byl bandity zraněn.Surová a zákeřná vražda zástupců pracujícího lidu, kteří po celodenní práci vyřizovali záležitosti svých spoluobčanů, vzbudila ohromné rozhořčení všech občanů v okolí, kteří přispěli bezpečnostním orgánům při pátrání po pachatelích. Díky podpoře obyvatelstva, pohotovosti a součinnosti všech složek národní bezpečnosti bylo nalezeno místo úkrytu teroristů. Bandité na výzvu ke vzdání zahájili střelbu. V nastalé přestřelce byli dva bandité na místě usmrceni, ostatní se vzdali. Během necelých 24 hodin byla tak celá banda likvidována. Pomahači a přechovávači této teroristické bandy byli již z největší části zatčeni a budou PO ZÁSLUZE POTRESTÁNI.
E. Heusinger
Tydýte,
ty blbe ze všech blbů nejblbější, umíš něco jiného než pastovat texty nesouvisející s tématem?
V. Hajková
JE UŽASNÉ
JAK SE ŠTĚKACÍ - komando seřadilo do jednoho šiku! Dnes mu velí KOMUNISTA HOFMAN! :-)))))))))))))))))))))))
S. Netzer
Re: JE UŽASNÉ
Běžte už do prdele s těmi Vašimi komunisty, náno hloupá!
J. Ryba
Hofman s husákovským právním vědomím doufá, že Nečas bude po zásluze potrestán :-)
....náchodské tkadleny už hromadně podepisují :-)
P. Hofman
Re: Hofman s husákovským právním vědomím doufá, že Nečas bude po zásluze potrestán :-)
Kdybyste chtěl, mám kontakt na výborného psychiatra. Ten by vám (možná?) ještě pomohl.
V. Hajková
Re: Tento článek- nemá chybu :-))))
Tento Fischerův oddlužovací zázrak splňuje podle experta na
praní špinavých peněz Kamila Kouby parametry špinavé finanční transakce (ČTĚTE ZDE)Zdroj: http://www.lidovky.cz/jak-vidi-ateo-zazracne-splac...
O. Slavík
Re: HOFMAN, ta amnestie se vám taky povedla
To byli ti špičkoví právníci... tu-ááá.
J. Boleslav
Dnes se na Tour jede 245 km dlouhá horská etapa
s dojezdem ve výšce nad 1900 m, která může hodně promluvit do celkového pořadí. Tak prosím nezapomeňme fandit Kreuzigerovi, dosud jel skvěle.
L. Brabencová
Re: Dnes se na Tour jede 245 km dlouhá horská etapa
Ráda bych se podívala,ale budu jako vždy o víkendu mimo tv. Podívám se večer.
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz