22.10.2020 | Svátek má Sabina


Diskuse k článku

Nechutná hádka Hrad versus Strakovka

Kdo trochu poznal zákulisí šaškáren typu "státní návštěva" ví, že snad neexistuje státní návštěva kdekoli na světě, při které by někdo neudělal nějakou botu, trapnost, chybu nebo rovnou pitomost. Jistě se staly chyby a pitomosti i při Putinově návštěvě v Praze. Je ale trapné až s přesahem do nechutnosti, jak náruživě se prezident Klaus s premiérem Paroubkem častují poté, co Putin vytáhl paty.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Frenky na penzi 8.3.2006 19:02

Paroubek na houpačce?

Tak co je pravda na tom, že bude Paroubek odstřelen z regionů? Co jste zjistili?
* 8.3.2006 19:05

Re: Paroubek na houpačce?

Jen z nekolika
Mysch 8.3.2006 18:51

von to tak nemyslel, voni to prostě dostali dneska za úkol

aaaaaaaaaaa, modra pavlac nastoupila.
Béda 8.3.2006 18:54

Re: von to tak nemyslel, voni to prostě dostali dneska za úkol

Zdravím Myschi do Regensburgových míst. Oni ještě nevědí, že úkol si může dát člověk sám sobě. On je furt někdo úkoluje a to oni nedokážou abstrahovat.
jonáš 8.3.2006 19:01

Re: Re: von to tak nemyslel, voni to prostě dostali dneska za úkol

Třeba to jsou nesamostatný bez invence -- typický zaměstnanci?
Gizd 8.3.2006 18:49

Ne HRAD , ale PREZIDENT !

Nesouhlasím s názorem ,že selhal i prezident ! Ne vždy a ve všem má prezident pravdu , tentokrát a nejen dle mého názoru ji má ! Ostudu a nemalou dělá ČR Paroubek !
Béda 8.3.2006 18:51

Re: Ne HRAD , ale PREZIDENT !

Fantasticky zajímací názor. Je to tak, protože to tak je. Jděte se vycpat, protože to tak je. V kostce řečeno Vašimi slovy.
Šumavák 8.3.2006 19:24

Jo , je to tak.Dělá ostudu. Potvrzeno Vašimy slovy.

Bédo, pozor, za to Vás neplatí !
Felix 8.3.2006 18:43

Spor Klause s Paroubkem

 se opravdu už táhne příliš dlouho a nic nového nepřináší. Vše co o sobě jeho aktéři říkají veřejnosti, je o nich už dávno známo. Ale odsudek, že oba mohou za tu nechutnost, přece jen není, myslim si, úplně  objektivní. Co má prezident dělat, když z Paroubkových nechutností vůči němu je už seriál. Paroubek nevynechá jedinou příležitost kdy může provokovat, urážet, vytahovat se a  mlčení Klause vydávat za jeho slabost a svoje vítězství. Vedle takového "parťáka je velmi těžké až nemožné udržet svoje jednání ve slušných a korektních mezích. To je to známé, české "nechat si dělat na hlavu". Prostě, na hrubý pytel, hrubá záplata. Patří do rejstříku ČSSD zdeptat protivníka jakkoliv, jakýmikoliv prostředky, třeba i lží bez důkazů a pak se šklebit, jak je ten soupeř ubohý, že neuměl být také sprostý.
Mysch 8.3.2006 18:48

on uz je asi takovej,

ze se musi porad s nekym hadat.
* 8.3.2006 18:41

Silvio

Italský premiér Silvio Berlusconi má pro Italy,
kteří se potýkají s nedostatkem, jednoduchý (sic cynický) recept: Dělejte to jako já a vyděláte si víc peněz. Radu udělil chudší části národa během pondělního rozhovoru pro televizní stanici Telelombardia.
 
Mysch 8.3.2006 18:46

no a,

nerikal  uz  zelezny to samy?
a az bude prezidentem, bude se libit zenam vic.
 je hezci.
a obleka se vkusneji.
a rozumi vinu.
* 8.3.2006 19:01

Re: no a,

Nerozumi. Hovori o nem jako  ... rekneme jako temer abstinujici epileptik.
jonáš 8.3.2006 19:27

Re: Re: no a,

Jenže lidi který nerozuměj vínu to nepoznaj a maj dojem, že o něm hovoří zasvěceně. Železnej přece nikdy neplejtval dechem pro nějaký menšiny.
Béda 8.3.2006 18:26

Juro-p, Vy jste politik, mně to fakt zatím skoro nevadilo, ale

Opakuji:
K zákonu o registrovaném partnerství. Uvědomte si, vážení, že schválením tohoto zákona krom již známých důsledků způsobíte také značnou nefukčnost policie i soudů.
1. Registrovaný partner nebude muset vypovídat proti svému partnerovi, jelikož to ze zákona bude jeho "blízký". Proti osobě blízké je možno odmítnout svědčit v její neprospěch.
2. Každý korunní svědek bude moci být registrovaným, i fiktivním, partnerem/partnerkou obžalovaného. Postačí se registrovat pět minut před zahájením líčení na obecním úřadě.
3. Z předchozích dvou bodů vyplývá, že schválení zákona v současném znění by bylo nezodpovědné.
To, že mi to  z a t í m  nevadilo znamená, že jsem zatím neznal všechny hnusné důsledky. Snad nepatříte taky k těm čtyřem procentům.
rezy 8.3.2006 18:30

Bédo, tohle je u ledu jako EU ústava

až po volbách...
šimon klein 8.3.2006 18:33

Re: Bédo, tohle je u ledu jako EU ústava

rezy - von to tak nemyslel, voni to prostě dostali dneska za úkol probrat ....
Sice to sem lepěj už po třetí, ale asi se střídající dévéťáci nedomluvili.....
Béda 8.3.2006 18:39

Re: Re: Bédo, tohle je u ledu jako EU ústava

Soudruhu Šimone, nikdy jsem nebyl úkolován tak hloupě jako Vy. Nikdo mne neplatí. Což takhle hodit sem nějaký ten argument. Vy jste placen zadarmo, jelikož žádné argumenty nepředkládáte, soudruhu tmavomodrý bezpohlavní.
šimon klein 8.3.2006 18:55

bedříšku,

nějak ste vypadl z toho komunálního humoru - a taky trochu z logiky, co?
Už rezy poukazuje na poněkud OT zaměření vzhledem k diskuzi, takže to nebylo o argumentech, ale o nepatřičnosti umístění příspěvku. Zkuste se soustředit.
A vydržte to i na moji otázku: co vy, jako Ekonom z VŠE jste mínil tou větou, že "jsem placen zadarmo"? - to je nějaký platební instrument dle Marxe ??? Dzp.
Béda 8.3.2006 19:11

Re: bedříšku,

Šimonku, sic už na odchodu, ale i když zproštěn pro dnešek komunálního humoru, jsem na tisíc procent schopen oprotstit se od Vašeho tmavomodrého vidění světa. Spíše černobílého. Já píšu, co mně připadá důležité, ne to, co připadá Astonovi. Co připadá důležité Vám, nebo "rezy" je pro mne nedůležité. Jsem placen zadarmo. Nevím, zda to je vtipné, ale mně to tak připadá. Vy tady za svého působení skoro jen opruzujete. Já jsem někdy i zábavný. Na rozdíl od Vás. To je mé mínění a za tím si stojím. Pošlete na mne své věrné tmavomodrosoudruhosouvěrce.
šimon klein 8.3.2006 19:16

Re: Re: bedříšku,

dneska byl těžkej den, co ?
To o tom placení zadarmo - to jste napsal o mne, ne o sobě (v tom původním textu) - tak jsem se ptal, co jste tím O MNE (stíháte?) chtěl říct.........ale netrapte se tím.
A děkuji vám za vtip roku: "Já jsem někdy i zábavný. Na rozdíl od Vás. To je mé mínění a za tím si stojím. "
Bude nás víc, co budeme mít veselý večer - díky.
Šumavák 8.3.2006 19:17

Šimone, on je placen zadarmo !

Jeho práce a výsledky na tom úřadě za víc nestojí !
šimon klein 8.3.2006 19:22

Re: Šimone, on je placen zadarmo !

ale no tak - nekažte mu jeho mladistvé ideály.
Není malých rolí a nad mrzký peníz je uznání představeného !
Mysch 8.3.2006 19:18

uz

se stalo.
Béda 8.3.2006 18:35

Re: Bédo, tohle je u ledu jako EU ústava

Proč u ledu. Tohle mne zajímá stejně, jako návrh zákona na osvobození všech tunelářů. Všichni tuneláři si mohou svého korunního svědka "podplatit" jako registrovaného partnera. Nějak to smrdí v tom státě českomoravskoslezském. Jo, ještě neuplynula prekluzivní doba od těch gauneřin s "privatizací". Tak se to i vážený soudruh senátor snaží zlehčit. Napříč stranickým spektrem, že ano.
rezy 8.3.2006 18:40

obě dvě věci jsou ted na CSSD

bud to stopnou a nebo protlačej. Jste na špatné adrese. Zrovna Jurap ten zákonik blokoval a regist homosvazků zablokoval VK.
Béda 8.3.2006 18:43

Re: obě dvě věci jsou ted na CSSD

No, já se snažím pouze poukázat na dosud ještě neznámé důsledky zákona o registrovaném partnerství. A mám to přímo skoro od zdroje. Senátor nebo poslanec by neměl říkat, že jsem vůl, ale měl by to vzít prostě na vědomí. To neznamená, že nemůže mít názor.
jura-p 8.3.2006 18:51

Re: Juro-p, Vy jste politik, mně to fakt zatím skoro nevadilo, ale

Bod dvě je nepravdivý. Velká většina korunních svědků nemůže být registrovaným, ani fiktivním partnerem/partnerkou obžalovaného. A polovina t z té menšiny, tedy bez manželského nebo již existujícího jiného partnerského vztahu, a nutně stejného pohlaví, nemá důvod ani chuť krýt obžalovaného. Tedy se registrovat nebude a už vůbec ne pět minut před zahájením líčení. Když k tomu připočtete ty, kteří nebudou vypovídat, protože nechtějí, tak vaše argumentace ztrácí na závažnosti. Jsem heterosexuál, a v manželství žiju podstatně déle než jsem v něm předtím nežil. Mám dospělé děti. Kdybych byl korunním svědkem, tak bych nemohl být, a to ani fiktivním registrovaným partnerem. Budiž vám to důkazem, že vaše tvrzení, že každý ... se prostě nezakládá na pravdě.
Béda 8.3.2006 18:58

Re: Re: Juro-p, Vy jste politik, mně to fakt zatím skoro nevadilo, ale

No, to je Váš názor. Nechápu, proč píšete o svých reáliích. Registrované partnerství přeci s dětmi nebo bývalým manželstvím nemá nic společného. Selský rozum by to chtělo.
jura-p 8.3.2006 19:07

Re: Re: Re: Juro-p, Vy jste politik, mně to fakt zatím skoro nevadilo, ale

Protože jste se zeptal, Bédo. Už si nevzpomínáte?