2.4.2020 | Svátek má Erika


Diskuse k článku

Nechutná hádka Hrad versus Strakovka

Kdo trochu poznal zákulisí šaškáren typu "státní návštěva" ví, že snad neexistuje státní návštěva kdekoli na světě, při které by někdo neudělal nějakou botu, trapnost, chybu nebo rovnou pitomost. Jistě se staly chyby a pitomosti i při Putinově návštěvě v Praze. Je ale trapné až s přesahem do nechutnosti, jak náruživě se prezident Klaus s premiérem Paroubkem častují poté, co Putin vytáhl paty.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Řazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 1076, poslední: 9.3. 2006 2:00, přehled diskusí

8.3.2006 8:20

Martine, dík, galantnost vždycky potěší, docela se vytrácí..

8.3.2006 7:45

Re: Re: MDŽ

tedy, na MDŽ peču už skoro půl století, ale ty ses nám tady, Honzo, rozparádil. Předpokládám, že jsi ten, co na Letné každého 1. máje rozháníš komunisty a hlasitým zpěvem Krylových písní překřikuješ babu Švorcovou a Grebeníčka.
8.3.2006 9:50

Re: Re: Re: MDŽ

  ...
8.3.2006 7:04

Pokud takový odpůrce pana prezidenta Klause, jako Aston, uznává, že i druhá strana (tedy Paroubek) se také dopustila chyb, je jasné, že Klaus má naprostou pravdu

a Paroubek udělal ostudu přesahující hranice Evropy a přes Putinovy známé a kolegy se rychle šířící do USA a zbytku světa.
8.3.2006 6:56

Mohlo to bejt daleko horší

představte si, že by byl prezidentem Zeman, a že by řeč přišla na ruské pivo !
8.3.2006 6:45

Klaus

Může tu někdo vysvětlit,proč o našeho soudruha prezidenta na západě nikdo nestojí a na státní návštěvy jezdí většinou daleko na východ,kde ho ještě neznají?
8.3.2006 6:47

Re: Klaus

Lojzo Ty jsi ale Alojs!
8.3.2006 6:37

Aston je mimo, Klaus má pravdu

Paroubek udělal nehoráznou prasárnu a Klaus to zveřejnil. Mohl si to možná nechat pro sebe, ale na druhé straně už babka říkala "Co je moc, to je moc, celá koza do polívky, to je o nemoc!" Puchejř si naběhl na vidle, dobře mu tak... Furt se někam cpe, jednou na tiskovku s Katkou, podruhé na Hrad s Putinem, potřetí... ať jde do řiti!
8.3.2006 6:40

Re: Aston je mimo, Klaus má pravdu

8.3.2006 6:25

Hahahahahahaha - a dovedete si představit, co by Putin říkal na to, kdyby Klaus poslech?

Ta návštěva přece vůbec nebyla o nějakých smlouvičkách o dodávkách onucí atp.
Ta návštěva byla o morální odpovědnosti za rok 68 a následné okupaci a o tom, že tohle už nadále nebude naše vztahy zatěžovat. A o tomhle jednají hlavy států - proto ho Klaus pozval.
Takže dupat si kvůli nedůležitým smlouvičkám, které horko těžko sehnali, že aby to mělo důstojný rámec, je pro srandu králíkům.
A ještě žalovat! :)))))))))))))))))))))
8.3.2006 6:29

Re:

Důležité bylo potvrdit, že plyn a ropa i nadále POTEČE.
8.3.2006 6:44

V tomto světě plyn a ropa teče pouze mezi přáteli. V opačném případě jeden nikdy neví....

8.3.2006 6:53

Re: V tomto světě plyn a ropa teče pouze mezi přáteli. V opačném případě jeden nikdy neví....

A v tom neopačném taky... Ale o ten 68 tady zcela jistě nešlo.
8.3.2006 6:24

další, kdo se nás snaží přesvědčit,

že presidentem by měl být kašpárek, kterého bude komediant objíždějící republiku se šmírou, vodit na nitích
8.3.2006 6:17

Je to

 nehezké nechávat vše jen na s. Paroubkovi ! Myslím tím spor kolem podpisu smluv za Putinovi návštěvy v Česku !! Vždyť on je duše čistá a nechce nic jiného, než jen být neomezeným vládcem v Česku !! Takový detail mu snad nebudete vyčítat !! Styďte se !!!!!!!!!
8.3.2006 7:40

Re: Je to

No,zatím se nesnaží zákonem snížit Klausovi pravomoci,jako to chtěl Klaus udělat Havlovi.
8.3.2006 6:12

Autem censeo Clausum esse delendam

8.3.2006 5:51

Za všechno může Klaus

Je třeba najít konkrétního viníka pomalého, ale jistého propadu preferencí ČSSD. Už jste ho našli, je to president Klaus. Jak jednoduché.
8.3.2006 5:32

Výsledkem je hnusná atmosféra v zemi

Svatá pravda! Za všechno může Klaus - neměl Putina zvát. Mráz přichází z Kremlu. Zatracený počasí hnusný.
8.3.2006 5:17

uf to se mi ulevilo...

Ivan Nový žije. Loni jsem chyběla, a teď  ho postrádala v Českých médich. Balík z Plzně je stále excelentní, Andy nezklamal.
8.3.2006 5:01

Mediální politika

Všimli jste si, že ze světa úplně zmizel dr. Rath se všemi maléry posledních dnů? Asi dostal od Paroubka zaracha, aby mu nepokazil volební výsledek. Kde je Rathův náměstek Dryml se svými povedenými kamarádíčky, které (o tom jsem já, a nejen já přesvědčen) přivedl za účelem "malé domů" (kam domů, to by bylo zajímavé vědět) na jednání s Pharmosem. A Pharmos? Měl plnou hubu trestních oznámení a najednou je tíško po pěšině. ČSSD povýšila korupci a klientelizmus na státní doktrinu. Vláda, která kryje tuneláře je efektivně vládou tunelářů, jak pravil nikoli Zarahustra, ale Miloš Zeman.
8.3.2006 6:27

Re: Mediální politika

Rathova hvězda pohasla, Paroubek pečlivě sleduje preference a už ministra zaúkoloval, aby byl LIDŠTĚJŠÍ ve svých postupech.
Jsem upřimně zvědavý na miloučkého Ratha :-)
8.3.2006 4:10

paroubkovy trapnosti

Stejně tak je zřejmé, že naše země nemůže mít dvě zahraniční politiky, nýbrž jen jednu. Tato „jedna“ zahraniční politika však musí být vedena s vědomím toho, že se týká záležitosti, která přesahuje horizont jednoho volebního období a to nemluvím o případném střídání vlád v rámci volebního období. Prezident republiky se na zahraniční politice podílí svým jednáním i svými názory. Je však naprosto zřejmé, že prezident republiky nenavrhuje, nepřipravuje, ani samostatně nepřijímá žádná zahraničně-politická rozhodnutí. Pojem „rozhodnutí“ je specifickým ústavně-právním pojmem a jakákoliv rozhodnutí prezidenta republiky tohoto typu by mohla vstoupit v platnost jen v případě, byla-li by spolupodepsána předsedou vlády nebo jím pověřeným členem vlády. Zdůrazňuji termín rozhodnutí, protože přednesení některých tezí na semináři, konferenci či summitu v žádném případě není „rozhodnutím“, určitě ne rozhodnutím tak, jak ho chápe Ústava České republiky.
 
8.3.2006 2:16

tak jsem si az dodatecne precetl komentare

modrych mobilu / sklonuje se to stejne jako debil :-))/, to tady zitra u kafe bude srandovno :-))
8.3.2006 2:11

pane juro'pe me je Putin a to s kym co podepisoval a kde docela jedno

stejne jedno to bude zrejme vetsine obcanu, az na vyjmecne kovane soudruhy. Vy jste mi posledne obsirne popsal protokol, kde jste upozornoval na citlivost Rusu ohledne ranku a mista takovych navstev. V Madarsku klidne Putina odbyli v Paralmentu a musel se spokojit "jen" s premierem, madarsky prezident na Putina nemel cas, o navsteve Hradu si mohl jen zdat, ovsem blize pravde bude to, ze v Madarsku, stejne jako u nas je premier nadrazen prezidentovi, ktery ma spise reprezentativni charakterale skoro zadnou moc, coz je pro jesitne lidi tezke prekousnout :-((
8.3.2006 3:19

Predpokladam, ze nikdo nezpochybnuje, ze

(1) Podle ustavy prezident zastupuje stat navenek, sjednava a ratifikuje mezinarodni smlouvy (sjednavani mezinarodnich smluv muze prenest na vladu nebo s jejim souhlasem na jeji jednotlive členy). (2) Pri predchazejici navsteve ruskeho prezidenta 26. srpna 1993 mezistatni smlouvy podepisoval Havel a Jelcin. (3) Program navstevy se pripravoval ve spolupraci s vladou a jeji program byl znam dopredu. Vase poznamky jsou naprosto mimo konkretniho pripadu.
8.3.2006 10:36

Re: pane juro'pe me je Putin a to s kym co podepisoval a kde docela jedno

premiér že je nadřazen prezidentovi???!! člověče, přiložte si na čelo obklad...
8.3.2006 1:20

Je velice nespravedlivé, když se Paroubek chová jako škrhola a rozdává kolem sebe rány

a prezident se brání jeho nehoráznostem prohlásit, že je jedno, kdo to začal. Vůbec to není jedno. Jestli nebudeme jednoznačně odsuzovat příčinu a spleteme útočníka s napadeným, tak opravdu bude jedno, co kdo dělá. Nevím jestli v tom není úmysl. Spíše si začínám myslet, že je. Je to hloupý pokus jak hájit Paroubka a jak napadnout Klause.
8.3.2006 1:27

Re: Je velice nespravedlivé, když se Paroubek chová jako škrhola a rozdává kolem sebe rány

Tak to bohužel chápu i já,bravo Astone
8.3.2006 2:11

Re: Je velice nespravedlivé, když se Paroubek chová jako škrhola a rozdává kolem sebe rány

Pane senatore, podle me jsou Klaus za osmnact a Paroubek bez dvou za dvacet.
Oba jsou to narcisove, oba jsou brouci Pytlici (vsude byl, vsechno videl), oba jsou mailcherni, mstivi, domyslivi a arogantni. Jedine, v cem se lisi je, ze Paroubek se vice "lidovy", tedy se hure obleka, mluvi jako hospodsky 4.cenove a je mene inteligentni, kdezto Klaus presne obracene. Ale to jsou podle mne jedine tri rozdily mezi nimi.