3.4.2020 | Svátek má Richard


Diskuse k článku

Nechutná hádka Hrad versus Strakovka

Kdo trochu poznal zákulisí šaškáren typu "státní návštěva" ví, že snad neexistuje státní návštěva kdekoli na světě, při které by někdo neudělal nějakou botu, trapnost, chybu nebo rovnou pitomost. Jistě se staly chyby a pitomosti i při Putinově návštěvě v Praze. Je ale trapné až s přesahem do nechutnosti, jak náruživě se prezident Klaus s premiérem Paroubkem častují poté, co Putin vytáhl paty.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Řazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 1076, poslední: 9.3. 2006 2:00, přehled diskusí

8.3.2006 8:59

Jaroušku,

kousněte se třeba do obočí, Paroubek už ztrácí "půdu pod nohama" a dočkáme se jistojistě jeho trapností ve zhuštěné míře. Už to začíná ..... palba na volební tým, DRatha, krajské lídry. Socialismus je ve své podstatě destruktivní, tudíž se nemůže vyhnout sni sebedestrukci, nemůže přežít, aniž by bylo použito násilí. A ty "slovní průjmy" ohledně protistátních novinářů za vás hovoří jasně, bolševiku. Takže o zrůdnosti laskavě držte chrup.
Příčiny neuveřitelného zhrubnutí pol. kultury hledejte v Liďáku a nedivte se tomu. A je velice prospěšné, že se lidé měli možnost přesvědčit o politickém buranství Paroubka.
O informovanosti veřejnosti napsal skvělým způsobem Saša.
 
8.3.2006 8:32

Kajane, upřímně, neodpověděl jste mi na včerejší otázku .....

jak to bylo s tou Hayekovou bichlí? že byste po té ráně měl výpadek paměti?
8.3.2006 8:47

nedělej ostudu Céčkařům.

to co se tu podepisuje Kajan je nějakej mimoň a né pan Janyška, vypadává z role a jediný co umí je to Janyškovo VZP
8.3.2006 8:53

Re: nedělej ostudu Céčkařům.

já si můžu dělat ostudu komu chci, a basta
8.3.2006 9:21

Re: nedělej ostudu Céčkařům.

Ale Rezy přece DZP!
8.3.2006 8:26

Jakl, Jakl .....

není to náhodou ten, co nám tady furt tvrdil, že podkuřování Klausovi před prezidentskou volbou dělá jen z čiré lásky k němu, a že za to neočekává žádnou funkci, ba co víc, že by si ve vší úctě ani žádnou dát nenechal, protože je zásadový?      
8.3.2006 8:29

Re: Jakl, Jakl .....

Jakl na´bídl Klausovi podporu po "Sarajevu",
když se od něj "všichni" odvraceli a šel dolu.
Takže to bylo nezištné.
8.3.2006 8:33

Re: Re: Jakl, Jakl .....

tehdy možná jo  ale o pět let později?
8.3.2006 8:42

Re: Jakl, Jakl .....

Jakl dělal Klausovi osobního tajemníka ve Sněmovně jako předsedovi, dělal mu ho ve Sněmovně jako řadovému poslanci, a dělá mu ho i teď jako prezidentovi.
8.3.2006 8:45

Re: Re: Jakl, Jakl .....

si to nalistuj, blbe
8.3.2006 8:25

Pekne to rozebral ve vcerejsi MF Dnes

pan Dolezal, ktereho asi nikdo nepodezira ze sympatii k CSSD, viz:
 
Clanek s nazvem Za spor o Putina může prezident
 
Je dost velka tragedie, kdyz ma Cesko ve svem cele, diky spojenemu ODS+KSCM hlasovani, prezidenta, ktery neni schopen plnit ty nejelementarnejsi povinnosti - treba navrhnout neproflaknute osobnosti do Ustavniho soudu nebo dodrzovat protokol behem zahranicni navstevy.
 
Na clanku p. Dolezala je nanestesti nejpravdivejsi tento odstavec:
"Celá návštěva probíhala zcela v jeho režii včetně detailů, jako byla servilní nabídka, že bude s hostem komunikovat v jeho mateřštině. (Na slavnostní večeři se prý dokonce netlumočilo z ruštiny a do ruštiny, protože údajně každý Čech umí rusky, což už dávno není pravda.) "
8.3.2006 8:34

Re: světové jazyky

Na Západě mluví Klaus anglicky na Východě Rusky - tak co Vám vadí ?
 
8.3.2006 8:45

Re: Re: světové jazyky

Je potupné slyšet na Hradě, bývalém sídle českých králů a nyní prezidenta, mluvit našeho nejvyššího ústavního činitele na oficiálním setkání jazykem bývalých okupantů. Klaus měl pozvat Putina na pivo, a tam mohl rusky mluvit třeba celý večer,  to by bylo naprosto v pořádku, ale na Hradě ne.
8.3.2006 9:19

Re: Re: světové jazyky

a doma rusky, kapitáne!
8.3.2006 8:35

Re: Pekne to rozebral ve vcerejsi MF Dnes

Pana Doležala ze sympatií k ČSSD rozhodně nepodezírám,ale podezírám ho ze stejně bytostné nenávisti ke Klausovi jako Veškrnu,takže žádná pravda a láska zas jen zaslepená nenávist.
8.3.2006 8:50

Jestlize se pan Doležal jednou trefil,

je to pouze potvrzení staré lidové moudrosti o slepém kuřeti a zrníčku. Pánové Doležal, Neff, .. měli dlouho na očích klapky, jinak by museli již dávno poznat, že jde u kLause o chorobné záležitosti, které nemají s racionálním světem mnoho společného. Nejsmutnější na tom je, že to Češi zásluhou páně Doležala a spol. většinou nejenom tolerují, ale že ty ubohosti obdivují.
8.3.2006 8:54

Re: Pekne to rozebral ve vcerejsi MF Dnes

Rusky se mluvilo pouze při večeři, při oficiálních jednáních překlad samozřejmě byl.
8.3.2006 9:01

Každý Čech starší čtyřiceti umí rusky

a i kdyby neuměl, pokud Slované chtějí, dokáží si porozumět. Naše jazyky si sice jsou vzdálenější než třeba němčina s angličtinou, ale pořád ještě jsou vzájemně srozumitelné, snaží-li se obě strany.
Považuji za naprosto přirozené, aby se spolu Slované bavili bez tlumočníka, pokud zrovna neprobírají něco, kde na přesném významu slov skutečně záleží. Takže právní a diplomatická jednání s tlumočením, přátelské hovory bez tlumočení.
 
8.3.2006 9:12

Re: Každý Čech starší čtyřiceti umí rusky

 DA,DA DA Saša a co takle po hanácke...U vas jest očen krasnyj rypáčok...
8.3.2006 9:22

Re: Každý Čech starší čtyřiceti umí rusky

přátelský hovor: Putin: job tvoju mať Klaus: pošol na chuj Putin: pizděc Klaus: jebať tebja v rot Putin: ochujel štoli? .......
8.3.2006 12:16

Re: Re: Každý Čech starší čtyřiceti umí rusky

Russkij malčik, zvážil jste, že by tomu tady na webu mohl rozumět i někdo mladší 15 let? Možná vtipné, vkusné ale ne
8.3.2006 8:19

ednoznačně - selhal Paroubek

Klaus o tom selhání pouze informoval veřejnost.
 
Navíc: Paroubek si to představuje jako Hurvínek válku, když si myslí, že Putin bude měnit na poslední chvíli program návštěvy jen proto, aby Jura Paroubek stihl karneval v Riu.
8.3.2006 8:19

Jonáši

ten bude muset propotit ještě hodně ponožek,než se to naučí alespoň blbě.
8.3.2006 8:16

Se3ha3 1edn6yna4n2

8.3.2006 8:12

v každém případě tu někdo kecá

Vážený pane prezidente, velvyslanec Ruské federace pan Fedotov mne informoval o programu návštěvy prezidenta Ruské federace V. V. Putina v České republice. Takto jsem se s údivem dozvěděl, že v přítomnosti Vaší a prezidenta Putina se mají podepisovat tři smluvní dokumenty.
Pro takový postup nevidím v Ústavě České republiky z hlediska působnosti hlavy státu v zahraniční politice žádnou oporu. Kromě toho je zřejmé, že tyto dokumenty byly připraveny k podpisu českou exekutivou, takže i z toho pohledu je jen přirozené, aby byly podepisovány při příležitosti mého setkání s prezidentem Putinem za přítomnosti mé a jeho.
 
Takže- Fedotov kontaktoval Paroubka nebo Paroubek Fedotova ? Paroubek si volá s Fedotovem ? Hele, Jirko,víš, že zítra přijede Putin? Nekecej, fakt? To nevím. Zase mi to nikdo neřekl. Sice vím, kolik dětí se zabilo v letadle dřív, než dopadnou poslední kusy křídel na zem, vím dopředu, kdo řídí teknaře a na které louce budou páchat přestupky, ale tohle mi fakt uniklo.
 Když ty smlouvy připravovala vláda, jak to, že Paroubek nevěděl, že je bude někdo taky podepisovat a kdo? Jak je tedy připravovala ?
8.3.2006 8:21

no Svoboda holt nešel ke zpovědi

a nebo je zpovědník mimo Paroubkův dosah
8.3.2006 11:02

Re: v každém případě tu někdo kecá

Andy!
8.3.2006 8:11

Milý Astone

"Výsledkem je hnusná atmosféra v zemi a z ní plynoucí znechucení občana." Občas mi připomínáš Pravdolásku s blbou náladou.
8.3.2006 8:07

Klausovi nesaháte, hloupí sockomouši, ani po první pásku jeho zpocených tenisových ponožek ! Dzp.

8.3.2006 8:11

Re: Klausovi nesaháte, hloupí sockomouši, ani po první pásku jeho zpocených tenisových ponožek ! Dzp.

Von se už potí?