20.1.2021 | Svátek má Ilona


Nechutná hádka Hrad versus Strakovka

8.3.2006

Teď už je jedno, kdo začal a kdo co provedl. Obě Veličenstva jsou přesvědčena o své sebestřednosti a je kolem každého z nich dost pochlebníků a vlezdoprdelků, aby je ubezpečovali, že pravda je na Jejich straně a hulvát je ten druhý. Pravda je ale jediná - hlava státu a šéf exekutivy se vzájemně nenávidí a jdou si po krku. Z Blaníku by snad museli přijet rytíři aby panákům, kteří u nás předstírají, že jsou politici, natož pak státníci, došlo, že není jejich prvořadý úkol "to druhému natřít". Mají sloužit občanům, mají řídit stát k prosperitě hmotné a povznesení duchovnímu. V tomto případě selhali oba, jak Klaus, tak Paroubek. Časově vzato - v tomto pořadí. Je to politováníhodné o to víc, že není ani špetka naděje, že by jeden nebo druhý byli schopni sebereflexe. Tím spíš, že atmosféra kolem nich je podněcuje k ještě větší agresivitě. Výsledkem je hnusná atmosféra v zemi a z ní plynoucí znechucení občana.

Neschopa, nebo spolčenec?
Je možné, že bývalý šéf Národního bezpečnostního úřadu Tomáš Kadlec je nevinný jako lilie. Je možné, že mu jen shodou okolností do banky vložil dva milióny Marcel Hájek. To je muž, který pomáhal uprchlému Radovanu Krejčířovi lifrovat policii pod nosem v kamionu osobní věci do skrýše v zahraničí. V naší zemi je totiž všechno možné. Jedno je ale jisté - někdejší šéf úřadu, který má prověřovat lidi a zkoumat bezpečnostní rizika, nebyl schopný si prověřit lidi kolem sebe. Takže jsme tu zase před osudovou otázkou: tak co je pan Kadlec zač? Je jenom neschopný, nebo je to spolčenec mafiánů?Advantage Consulting, s.r.o.
SYSTEMS PRODUCTS ARCHITECT

Advantage Consulting, s.r.o.
Praha, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj
nabízený plat: 80 000 - 90 000 Kč


 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.