25.5.2020 | Svátek má Viola


Diskuse k článku

Naši Alexandrovci

Je to v poslední době jako na jevišti. Mezinárodní situace se zostřuje, vraždí se, válčí se, kradou se data. V okamžiku, kdy Česká republika, především pak její vláda, projeví solidaritu se spojenci z demokratických zemí Západu, scéna se rozsvítí a nastoupí sbor Alexandrovců: v čele prezident republiky Miloš Zeman, jemu u nohou se přičinlivě pinoží mluvčí Ovčáček, v pozadí bezpečnostní expert Jan Schneider, poté komunisté a pravicoví extremisté a spustí chór.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Řazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 873, poslední: 17.4. 2018 9:18, přehled diskusí

J. Růžička 16.4.2018 0:33

mluvčí kremlu

soudruh eman hlásí: zadarmo to nebylo, ale terazky som tým oným prezidentom

P. Rajman 16.4.2018 0:22

Uvádění do situace, kterou znají Češi

z minula a je na ní vytvořená názorová šablona , to je stereotyp, kterého se už prezident Zeman do konce svých dní nezbaví. A tak v jeho interpretaci válčíme s IS, který k chemickým zbraním nemá přístup, takže je na rozdíl od Asada nemůže použít. Ze stejnéhoo důvodu označuje amerického prezidenta stereotypně za nezodpovědnébo kovboje, jen proto, že ten neztrácí kuráž se do čela boje proti syrsko-ruskému chemickému barbarství postavit.

J. Jelínek 16.4.2018 0:10

Vzpomeň si Astone

na mnoho svých úvodníků, kde jsi bagatelizoval ty komunistické parchanty. A tady to máme. V jejich čele stojí prezident republiky, Miloš Zeman, svině.