22.9.2021 | Svátek má Darina


Diskuse k článku

Národní plán obnovy

Řešíme detektivy, kteří v rámci boje s organizovaným zločinem zkoumají cestu Jana Hamáčka do Moskvy – ono se nakonec ukáže, že nezdanil darovanou kabelku od Versace, jak je u nás zvykem, když se NCOZ do něčeho obuje. Ale absolutně mimo veřejný zájem proplula informace, že vláda schválila Národní plán obnovy

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
R. Doubravský 18.5.2021 1:01

Budíky opravdu neumějí, o tom svědčí selhání časového spínače u první exploze ve Vrběticích.

M. Ilsner 18.5.2021 0:55

tramtadadááááááááá tróóbo ;-D

R. Doubravský 18.5.2021 0:54

Protilátky očkovaného jedince mají viru zabránit v masivním množení a tím znemožnit/minimalizovat jeho emise do okolí. Povinné respirátory zůstávají, aby toho odpírači nezneužívali - nelze přece plošně kontrolovat, kdo má či nemá covidpas. Tolik můj pohled lehce poučeného laika.

S. Sedlák 18.5.2021 0:33

To je vcelku jednoduché, proč ty respirátory. Je celkem snadné poznat, že máš na ciferníku respirátor na rozdíl od toho očkování.

Alternativou ke kovidpasů je nechat vše zavřené. Nakonec podstatné pro vstup budou určovat státy, kam se bude cestovat.

Každý se špetkou rozumu v hlavě chápe, že očkováním se sice nezabrání zcela onemocnění, ale sníží se rozvinutí nemoci a tím masivnímu roznášení infekce. Je smutné, že Pirk končí jako zneuznaný bezmozek.

J. Trubač 18.5.2021 0:17

Astone, dobrý, jen mi prosím tě vysvětli to nepřátekské chování Ruska k nám, o co prosím tě jde? Jo, a zase jsi zapoměl to, že Rusové neumí udělat ani budík, tak příště, nezapomeň, Tchombe

S. Kubů 18.5.2021 0:11

Opravdu si všichni ti, kteří jásají nad "návratem do normálu" prostřednictvím kovidpasu, ve skutečnosti nad "začátkem normalizace" prostřednictvím segregace, opravdu si všichni myslí, že člověk očkovaný proti nemoci covid-19 už nemůže virus SARS-CoV-2 přenášet a nikoho nakazit ?

Ale - proč potom ty povinné respirátory na tvářích našich šťastnějších (=očkovaných) spoluobčanů ?

A. Holík 18.5.2021 0:04

Tak seznam statu, na jejichz uzemi rusko provadi vojenske operace, to nebude. To by tam bylo Bulharsko i Britanie. Nemuze to byt neco s hokejem ?