5.4.2020 | Svátek má Miroslava


Může za to Šmarda!

19.8.2019

Pro umění vytvářet politické piruety se ujalo slovo kreativita. Mistr v tomto oboru je i Andrej Babiš. Svoji zbabělost vůči prezidentu republiky, který pro svoji zábavu uhýbá ústavu a vrhá zemi do politické chaosu, ospravedlňuje úkrokem stranou. 

Za všechno může Šmarda, protože rozvrací vládu dřív, než do ní vstoupil, tvrdí Babiš. Všichni, kdo to sledujeme, jsme si všimli, že pan Šmarda opakovaně prohlašuje, že na nominaci nelpí, ale že nechce dělat své politické straně nesnáze. Rozvracení vlády v tom vidí jenom Andrej Babiš.

Celá ta aféra je tak hloupá a tak zbytečná, že pozorovateli je až stydno se jí zabývat. Nikoho soudného to nezajímá. Voliče ANO určitě ne, voliče a podporovatele Zemana už vůbec ne, a těch je 60 %. Patlají se v tom stoupenci politických pidižvíků. O zbytečnosti aféry nebudiž pochyb, jediné odůvodnění je, že baví Miloše Zemana. Počítá se s tím, že sociální demokraté vyměknou a podvolí se. Příliš mnoho oranžových papalášů je momentálně zaměstnáno ve vládní struktuře a mají své rodiny a milenky a hypotéky a to vše by bylo ohroženo, kdyby se Jan Hamáček zachoval mužně a přestal si nechat kálet na hlavu.

Toto všechno jsou jenom tanečky a budeme na ně vzpomínat, až začnou ty vážné starosti. Ty přijdou do dvou, tří let, až politické přesuny zejména v Německu ponesou ekonomické důsledky. Německá ekonomika brzdí, oficiálně se uvádí jako příčina brexit a hašteření mezi USA a Čínou. Ale až se prosadí skutečně zelené politika do ekonomiky doposud tahouna evropské ekonomiky, pak nastanou ty vážné problémy. Ale to už se budeme ptát… šmarda? Jaká šmarda? Co je to ta šmarda?Otestováno: Jak vašim nejmenším chutnalo organické mléko a kaše Kendamil?
Otestováno: Jak vašim nejmenším chutnalo organické mléko a kaše Kendamil?

Dvacet testerek mělo možnost vyzkoušet organické kaše a mléka Kendamil. Ty jsou vyrobeny z kvalitního plnotučného mléka a obsahují důležité vitamíny a minerály, které děťátko potřebuje pro správný vývoj a růst. Jak v testu dopadly?


 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.