27.1.2021 | Svátek má Ingrid


Mrázek vstal z mrtvých

20.10.2007

Lubomír Zaorálek kvůli tomu nechal přerušit zasedání parlamentu, aby upozornil na tuto skutečnost, která nemá obdoby.
Kovářova kobyla chodí bosa a bezpečnostní služba není v bezpečí. Ministrovi vnitra Rumlovi svého času ukradli auto a stínovému (tehdy) ministrovi vnitra Langerovi ofotili tajný spis, když ho nechal válet na stole jda na záchod. Takové věci se stávají a i to se stává, že se odněkud někam střílí.
Jen jedno se u nás nestává.
Že se zjistí, kdo auto ministrovi vnitra ukradl. Jak to bylo s ofocením spisu v péči čurajícího stínového ministra. Z toho se analogicky dá usoudit, že se pravděpodobně nezjistí, kdo střílel.

Takže poslanec Zaorálek bude mít ještě mnoho příležitostí k dramatickému koulení očima - dokud jeho Bublan opět nedostane zloděje a střelce pod dohled svého resortu.SOUTĚŽ: Celoroční prémiové členství u Fitshakeru a cvičební diář k tomu
SOUTĚŽ: Celoroční prémiové členství u Fitshakeru a cvičební diář k tomu

Zapojte se do soutěže o prémiové členství a cvičte tak po celý rok zcela zdarma. Výherci navíc dostanou jako bonusový dárek speciální cvičební diář...


 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.