24.10.2019 | Svátek má Nina


Diskuse k článku

Matura z matiky nebude

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Spáčil 9.10.2019 0:08

Pro Václavíkovou, když tak mermomocí chtěla vědět jaký zákon Bakala porušil:

„Bakala se podle názoru komise jako spolupachatel dopustil trestného činu podvodu, přičemž komise vzhledem k pravděpodobnému zapojení množství osob do dané transakce nevylučuje, že Bakala společně s Koláčkem a Otavou toto jednání spáchal jako člen organizované skupiny,“

J. Václavíková 9.10.2019 0:21

A můžete to specifikovat, jak ten podvod narafičil? U Babiše už máme celkem dobrý přehled, jak podváděl s dotací včetně spousty důkazů, co tohle? Bude to taky tak vyfutrovaný?

J. Kombercová 9.10.2019 8:32

No a u toho Babiše přes vyfutrování důkazy nějak státní zástupce neshledal dostatečné vyfutrování, aby to mohl poslat k soudu.

Taky je zajímavé, jak najednou vám nějaké důkazy nestačí, protože se týkají vašeho člověka. Vy babišovcům nemáte co vyčítat.

J. Václavíková 9.10.2019 10:17

Mylně mi podsouváte váš způsob uvažování. Bakala není můj, rozhodně si nepřeju, aby u nás vládl, jako třeba Babiš, nebo jak se chystá Kellner. V tomto směru nevěřím ani jednomu.

A co se týká důkazů, jaký důkaz že mi to nestačí? Zatím se tu marně dožaduji, aby mi ho někdo předložil. Jediné, čeho byl kdo schopen, tak je ,,důkaz", že bude podáno trestní oznámení. Zatímco důkazy proti Babišovi byly opakovaně zveřejňovány a není jich málo, naposledy třeba to, že vila na Čapáku byla určena pro jeho potřeby, tedy pro potřeby MAJITELE.

Odmítám skákat na vějičku Zemana a Babiše, kteří odvádějí od svých křiváren pozornost předhozením návnady. Ovšem za celou dobu, co jsou u vlády, nedokázali vyšťourat nic hmatatelného.

J. Václavíková 9.10.2019 10:19

A co se státního zástupce týká, nemám pocit, že mohl rozhodovat nezávisle bez politického tlaku. Ti, co rozhodli proti ANOFERTU, padají z funkcí jako kuželky.