19.2.2020 | Svátek má Patrik


Marvanová a Kasl - odchod!

3.6.2014

Andrej Babiš dokázal do svého ANO natáhnout pozoruhodné množství důvěryhodných lidí. Chvílemi to vypadalo, jako že chce kde kdo nastoupit do vagónu s muzikou a dojet v něm až na vítěznou konečnou. Vítězné eurovolby, stoupající preference, to vše jsou důvody k uspokojení.

Odchod Hany Marvanové a Jana Kasla jsou důvody ke starostem. Ty jsou dvojího druhu. Andrej Babiš by si měl dělat starosti, že se mu tým úspěšných a důvěryhodných lidí drolí. A volič aby si dělal starosti, jestli nenaletěl na nové véčkaře.

Politik je obchodník s nadějí a Babiš to naservíroval nepokrytě sloganem "bude líp". Kdo by si nepřál, aby bylo líp? Kam se podíváte, mohlo by být líp. Hana Marvanová naplňovala naděje obratu k lepšímu v naší justici. Milión lidí v exekuci, mnozí za prkotinu a exekuční moloch je třeba i zničí, jen aby z nich vylisoval mnohonásobek dlužné částky, to je nejčistší zločin legalizovaný v této zemi. Zdálo se, že Hana Marvanová nesouhlasí s tímto přístupem, a šup, musí odejít. Jan Kasl se dostal do konfliktu s pražskou jedničkou Radmilou Keslovou. Odmítl s ní být na jedné kandidátce z jednoduchého důvodu, byla v komunistické rozvědce pod krycím jménem Lia a měla na starosti nábor a výchovu nových kádrů. Andrej Babiš s ní udržuje nadstandardní vztahy. Těžko si nevzpomenout na Nagyovou a její podíl na vývoji české politiky.

Jedna Marvanová a jeden Kasl díru do lodi neprovrtají. Ale semínko pochybnosti zasejí i v hlavách doposud bezvýhradně důvěřujících.

Aston Ondřej Neff


Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!


 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.