4.12.2023 | Svátek má Barbora


Marťané přicházejí

9.5.2006

Zároveň ovšem tato zpráva zavdává důvod k podezření, že existuje inteligentní život na ministerstvu obrany – velmi znepokojivé zjištění! Tento inteligentní život trávil čtyři roky bádání a vyplodil elaborát čtyři sta stran tlustý o tom, že UFO jsou smyšlenka. Musel to být dokonce extrémně inteligentní život, aby přesvědčil nadřízené a držitele kont o účelnosti takového výzkumu!

Co se bude dít dál? Takovéto informace mají svůj život, také do jisté míry inteligentní. Naznačím scénář vývoje: proč ministerstvo obrany začalo v roce 1996 bádat nad fenoménem UFO? Protože si někdo chtěl čtyři roky mastit kapsu, zní jedna varianta odpovědi. Za pravděpodobnou ji pokládá i autor této poznámky. U části veřejnosti bude populárnější druhá varianta: protože zpráv o výskytu UFO přibývalo a vojáci museli reagovat. No a čtyřsetstránkový elaborát má negativní vyznění prostě proto, že vláda chce fakta o zelených mužíčcích potlačit.

Zpráva je britská, takže ji můžeme posuzovat zpoza hranic zvědavě, kriticky nebo s úsměvem, podle nálady a vlastní letory. U nás se nic takového nemůže stát. Naše ministerstvo obrany Marťany zkoumat nebude. Bylo by to protiústavní, neboť Marťané, jak známo, se stali součástí našeho politického života.