Neděle 21. července 2024, svátek má Vítězslav
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

Malá a velká politika

Je to jistě dobrá inspirace pro Piráty vedenou Prahu: v Paříži zavedli třicetikilometrovou rychlost, jen na okruhu se bude smět jet rychleji. Ochrana klimatu dosahuje absurdních rozměrů. Poslouchejte vědce, vřeští Greta Thunberg, ale mezi vědce se nepočítají ti vědci, kteří problému rozumějí.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Foto

P21a69v18e50l 92R72a42d48a

31. 8. 2021 4:24

Kdo "vřeští" více a častěji o kimatu? Astonovo dítě NP - nebo Gréta? A kdo jsou jmenovitě ti vědci kteří klimatu rozumí a kteří ne a jaké jsou jejich pohledy?

Dokáže Aston víc jak se jen rétoricky otírat o Grétu a vágně pomlouvat naprostou většinu vědců a jejich práci?

Pokud jde o příklad konkretizace jmen vědců vzhledem k jejich náhledu pak je to bez "vřeštění" možné ohodnotit podle výsledků poslední tech. zprávy IPCC např zde:

https://www.ipcc.ch/report/ar6/wg1/

Co je v této práci špatně Astone?

0 0
možnosti
JP

J41i88r66i 20P57i91l74n67y

31. 8. 2021 5:18

Na šílenství IPCC je špatně všechno.

0 0
možnosti
AH

V Parizi s omezenim souhlasi 60% obyvatel. A ze by auto bylo vyrazne min ekologicke na dvojku, nez pri tech samych otackach na trojku, je samozrejme blbost.

Proste Aston uz je jen starej dedek, co frfla.

0 0
možnosti
Foto

Pokud tentýž počet aut jede daným územím téměř poloviční rychlostí, pak jsou tam téměř 2x tak dlouho, čili je jich tam víc, hustěji. Proti tomu může působit jen to, že to někoho otráví a nejede, ale celkově to městu ani světu nepomůže.

0 0
možnosti
PR

Neffe ty jsi opravdu trouba. Pan Fiala ani pan Bartoš nejsou ve střetu zájmu a proto nevlastní firmy, které by zakazku realizovaly. Živit v lidech iluzi, že vůdce a jeho firmy vše zařídí ať proto dál otročej na politiky, kteří vydělávají na jejivh politické krátkozrakosri, můžeš do nekonečna. V jedne věci máš ale pravdu. Nejen stav silnic souvisí s tím, koho si lidé nakonec zvolí.

0 0
možnosti
Foto

Pan Fiala ani pan Bartoš nejsou ve střetu zájmu a proto nevlastní firmy.... to máš pravdu pupiku, nevlastní.... ti neschopové by neuřídili ani stánek s kebebem, natož firmu.

0 0
možnosti
Foto

Astone,

všechna moderní auta maji opravdu start-stop systém. Jen jsi zapomněl dodat, že ten systém můžeš v každém moderním autě vypnout obyčejným knoflíkem. :-P

O opravě Strakonické třídy nerozhoduje vláda, jak si myslíš. Navic ti uniklo, stejně jako tomu pisateli, že se tam neopravuje jen vozovka, ale buduje se tam i opěrná zeď v délce asi 5 km.

Ja vím, že ty bys tu zeď postavil za týden. Vždyť jsi přece autor sci-fi příběhů. ;-D

0 0
možnosti
RT

Ten problém není jen ve Strakonický.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz