Pátek 14. listopadu 2025, svátek má Sáva
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 99 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuse

Macron objevil Ameriku, pardon, Evropu

Francouzský prezident Emmanuel Macron je v Německu a vysílá odtud varovné signály.

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Foto

Israelští Židé výrazně preferují Trumpa jako US Presidenta !!!

_______________________________________________________

Dobře vědí proč. A já taky

3 0
možnosti
MK

Jasně, pryč s americkou ústavou... Taková slátanina, ani číst se to nedá, fuj..

0 0
možnosti
Foto

Jako za Stalina. No, kdo se ještě diví mentalitě mongolů? (vpravo nahoře)

0 1
možnosti
VZ

Kdo jsou ti Mongolové, IIlsnere?

2 0
možnosti
JF

„První vyžírka na Hradě.“ Šéf Motoristů kritizuje ženu prezidenta, vystartoval po něm Pavlův poradce. Petr Macinka připomněl, že Olga Havlová byla šest let první dámou a nepotřebovala plat. Stejně tomu tak bylo u druhé manželky českého prezidenta Václava Havla a herečky Dagmar Havlové. Podobně to měly první dámy Livia Klausová a Ivana Zemanová. Obě byly 10 let v pozici první dámy a nepotřebovaly žádný plat. Plat nepobírají ani v jiných Evropských zemích.Kromě Macinky se do Evy Pavlové pustil také právník a předseda Svobodných Libor Vondráček. "Nevím, jak se nechává oslovovat Eva Pavlová, ale nechat si platit 100 tisíc korun měsíčně, za to že je “něčí manželka” je vrcholně elitářský postup,"

5 0
možnosti
Foto

Livie seděla v kdejaké dozorčí radě a nakonec dostala na Slovensku trafiku.

0 2
možnosti
JK

Slova pana Tomského o levicovém řádění v USA jsem sem dala, protože v ČR fandí Kamale média hlavního proudu, voliči současné vlády, viditelné osobnosti z řad umělců, také vedení EU a myslím, že i většina zdejšího áčka.

Jestli vědí, čemu fandí a co si přejí, a přejí si Kamalu, tak jsou to nebezpeční lidé.

3 0
možnosti
SL

Pokud to máte vy stejně s naším Doníkem, pak si myslím, že jste lidé o dost nebezpečnější, protože pokud adorujete tenhle naprosto tupý, ale o to víc sebestředný generátor náhodných vět a činů, pak to není o pravici nebo o levici, ale úplně o něčem jiném.

0 5
možnosti
JK

Americké university vypouštějí 3 milióny absolventů ročně, z toho 2/3 se hlásí k extrémní levici. To je ideologická nukleární bomba proti demokracii a židovsko-křesťanské kultuře. Levicová vláda slibuje dotace /čili chudobu/ a zářné zítřky spravedlivé multikulturní společnosti. Z akademické půdy zaznívají hlasy, že Izrael nemá právo na existenci.

Nic děsivějšího se od padesátých let v Americe nedělo.

Alexandr Tomsky

4 0
možnosti
Foto

a ted' si představte, že na západních universitách v Evropě je toto již dlouho

1 0
možnosti

USA napálily Vrtichvosta lísajícího se k Západu.

Javier Milei je sklamaný z USA. Krutá realita rozdrvila všetky jeho nádeje, že „Západ pomôže“ Odmítl vstup do BRICS, že s komunisty nikdy. Milei si bol istý, že ak preukáže úplnú lojalitu Washingtonu, okamžite dostane od Američanov veľa peňazí. Nebolo to tak – v USA sa nikto neponáhľa vytiahnuť Argentínu z dlhovej diery. Aj keď Milei ukázal, že je pripravený na všetko. Aj liberalizovať trh s ropou a odovzdať ho americkým korporáciám. Aj poslať celé zlaté a devízové ​​rezervy Argentíny na chartery „British Airways“ do Londýna. Len preto, aby získal status „jedného z našich“ od západnej elity. No bezvýsledne.

Teraz sa proto Milei rozhodol čoskoro navštíviť Čínu, ktorú donedávna všemožne urážal. Bola to Čína, ktorá prostredníctvom úverových tranží vo výške 130 miliárd jüanov pomohla Buenos Aires vyhnúť sa platobnej neschopnosti. V Pekingu bude Milei prosiť peniaze a investície pre Argentínu.

Nebeská ríša sa zaujíma o vytvorenie hlbokomorského prístavu v Argentíne pre rozvoj Antarktídy. V krajine sa môžu objaviť aj automobilové závody vyrábajúce čínske elektromobily. No a čerešničkou na torte sú vzácne kovy. Argentína má 21% svetových zásob lítia. A BRICS čeká..

0 0
možnosti
VZ

Ale Milei je zdejšími státotvornými a uvědomělými diskutéry veleben chválen.

2 0
možnosti
Foto

no vida - i ta fenka irenka pochčije nohavici... nenápadně zezadu, aby si toho skoro nikdo nevšiml

😁

0 0
možnosti
Foto

Měl jsi aktivovat ostatní zm*dy z bývalé STB Arschmann, zvaný Zadák a mohli jste zvolit bývalého komunistu Bureše..

0 0
možnosti
Foto

to je neuvěřitelné, jak tihle svinjaci, co lezli do zadku bolševikům, najednou kvílej jak meluzína

0 0
možnosti
JK

Rozštěpení Americké republiky na dvě znenáviděné strany je děsivé. Levice vede útok na samé základy civilizace. Způsobila rozvrat a nenávist, vlastně vytvořila Trumpa.

Otevřela hranice miliónům migrantů, vytvořila největší deficit státního rozpočtu v dějinách, zelené dotace způsobily schodek 107% HDP, oslabila policii a zvýšila kriminalitu, zničila školství indoktrinací, zavedla cenzuru a školení v antirasismu, napadá legitimitu Ameriky a ideologií skupinových identit hodlá zničit společnost. Učí nenávisti proti vlastní zemi a dějinám.

Alexandr Tomsky, PL 6.10.24, psáno pro deník.to

5 0
možnosti
Foto

Jestli jste taková krejčová jako byl Bilak krejčí, tak se nedivím, že sem dáváte poznatky všeobecně známé, Krejčová..

1 5
možnosti
VZ

Se mi líbí jak echt antikomunisté se zastávají soudruha generálního prezidenta První soudružky.

4 0
možnosti
FD

Se mi líbí, jak to vadí echt agentu STB, který spolupracoval od roku 1978 až do konce!

0 1
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz