Pátek 12. července 2024, svátek má Bořek
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

Líně si oddychly

Jde o areál Líně, letiště u Plzně, uvažovalo se o tomto místě, že zde Volkswagen postaví gigafactory, tedy obří továrnu na baterie do elektroaut. Zprávou dne 8. prosince je oznámení, že rozhodnutí odkládá, mimo jiné kvůli dramatickému nárůstu cen energií.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
PO

USA svrhly zákonnou vládu v Peru !!

V informačním stínu způsobeném nekonečnými čmáranicemi o Zelenském a banderovcích na Ukrajině se USA nadále věnují svému světovládnému řemeslu. Jeho podstatou je rozmisťovat po světě pro-americké servilní režimy, a pokud si lidé ve volbách vyberou méně poslušné, k USA kritičtěji naladěné vůdce, pak je co nejdříve odstraní pomocí vojenských nebo parlamentních převratů a nahradí je „svými“ lidmi.

Tuto práci vykonávají američtí “diplomaté” a agenti CIA a údajně americké rozvojové a nevládní organizace po celém světě, především však na “zadním dvorku” USA, v Latinské Americe. V těchto dnech USA v Peru úspěšně realizovaly scénář parlamentního převratu. Pedro Castillo, levicový vesnický učitel indiánského původu, který byl před nedávnem zvolen v přímých volbách jasnou většinou Peruánců, byl sesazen parlamentem. Castillo skončil ve vězení a do dalších voleb /o více než dva roky později/ ho nahradila povolná viceprezidentka. Pečená-vařená na tamním americkém velvyslanectví.....no toto ?!!

0 0
možnosti
Foto

Kdo fandí Brazilii ať schnije..! ;-((

0 0
možnosti
Foto

bez "c" :-):-):-)

0 0
možnosti
Foto

Nerudová podle posledních průzkumů předběhla ty dva komouše Bureše a Pávka.

Skol!

0 0
možnosti
PD

Zpráva má dva nepříznivé aspekty a jeden příznivý.

Nepříznivé: Do druhého kola by se dostala Nerudová.

Do druhého kola by se dostal Bureš

Příznivý: Do druhého kola by se nedostal Pavel.

:-P

0 0
možnosti
LN

Nově objevené Putinovy plány: Celá Ukrajina měla do 10 dnů padnout a v srpnu splynout s Ruskem

Rusko plánovalo dobýt Ukrajinu za deset dnů. Plyne to ze zajištěných dokumentů a plánů na invazi, které byly podepsány ruským prezidentem Vladimirem Putinem. Uvedl to Královský institut spojených (zpravodajských) služeb RUSI navázaný na britskou armádu. O jeho zjištěních informovaly televize Sky News a list The Daily Telegraph.

https://www.novinky.cz/clanek/valka-na-ukrajine-nove-objevene-putinovy-plany-cela-ukrajina-mela-do-10-dnu-padnout-a-v-srpnu-splynout-s-ruskem-40416496

0 0
možnosti
Foto

No jo, ale Puťka u toho kadí, povídal sorhe...

0 0
možnosti
VP

Tak Ministři spravedlnosti EU pod vedením Českého ministra vyrobili cenzůru všech cenzůr ! Příští nepohodlní s jinými názory budou kriminalizováni , Zabavením majetku , na opravu a pomoc Ukrajině ! Diktatůra vypukla !!EU

0 0
možnosti
LN

Putinovci, máte utrum... ;-D

0 0
možnosti
PO

Malé opáčko z historie :

V roce 1946 vyhráli komunisté s převahou první poválečné demokratické volby u nás. Když pak 25.2. 1948 podali všichni ministři demisi, nezbývalo zblbému Benešovi nic jiného, než jmenovat novou vládu převážně z komunistů a jim dalších loajálních.

Tak jen, aby to tady pořád někteří Kolářové a další nepřekrucovali a nepsali něco o puči atp .....trdla !!

0 0
možnosti
MK

V únoru 48 to byl komunistický puč.. KSČ se vymkla mandátu z voleb r. 46.. Nikdy neměla právo uchvátit moc a 40 let zde vládnout po rusáckém způsobu..

0 0
možnosti
LN

Ukrajince zachránilo obrněné monstrum. Z Tatry útočí sovětská technika na steroidech

V boji proti ruským okupantům pomáhá Ukrajincům raketový systém Burevij. Modernizovaná zbraň stojící na sovětských základech je připevněná na obrněných českých Tatrách. V reportáži Rádia Svobodná Evropa si přebudované nákladní auto vojáci pochvalují zejména kvůli bezpečí, které jim poskytuje. ...

https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/raketomety-na-podvozku-ceske-tatry-ukrajincum-v-boji-pomaha/r~722a2938770f11eda9eeac1f6b220ee8/

0 0
možnosti
PO

Neuvěřitelně hloupé až infantilní vánoční pohádky, které náš z jejich ČT čekají, mají být zřejmě předzvěstí volby stejně hloupého prezidenta ?? .....no těBůh !!!

0 0
možnosti
MK

Ty pohádky jsou aspoň bez nenávisti, což se o výrocích komunistických frustrátů vašeho typu říct nedá..

0 0
možnosti
Foto

Ti Chorvati, to je nuda. Těším se na Holanďany. To bude jiný masakr. :-):-):-)

0 0
možnosti
LN

Ještě nevystřelili na branku... 72. minuta - ženou zápas na remízu a penalty?

0 0
možnosti
MP

Hm. "Do roka a do dne" se moje moje někdejší předpověď sice nenaplnila, ale trend tím směrem asi pokračuje. Dnes jsem si totiž přečetl v Lidových novinách následující nadpis článku:

Odebrat královské tituly, zní Británií. Dokument o Harrym a Meghan nevzbudil v zemi velké nadšení

Zdroj: https://www.lidovky.cz/svet/princ-harry-meghan-dokument-netflix-reakce.A221209_144300_ln_zahranici_rkj

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz