Pátek 19. července 2024, svátek má Čeněk
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

Líně si oddychly

Jde o areál Líně, letiště u Plzně, uvažovalo se o tomto místě, že zde Volkswagen postaví gigafactory, tedy obří továrnu na baterie do elektroaut. Zprávou dne 8. prosince je oznámení, že rozhodnutí odkládá, mimo jiné kvůli dramatickému nárůstu cen energií.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
DM

Tak po Jelcinovi už vystupuje na veřejnosti opilý a plácá blbosti taky Putin. Asi se blíží konec!

https://tn.nova.cz/zpravodajstvi/clanek/478398-opily-putin-blabolil-na-verejnosti-rekl-jak-bude-pokracovat-valka?utm_source

0 0
možnosti
DM

Na vojenském letišti v okupovaném Berďansku došlo k několika explozím a následně k požáru, píše server The Kyiv Independent. Na místo se sjížděly hasičské a záchranné vozy. Podle šéfky městské vojenské správy Viktorije Halicinové se na letecké základně se ozvaly tři mohutné exploze, následované 15 menšími výbuchy. Na místě vypukl velký požár, vyjely k němu skoro všechny hasičské vozy, které jsou ve městě k dispozici. Ivan Fedorov, starosta Melitopolu, dalšího města v Záporožské oblasti okupovaného Rusy, uvedl, že „už druhý den je u sousedů pěkný rámus“. Řekl, že podle zpráv obyvatel Berďansku „se okupantům něco pokazilo v blízkosti letiště, kde měli umístěnou techniku a drony“.

https://echo24.cz/a/JqxgP/zpravy-svet-vybuchy-na-letisti-berdansk-valka-na-ukrajine-rusko-drony?utm_source

0 0
možnosti
VP

Trefili taky školku a nemocnici a obytné budovy v Berdansku , 16 mrtvých a zraněných !

0 0
možnosti
Foto

Žádný soudný člověk nemůže naopak zatracovat fosilpaliva, dokud nemá náhradu. Kdyby tomu tak bylo, Čína by nestavěla uhelky po stovkách. A dokud to dělá, je každý evropský výkřik proti uhlíku a každé "musíme" pustý nerozum.

0 0
možnosti
DM
Foto

Ach jo, to je furt dokola, Karel Schwarzenberg to přece takhle neřek. Ale zločin proti lidskosti vyhnání bylo.

0 0
možnosti
TK

Henlein/Frank měli svoji ideu. Beneš měl svoji ideu. A Vy máte jakou ideu? Jak byste Vy řešil problematiku Němců v Čechách?

0 0
možnosti
VK

V16. 26K27u43h42a40j

9. 12. 2022 0:25

Myslím, že lokalit, které si "oddychnou" od průmyslu, začne v Evropě přibývat. Když se neumětelství potká s fanatismem, lze to očekávat. Aby Líně, jakož i mnoho jiných, jednou o ty fabriky neprosily!:-( Kopanec do Babiše v posledním odstavci s tím má konkrétně společného co?

0 0
možnosti
TK

Ano, je to prazvláštní radost radovat se z toho, že tu průmysl nebude. A v pralese nám bude nejlépe. Ještě oživit mamuty. Návrat k "původnímu stavu".

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz