28.1.2022 | Svátek má Otýlie


Diskuse k článku

Likvidace nastupuje

Mráz přichází už ne z Kremlu, ale z Reichstagu v Berlíně. Němečtí zákonodárci chystají ekologickou daň, takže litr nafty bude dražší o 13 korun a levnější bude elektřina pro elektroauta. Jinak že se nepodaří do lidí ten nesmysl zvaný e-auto nabušit.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Mařák 3.8.2019 10:12

Blbové na sítích se diví,

že globální fízl maže je jak divý...

U některých jako Klaus ml. a podobně mne to ani nepřekvapuje.

V. Kotas 3.8.2019 10:15

Re: ze sítí mizí houfně články

Média si tím podřezávají pod sebou větev.

A. Nový 3.8.2019 10:40

Re: ze sítí mizí houfně články

Za to všechno můžou ty smrtící van Forejtovy rudé pásy. :-))

A nebo je to jinak a Forejt má místo mozku rudé smradlavé lejno!

V. Čermák 3.8.2019 9:59

Pisálek nezapomněl na Komouše

Ten benzín pro soukromníky byl opravdu, ale opravdu Drahý.....

R. Tesařík 3.8.2019 10:04

Re: Pisálek nezapomněl na Komouše

A pak neměli ani na opravu baráků..padá omítka ..někdy i zedník.

V. Petr 3.8.2019 9:55

Ukazuje se, že členství v EU je pro nás stále

méně výhodné a opuštění EU je rozhodně na místě!

Ostatně soudím, že EU musí být zničena!

V. Hájková 3.8.2019 10:06

Re: Ukazuje se, že členství v EU je pro nás stále

Ano- za toto vám v KREMLU - jistě tleskají .

M. Mikulec 3.8.2019 10:15

Re: Ukazuje se, že členství v EU je pro nás stále

Brusel si na sebedestrukci vystačí sám, vy pomatená Vlastičko.Víte už, že zanikl SSSR?

R. John 3.8.2019 10:29

Ale paní Hájková píše o Kremlu ...

..ten furt stojí... a komouš a navíc kágébák tam sedí ...víš ty malej rozumbrado ?..chápeš psané...?...ty budeš nedonošenej... to je jasný..a jestli EU zanikne, tak buď klidnej, ty se toho nedožiješ...tak tu nedělej dusno...

P. Forejt 3.8.2019 10:41

Re: Ale paní Hájková píše o Kremlu ...

John je dnes nějak patetický ??? ....jako V. Dyk ...opustíšli mne, nezahynu, opustíšli mne ...zahyneš .....ty voe ....ten jede ....

K. Ignacio 3.8.2019 10:16

Re: Ukazuje se, že členství v EU je pro nás stále

Před třemi lety mne moje společnost vyslala do Moskvy po čtrnácti dnech jsem se vrátil a říkal jsem si že už nikdy, ale za rok mne vyslali po druhé. Teď jsem si vybrecel, že dokud nepojedu někam na západ už tam nepojedu. Vyslali mne do Marseille a po týdnu na periferii se už těším zase na Moskvu.

K. Ignacio 3.8.2019 10:12

Re: Ukazuje se, že členství v EU je pro nás stále

V jakém koliv impériu češi byli účastní, byl také součástí jeho úpadku. Češi nebyli v žádném z těchto zřízení dobrovolně až na EU, ale já věřím, že referendum dopadlo tak jak dopadlo jen díky marketingu, který před volbou probíhal. A pokud chcete říci, že marketing nemůže ovlivnit rozumné uvažování národa tak vzpomeňte na "jistotu desetinásobku".

K. Ignacio 3.8.2019 9:43

Eurohujeři kde jste?

Už při referendu o vstupu do EU nebyly povoleny zveřejňovat ve veřejnoprávních mediich, žádné názory proti vstupu do EU. Teď není povolena žádná diskuze o dalších směrnicích, které ovlivňují náš život. Už jsem to zažil, když byl jenom jeden názor ten správný. Politika je taková špína, že s jinými názory tam vydrží takový exoti jako Babiš a Okamura.

Představte si rodinu v nějaké vesnici cca 20km od Blatné On pracuje v nějaké té montovně za 30t hrubého ona za 20t v nějakém marketu. Mají nějakou stoletou chalupu s obycejnejma kamnama. Loni zavřeli v sousední vesnici postu protože se to MV nevyplatilo. Škola v sousední vesnici je, ale jen první stupeň. Obchod je zavřen už 10l let od té chvíle kdy otevřeli dva markety. Hospoda zavřela hned jak bylo spošteni EET (to se vyřešilo klubovou do které nemá nikdo cizi přístup, ale už se neuvaří). A teď příjde nějaký sprdupšouk, který řekne že musí sešrotovat svou vysněnou 12let starou oktávku kterou si před rokem koupily, aby ušetřili něco na dopravě. Hromadná doprava tam žádná jiná není. A řešit to maj e-mobilem. Jak hi jako budou požívat? Jak za nej zapojí vozejk? Kde ho budou nabíjet? V Praze nebo Brně? A hlavně kde na nej najdou peníze? A pokud to přežijí stejně umrznou. Revzni technik komínu nahlásí na úřad do Blatné, že maj stará kamna. Úřad jim napálí pokutu 50t. Exekutor jim to strhne z výplaty i s poplatkem za exekuci to bude cca150t no a už nebudou mít na uhlí.

...to co na nás čeká není zrovna fajnový.Pokud se soudruzi nevzpamatují bude občanská válka

P. Forejt 3.8.2019 9:51

Re: Eurohujeři kde jste?

vy jste jako Holzmann .....představte si ?? ....ale ono to tak skutečně je. Proto tvrdím, že listopad byl fatální omyl a čím dříve se vrátíme do rozumných kolejí, tím lépe. Těmi kolejemi myslím odchod ze zločinné EU , vystoupení ze zbytečného a štvavého NATO a poté věcné a rozumné uspořádání vnitřních poměrů, tzn. povolání do vládní odpovědnosti Vojtu Filipa a jeho družinu......n-tssss

K. Ignacio 3.8.2019 9:59

Re: Eurohujeři kde jste?

má konspirační teorie tvrdí, že se komunisti s Havlem nakonec dohodli a Havel výměnou za prezidentské křeslo uchránil komunisty jako je třeba Babiše před zákazem podnikání. Podle mne jediný spravedlivý trest za to co tu činili by byl zákaz podnikání aby nemohli zneužít kontakty a protekci, ...ale teď už je pozdě.

P. Kučera 3.8.2019 10:06

Re: Eurohujeři kde jste?

Soudruhu Forejte, ale za Karla IV to bylo ještě lepší - to jsme my, Lucemburkové, vládli Evropě. Takže hurá do středověku! (Asi jste za soudruhů, sám byvše soudruh několikrát prověřený, dělal kariéru, přiznejte se. A vaše víra toleruje i kohabitaci soudruha Filipa s čelným oligarchou?, že by byl Marx s Leninem takto pružní, tak to jsem opravdu nikde nečetl a neslyšel.)

M. Mikulec 3.8.2019 9:52

Re: Eurohujeři kde jste?

Přesně tohle žluté vesty pochopily. A určitě si nerozbily výlohu u jediného obchodu ve vesnici, který jim po globalizaci zbyl.

K. Ignacio 3.8.2019 10:04

Re: Eurohujeři kde jste?

..ale dochází jim síla. Obyčejní lidé už jsou frustrovani z toho, že si ženich děla vláda toaletní papír i když ukazuji svůj názor. Muže se stát, že budou tak frustrovaní, Že zvolí nějakého Okamuru nebo Vandase.

M. Mikulec 3.8.2019 10:13

Re: Eurohujeři kde jste?

Kdo by se jim mohl divit? Podívejte se, jaký je Macron veleglobalista, co řeší problémy celého světa,a není schopný udělat si pořádek ve francouzském chlívku.

M. Moravcová 3.8.2019 9:43

Ano, prozíravý

úvodník. Idioti, kteří podlehli zelené ideologii zničí svět. Stačí se podívat, co udělalo par vyděračských zelených ekoteroristů s kůrovcem na Šumavě, potažmo v celé zemi. Pan Stráský by mohl vyprávět.

K. Ignacio 3.8.2019 9:44

Re: Ano, prozíravý

Nezničí, ale asi bude bez lidi. I dinosauři vymřeli.

P. Forejt 3.8.2019 9:46

Re: Ano, prozíravý

nedávno jsem četl, že protože ceny vytěženého dřeva spadly pod jejich výrobní náklady, resp. náklady těch firem, které ho těží...vláda hodlá "ztráty" těchto firem sanovat částkou ca. 1,5mld.Kč ....to je od ní přece hezké ?? ....n-tssss

J. Kopis 3.8.2019 9:55

Re: Ano, prozíravý

https://www.e15.cz/byznys/obchod-a-sluzby/cina-skupuje-ceske-drivi-dobre-plati-a-nehledi-na-kvalitu-1361007

A. Trick 3.8.2019 9:59

Re: Ano, prozíravý

Bez "zelené ideologie" bude svět zničen mnohem dříve.

M. Moravcová 3.8.2019 10:03

Re: Ano, prozíravý

A to vám který Lojza nakukal? "Devět z deseti vjedců"?

P. Forejt 3.8.2019 9:41

budoucnost mají jen fosilní paliva

pan Nesvara vám tady nastínil, proč jsou všechny obnovitelné zdroje a potažmo elektroauta nesmysl. Ti chytřejší to samozřejmě vědí, ale musí mlčet. Nesmí se veřejně hlásat, že ropy a plynu má Země zásoby na několik staletí a uhlí dokonce na tisíciletí. Stejné je to s těmi elektronesmysly. Už Henry Volta, Amper, či Faraday věděli, že elektřina se prostě skladovat nedá a basta. Přesto dnešní inženýři vymýšlejí baterie a neřeší, jak a kde se budou, jako nepoužitelné skladovat. Svět si postě chce "nabít" hubu a tak si ji nabije...už musím běžet ...přivezou mi totiž uhlí na zimu ....n-tssss

J. Mikeska 3.8.2019 9:56

Re: budoucnost mají jen fosilní paliva

Výjimečně Vám musím dát za pravdu. To, jak teď všichni vyšilují kvůli plastovému odpadu, je jen nevinné upšouknutí proti problému, co s s desítkami milionů vysloužilých baterií, které po pár letech od přechodu na elektromobily budou každoročně končit na skládkách a v moři. A titíž zelení pazgřivci, kteří dnes elektromobilitu prolobovávají, nás pak budou zachraňovat - samozřejmě opět za naše peníze. A že se při tom všem ještě zaštiťují ochranou přírody a klimatu, to je vrchol pokrytectví a drzosti.

P. Boublíková 3.8.2019 10:16

Re: budoucnost mají jen fosilní paliva

Dobrá připomínka.

P. Hofman 3.8.2019 9:28

Tak tenhle pšouk dne

už asi nikdo nepřekoná:

Autor: R. Tesařík Datum: 3.8.2019 9:18

Pokrok hlásali i komouši...

R. Tesařík 3.8.2019 9:29

Re: Tak tenhle pšouk dne

A nehlásli? Taky říkali, že pokrok se nedá zastavit.